^ بازگشت به بالا
دانلود english 4 you آموزش یوگا به زبان فارسی آموزش زبان english today
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 26

ادعيه و روشهاي بخت گشایی (مجرب)

McAfee Firefox Windows-XP IR-TCI
    پیش فرض ادعيه و روشهاي بخت گشایی (مجرب)
    [لینکها فقط برای اعضا نشان داده می شود. ]
    هر کس را که بخت او بسته باشد و نتواند ازدواج کند بشرح ذیل عمل نماید
    از سوره ذاریات آیه 49 برای بخت دختران و پسران
    بسم الله الرحمن الرحیم و من کلشی خلقنا زوجین لعلکم تذکرون اللهم بحق قولک هذا و بحق محمد ص و اله ان ترزق هذا المرئه ( اسم خود بنت اسم مادر) زوجا موافقا غیر مخالف بحق محمد و اله اجمعین و بحق یا بدوح یابدوح یابدوح .
    این نوشته را در موم زرد عسل بپیچید و در پارچه ای بگذارید با نخی از گردن آویزان کنید طوری که این دعا درست در وسط سینه قرار بگیرد برای نوشتن دعا از دوات زعفران استفاده کنید .
    طریقه دوات زعفران: 2 گرم زعفران را با یک استکان گلاب و به اندازه یک حبه قند مشک جامد در اتش بجوشانید 10 دقیقه بعد از روی اتش بردارید با خود نویس یا نوک ماژیک بر روی کاغذ بنویسید
    زعفران را قبلا محکم بکوبید تا پودر شود
    2 کاربر از این پست تشکر کرده اند : rqaziyan

بخت گشایی:
    هر کس را که بختش بسته باشد سوره احزاب از قران کریم را در ساعت سعد بنویسد و در موم زرد عسل بپیچد و در محلی که زندگی میکند مخفی نماید طوری که کسی از محل ان باخبر نباشد برایش خواستگار پیدا میشود .
    یک کاربر از این پست تشکر کرده است :

به جهت گشایش بخت:
    تذکر:

هرگاه خواستید برای خود و یا برای دیگران تعویذ یا دعای بخت گشایی بنویسی باید که این عمل را در اول ماه انجام دهی وقتی که طالع طالب قمر در عقرب نباشد (به تقویم رجوع کنید) و در ایام نحس نباشد و در ساعت سعد مانند شمس یا مشتری انجام داد و در روز یکشنبه یا پنجشنبه یا جمعه باشد و هنگام نوشتن باید بخور خوشبو سوزاند و قبل از این عمل چند روز قبل ترک گوشت حیوانی کرده و دو رکعت نماز حاجت خواند و از صمیم قلب و خلوص نیت عبادت کرد و طلب بخت گشایی نمود و دعا را باید به مشک و زعفران و آب باران یا برف نوشت و ۴۰ روز منتظر باشی برای نتیجه عمل خود. در این مدت اگر دعا و تعویذ شما صحیح باشد و مستجاب شده باشد حتما مشخص می شود.

* باز هم توصیه می کنم که شخصاً اقدام به نوشتن نکنید و آنرا به اهل فن واگذار کنید. زیرا عواقبی هم دارد.

دختر این دعا را بنویسد و همراه داشته باشد:
    بسم الله الرحمن الرحیم الحمدُ لله ربّ العالمین یرجونَ تجارۀ ً لن تــَـبور.

در خواص الآیات آمده که این نوشته را بر گردن دختری ببندند که شوهر نکرده باشد زود شوهر کند :
    بسم الله الرحمن الرحیم وَ من کلّ شئ ٍ خلقنا زوجین ِ لعلکم تَذکرونَ اللهم بحقّ قولکَ هذا و بحقّ محمد و آلهِ اَن ترزُقَ هذا المرءه زوجاً موافقاً غیرَ مخالفٍ بحقّ محمدٍ و آله اجمعینټ
    2 کاربر از این پست تشکر کرده اند : rqaziyan

Avast Internet-Explorer Windows-XP IR-TCI
    ,واقعا متاسفم برای نوشتن این حرفا استادی که دستور میدی برای نوشتن دعا در ساعات جنابعالی چه اطلاعاتی از نجوم داری و درس زیج شناسی تو کجا خوندی با کدوم تقویم کار میکنی بخدا اینا همه کشکه ه ه ه ه ه = x 6666666وه ص م

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomer [لینکها فقط برای اعضا نشان داده می شود. ]
    ,واقعا متاسفم برای نوشتن این حرفا استادی که دستور میدی برای نوشتن دعا در ساعات جنابعالی چه اطلاعاتی از نجوم داری و درس زیج شناسی تو کجا خوندی با کدوم تقویم کار میکنی بخدا اینا همه کشکه ه ه ه ه ه = x 6666666وه ص م

خب ديگه نميشه باهات درست حرف زد من برا خودت متايفم خاستي ميتوني بياي و با هم مباحثه كنيم اگه چيزي بهتون نگفتم ب هاحترام سايت بوده والا من حداقل مثل شما ادعا ندارم و اين كارار وبعد از 5 سال كه تو اين علم بودم انجام نميدهم برا خودت متايفم دعه ديگه مجبورم نوع ديگري باهات رفتار كنم اين اخرين اخطارم بهت بود اينم بدون من استرولوژي و نجوم ر وساليان سال كار كردم اينجا يه سايت اطلاع رسانيه بنده نخاستم چيزي از خودم بنويسم والا ميدونستم چي بنويسم.....

Avast Internet-Explorer Windows-XP IR-TCI
    من در خدمتم منتظر کله پا شدن هستم ولی استاد تو ایران ادمای هستن 30 سال تو چله و عبادت هستن ادعا ندارن ما فلان کارو میکنیم 5سال خودتو الاف این کتابهای دری بری کردی حالا فکر کردی چه خبره شما اگه بتونی با انرژیت یه ما سنج یه میکرون بالا ببری اون وقت بیا مردم تهدید کن یه سری به سایت لقمان هم بزن همه این حرفا توش نوشته شده این مطالب همش قدیمیه از نظر حقوقی اگر فردی بخواهد تحت امید واهی نوشته یا مطلبی را به مردم بدهد تحت عنوان نسخه درمان یا دعا جرم محسوب میشود و پیگرد قانونی داره جناب اول برو مسائل حقوقی و جزائی نوشته هاتو بخون تا دیر نشده وگرنه تحت جزای کیفری وبلاگ نویسام در ائین نامه مدنی میشی فقط کافیه یه شکایت در مورد این چیزایی که نوشتی بشه اون وقت ییسنم چه کارهای

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomer [لینکها فقط برای اعضا نشان داده می شود. ]
    من در خدمتم منتظر کله پا شدن هستم ولی استاد تو ایران ادمای هستن 30 سال تو چله و عبادت هستن ادعا ندارن ما فلان کارو میکنیم 5سال خودتو الاف این کتابهای دری بری کردی حالا فکر کردی چه خبره شما اگه بتونی با انرژیت یه ما سنج یه میکرون بالا ببری اون وقت بیا مردم تهدید کن یه سری به سایت لقمان هم بزن همه این حرفا توش نوشته شده این مطالب همش قدیمیه از نظر حقوقی اگر فردی بخواهد تحت امید واهی نوشته یا مطلبی را به مردم بدهد تحت عنوان نسخه درمان یا دعا جرم محسوب میشود و پیگرد قانونی داره جناب اول برو مسائل حقوقی و جزائی نوشته هاتو بخون تا دیر نشده وگرنه تحت جزای کیفری وبلاگ نویسام در ائین نامه مدنی میشی فقط کافیه یه شکایت در مورد این چیزایی که نوشتی بشه اون وقت ییسنم چه کارهای
    افرين دري وري زياد نگو اولا مطالب سايت لقمان براي خودمه بعدشم اين مطالب تو كتابهائي مثل محج الدعوات سيد ابن طاووس و مفاتيح الجنان نوشت ه شده است بهتره حاليت بشه كه چرت و پرت گفتن مثل تو كاري نداره حالا چطوره بري نويسنده و ناشر اون كتابا ر وهم مورد پيگيري قانوني قرار بدهي به علت توهينم فعلا 3 روز از سايت اخراج ميشوي تا ادب ياد بگيري
    ویرایش توسط secret : 2nd April 2009 در ساعت 00:20

Avast Internet-Explorer Windows-XP Irancell
    mamnoon.be nazare man ke in doaha kamelan doroste. damet garm

نقل قول نوشته اصلی توسط dokhtare mehrabon [لینکها فقط برای اعضا نشان داده می شود. ]
    mamnoon.be nazare man ke in doaha kamelan doroste. Damet garm
    خدا ر وشكر كاربران با انصافند لطفا فارسي فقط تايپ كنيد با تشكر از شما

NOD32 Firefox Windows-se7en Irancell
    ممنون داداش امیر.این بستگی به اعتقاد خود ادما داره که این چیزی رو باور کنن یا نه.اما بهتره توی جایی که عمومیه نظرمون رو برای خودمون نگه داریم.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین