^ بازگشت به بالا
دانلود english 4 you آموزش یوگا به زبان فارسی آموزش زبان english today
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

دانلود رمان من وآرش وخاطراتمان - فهیمه نادری فرد

Comodo Firefox Windos8 IR-TCI
    پیش فرض دانلود رمان من وآرش وخاطراتمان - فهیمه نادری فرد
    دانلود کتاب من وآرش وخاطراتمان
    نوشته: فهیمه نادری فرد
    موضوع: رمان ، ایرانی ، کتاب رمان ، رمان جدید ، رمان فارسی ، داستان ، فهیمه ، نادری فرد

دوباره عصبی شدم هیچ وقت به خانواده م فکر نمی کردم و این اذیت کردن دیگران هم به این خاطر بود که بتونم اونا رو فراموش کنم یک گوشه نشستم و سرمو کردم توی لاک خودم و باز دوباره به یاد مادرم افتادم زنی که با تموم خودخواهی های پدر کنار می اومد و با تمام ناراحتی هایی که می کشید برای دلخوشی من که تنها فرزندش بودم تحمل می کرد و دم بر نمی اورد چقدر مادرم مظلوم بود و مظلوم مرد بابا اونو دق داد مامان می دونست که بابا خارج از این خونه ویلاییش که برای ما ساخته خونه ی دیگه و خانواده ی دیگه ای هم داره ولی مثل همیشه آروم و صبور بود وقتی به لحظه مرگش فکر می کنم که چطور روی تخت دراز کشیده بود و بهم اصرار می کرد بعد از مرگش احترام پدرمو داشته باشم دلم خون می شه چقدر چشمای پاکش زلال و شفاف بود و من چقدر محتاجش بودم

یه روز که یگ گوشه دنج پیدا کرده بود و داشت برای هزارمین بار نامه شو می خوند از پشت سر نزدیکش شدم و در یه لحظه نامه رو ازش قاپیدم و گفتم: دیگه خوندن بسه موقع جواب پس دادنه بگو ببینم خط سوم کلمه پنچم از راست چند تا نقطه داره؟
    لبخند تلخی زد و نامه رو ازم گرفت و منم چون از حساسیتش به این موضوع خبر داشتم بدون مقاومت نامه رو بهش برگردوندم
    آرش جان یه بار خودت بهم گفتی که منو مثل برادرت بدون حالا منم همینو می گم اگه مشکلی داری بهم بگو شاید بتونم کمکت کنم
    آرش: نه حمید جون مشکل من طوری نیست که بتونه کسی حلش کنه
    وبرگشت و ازم فاصله گرفت با شناختی که ازش داشتم فهمیدم دلش می خواد الان تنها باشه پس دنبالش نرفتم ولی ذهنم بدجور درگیر خودش و نامه هاش بود
    فایل های پیوست شده

علاقه مندی ها (Bookmarks)