^ بازگشت به بالا
دانلود english 4 you آموزش یوگا به زبان فارسی آموزش زبان english today
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 21

ارتباط با جن يا روح


 1. #1

  تاریخ عضویت
  Dec 2008
  نوشته ها
  39,636
  تشکر
  378
  تشکر شده : 19,713
  McAfee Firefox Windows-XP IR-TCI
  امتیاز 
  66371334
  پیش فرض ارتباط با جن يا روح
  [لینکها فقط برای اعضا نشان داده می شود. ]
  يكي از اين روشها كه نسبتا ساده است و ضرري نيز به دنبال ندارد روش پلك چشم است. روش ساده ديدن ارواح : اين روش بسيار ساده است و همه به تنهايي قادر به انجام آن هستند. احتمال موفقيت شما در اين روش در همان بار اول بسيار زياد است اما اگر هم نشد ناميد نشويد وپشتكار داشته باشيد. اينكار بايد در شب انجام گيرد و تمام چراغها را بايد خاموش كرد و در محيطي آرام و ساكت بنشيند و حتي ميتوانيد دراز بكشيد. تخت خواب هم محل مناسبي است البته اگر خواب آلود هستيد اين روش را دراز كشيده انجام ندهيد چون به احتمال زياد بلافاصله به خواب ميرويد . بايد چشمها را ببنديم و سعي كنيم كمتر بدن را حركت بدهيم . بعد از آن دعا مي كنيم و از خدا كمك مي خواهيم . چشمها را ميبنديم سپس . سپس از يك روح آشنا و يا اينكه بطور كلي از ارواح پاك در خواست ميكنيم خود را بما نشان دهند . سپس در همين حالت مي مانيم . كم كم احساس ميشود كه پشت پلك چشمان ما سايه هايي پديدار ميشوند و سريع محو ميشوند .اين سايه ها كم كم شكل ميگيرند و بمرور زمان بهتر و مشخص تر ميشوند. در ابتدا اين تصاوير در پشت پلك چشمان ما مانند نگاتيو فيلمهاي عكاسي هستند.اگر در اين مراحل پيشرفت كنيد ارواح ميتوانند با نشان دادن تصاوير با شما ارتباط برقرار كنند . البته ممكن است اين تصاوير در ذهن نشان داده شود و نه پشت پلك چشم ولي در صورتيكه تصوير پشت پلك چشم ديده شود احتمال دخالت ذهن و ضمير نا خود آگاه كمتر ميشود. ولي شخص براي بردن تصاوير به پشت پلك يا ذهن نبايد تلاشي بكند زيرا محل ديدن معمولا توسط شخص تعيين نميشود
  3 کاربر از این پست تشکر کرده اند : mohamad39,morvarid20,T!K TaK

 • #2

  تاریخ عضویت
  Dec 2008
  نوشته ها
  39,636
  تشکر
  378
  تشکر شده : 19,713
  McAfee Firefox Windows-XP IR-TCI
  امتیاز 
  66371334
  پیش فرض ارتباط با جن
  [لینکها فقط برای اعضا نشان داده می شود. ]
  كاول روش غربي يعني گوي بلورين.توي يك اتاق خلوت نيمه تاريك روي يك ميز ميشينيد روي ميز يك پارچه سياه پهن ميكنيد كه توصيه شده حوله سياه باشه بعد هم يك كره بلوري رو روي اون قرار ميديد.فاصله ديد از كره بايد 30 سانتيمتر باشه.بعد در كمال سكوت و آرامش و تمركز ذهن حداقل يك ربع دعا بخوانيد و ذهنتون رو پاك كنيد.بعد از آن با تمام توجه و اراده يك ربع به كره خيره ميشيد.البته چشمهاتون رو خسته نكنيد. سعي كنيد زياد پلك نزنيد اما اگه چشمتون خسته شد آهسته چشمتونو ببنديد و بعد باز كنيد.بهتره جمتون رو هم حركت نديد تا از تمركز خارج نشويد.بعد از يك ربع دوم ارتباط شما برقرار شده و ميتوانيد سوالاتتون رو مطرح نيد
  و پاسخ ها به چهار گونه دريافت خواهيد کرد
  اول ــ فقط صدايی را ميشنويد که از درون خود شما طنين انداز ميشود
  دوم ــ فقط تصاويری را ميبينيد که صحنه های حوادثی را نشان ميدهند که به سوالتان ربط دارد.
  سوم ــ هم صدا و هم تصاوير ميبينيد ( بعضی مواقع ارواح خود را به شما نشان ميدهند).
  چهارم ــ پاسخ به سوالات به طريقه القای فکر است . (يعنی نه چيزی ميبينيد و نه صدايی
  ميشنويد . بلکه در مورد چيزی به يقين می رسيد و حالت اطمينان به شما دست ميدهد).
  لازم نيست نگران باشيد . مهم آنست که بتوانيد با موفقيت با آنها ارتباط برقرار کنيد و بعد از
  برقراری. آنها چيز مبهمی برايتان باقی نميگذارند و حتی در مواردی قبل از آنکه سوال کنيد
  پاسخ آنرا که اغلب از نوع (( اول و دوم و سوم ))هستند منظورشان را ميرسانند.
  بايد بگويم من بيشتر . از اين روش استفاده ميکنم (به دليل سادگی و در عين حال کارايی آن)
  و از روشهای پيچيده و حساس (به دليل خطراتی که ممکن است روح و روان را تهديد کند)
  استفاده نميکنم. در اوايل کمی در برقراری ارتباط . با اين روش مشگل داشتم (به دليل عدم تمرکز کافی) ولی به مرور برايم عادی شد. و اين روش تمرکز ميطلبد
  یک کاربر از این پست تشکر کرده است : morvarid20

 • #3

  تاریخ عضویت
  Dec 2008
  نوشته ها
  39,636
  تشکر
  378
  تشکر شده : 19,713
  McAfee Firefox Windows-XP IR-TCI
  امتیاز 
  66371334
  پیش فرض ارتباط با جن 2
  [لینکها فقط برای اعضا نشان داده می شود. ]
  دوست شدن با جنها کار بي دردسري نيست که براي تجربه يا تفريح بشه سراغش رفت. اگر با خواست خودتون وارد دنياي جنها بشيد، اونها هم بيشتر در زندگي شما دخالت مي کنند. معمولا جنها حريم خصوصي براي انسان قائل نيستند. در هر حالتي و هر جايي ممکنه به سراغ شما بيان. اگر از اونها درخواست کمک کنيد، ممکنه کمکتون بکنند ولي درمقابل شايد درخواستهايي از شما داشته باشند که نخواين انجام بديد ولي اونها مجبورتون کنند. جنها قدرت کنترل و نفوذ محدودي بروي مخلوقات ديگه دارند که هرچقدر قدرت روحي مخلوقي بيشتر باشه، نفوذ و تسلط جنها روي اون کمتر ميشه. بنابراين کساني که مراقبه نمي کنند - عبادتهاي اکثر دينها نوعي مراقبه ست- آسيب پذيرتر از ديگرانند و بهتره از دوست شدن با جنها صرفنظر کنند. تمسخر و به بازي گرفتن از مواردي ست که جنها رو تحريک و خشمگين مي کنه. هيچوقت براي تفريح و خوشگذروني سراغ جنها نريد.
  جنهاي مسلمان علاقه ي چنداني به دوست شدن با انسان ندارند. در اکثر مواقع وقتي که انسانها براي ارتباط با جنها تلاش مي کنند، جن هاي کافر هستند که به درخواست ارتباط پاسخ مي دن و هدفشون اکثرا سواستفاده، آزار و انحراف انسانهاست . ممکنه ابتدا با کمک اين جنها به بعضي چيزهايي که درنظر داريد برسيد ولي... مثلا ممکنه با جني ارتباط برقرار کنيد و به شما بگه خداپرستم. با مهربوني و لطف زياد براي رسيدن به موفقيت و ثروت هم کمکتون کنه. اما يک روز ناگهان از شما بخواد که مادرتون رو بکشيد. اون موقع حتي اگر پشيمون باشيد چاره اي نداريد. اگر قدرت کنترل شما رو داشته باشه که خواستش رو انجام خواهيد داد و اگر نتونه کنترلتون کنه و از انجام اينکار سرپيچي کنيد، براي انتقام دست به هرکاري ممکنه بزنه. به اين شکل يک دلخوري ساده بين شما و دوست جن کافرتون ممکنه زندگي خيلي از عزيزانتون رو بگيره و سرنوشت خودتون رو کاملا عوض کنه.
  البته اگر بي اندازه خوش شانس باشيد و مهرتون در دل يک جن خداپرست بنشينه و باهاش دوست بشيد. باز هم ارتباط راحتي نيست. جنها هم مثل انسانها روحيات متفاوتي دارند. بعضي از جنهاي خداپرست شديدا افراطي هستند. ممکنه بخاطر انجام کاري که بنظرشون گناه بوده از شما ناراحت بشن و به شيوه ي خودشون تنبيه تون کنند. مثل بســــياري از جنهاي مسلمان که بخاطر رفتار بد انسانها با پيامبران و امامها، شديدا از انسانها ناراحتند و گاهي به اين دليل به انسانهاي بي ملاحظه که حرمت دينها رو نگه نمي دارند صدماتي مي زنند.
  پس به اين راحتي داوطلب وارد شدن به واديي که خيلي کم ازش اطلاعات داريد نشيد. ما در کنار اين مخلوقات زندگي مي کنيم و صد در صد همه ي شما دوستان تا حالا با تعداد زيادي جن در ارتباط بوديد ولي اين ارتباط با تسخير و درخواست امدادهاي غيبي فرق مي کنه!
  در ارتباط جن و انسان، بعضي از موضوعات اهميت بيشتري دارند که اگر رعايت کنيد صدمات کمتري از جنها مي خوريد و براي جنها پذيرفتني تر خواهيد شد. غير از قدرت نفوذ جنها و درخواستهاي غيرمنطقي شون که در پست ارتباط با جن-1 درموردش توضيح دادم، اخلاق تند و حساسيت جن ها به تمسخر هم از موانع ارتباط انسان و جنهاست. عکسهاي ghoststudy.com رو ديديد؟ اکثر اين عکسها مربوط به جن هستند، نه روح. بعضي از عکسها بنظر من ساختگي مي اومد و فقط بعد از ديدن چند نمونه واقعيش باور کردم. گاهي اين عکسها اونقدر ساختگي و غيرممکن بنظر مي رسند که آدم بهشون مي خنده! يکي از تجربه هاي بدم رو تعريف کنم.
  يکي از دوستان جن زاده که وبلاگ نويسند برام يه عکس فرستادند. موجودي با ظاهر ترسناک که قابل تحمل نبود. از صورتش رشته هاي گوشت بهم پيچيده بيرون زده بود و از انتهاي رشته ها مو و چرک و خون بشکل تهوع آوري آويزون بود. جاي چشمها دو شکاف مورب بود و دو زائده شبيه ناخن تيز از داخل شکافها بيرون اومده بود... تعريف جزئيات ناهماهنگ صورت و بدنش رو کنار مي ذارم. بنظرم رسيد عکس واقعي نباشه چون خيلي ناقص الخلقه بود. من با ناباوري و لبخند تمسخر عکس رو ديدم و پاک کردم.نيمه هاي همون شب براي کاري بيدار شده بودم. صداي هن هن و زوزه هايي شنيدم، به دنبال صدا به آشپزخونه رفتم و اونجا صاحب عکسي که دوستم فرستاده بودند ديدم. غير از ظاهر ترسناک بوي خيلي بدي هم مي داد. نفسم گرفت و با حال تهوع و وحشت شديد کف راهرو ولو شدم. نمي دونم چه صدايي از خودم دراورده بودم که پدرومادرم بسرعت اومدند و به سختي اون مخلوق رو بيرون کردند. همگي حال بدي داشتيم و من تا مدتها روحيه مو باخته بودم. بعدها فهميدم دليل اومدن اون مخلوق، ناراحت شدنش از لبخند تمسخر من بوده.
  جن ها موجوداتي بي اندازه حساس هستند و اکثرا اخلاق تندي دارند. محبت و خشمشون در منتها درجه ست. براي همين بايد درمورد جنها با احتياط زيادي رفتار کرد. اگر باورشون نداريد يا گاهي مطالب يا عکسهايي مي بينيد که عقلتون اونها رو نمي پذيره، هرکاري مي کنيد، توهين و تمسخر نکنيد. خودمم تازگي اين موضوع رو متوجه شدم که جن ها به عکسهاشون حساسند!
  البته صد در صد عکسهاي ساختگي زيادي هم از جنها و ارواح وجود دارند، ولي من که ترجيح مي دم حتي ساختگي ها رو هم مسخره نکنم!
  3 کاربر از این پست تشکر کرده اند : azim88,morvarid20,T!K TaK

 • #4

  تاریخ عضویت
  Aug 2009
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  105
  تشکر
  33
  تشکر شده : 229
  Avast Internet-Explorer Windows-XP IR-TCI
  امتیاز 
  45
  پیش فرض
  لطفا عکس را بزار تو سایت امیدوارم بهانه ای برای نذاشتنش پیدا نکنی.

 • #5

  تاریخ عضویت
  Dec 2008
  نوشته ها
  39,636
  تشکر
  378
  تشکر شده : 19,713
  McAfee Firefox Windows-XP IR-TCI
  امتیاز 
  66371334
  پیش فرض
  بهانه چیه این طرز حرف زدن درست نیست عکسی پیدا نکردم که بخام بذارم طلب کارانه هم صحبت نکنید ....

 • #6

  تاریخ عضویت
  Aug 2009
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  105
  تشکر
  33
  تشکر شده : 229
  Avast Internet-Explorer Windows-XP IR-TCI
  امتیاز 
  45
  پیش فرض
  عزیز دل کسی از شما طلب نداره شما هم بدهی به کسی نداری اگر عکس میزدی وجهه قشنگتری داشت ناسلامتی این تاپیکها برای راهنمائی ساخته شدن شائد کسی از تجربه شما استفاده کرد در نهایت مهمترین چیز نه در تاپیکت بلکه تو زندگی تمام آدمها اینه بتونن اعتماد همه رو جلب کنن..........................من از بابت طرز اشتباه دیدگاه شما به حرفم عذر میخوام اما شما نباید انقدر منفی نگر باشی در ضمن گفتی عکس گرفتی خوب بزار ما هم ببینیم.اگه این رو طلب حساب میکنی نمیخواد بزاری به قول خودت تو یکی از جوابات تو تاپیک تسخیر باد اگه خدا بخواد حتما میبینیم. از من دلگیر نشو بهم منطقی جواب بده.یا اصلا نده..... رامتین کج دم

 • #7

  تاریخ عضویت
  Mar 2011
  محل سکونت
  ايج
  نوشته ها
  1
  تشکر
  0
  تشکر شده : 0
  Avast Internet-Explorer Windows-XP IR-TCI
  امتیاز 
  0
  پیش فرض
  سلام من بسيار به علوم احضار و ارتباط با ارواح علاقه مند هستم لطفا مرا راهنمايي كنييد
  با تشكر

 • #8

  تاریخ عضویت
  Mar 2011
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  126
  تشکر
  106
  تشکر شده : 122
  Avast Internet-Explorer Windows-se7en IR-TCI
  امتیاز 
  260
  پیش فرض
  برای ارطباط با جن و روح باید علوم متافیزیک بلد باشیم

 • #9

  تاریخ عضویت
  Mar 2011
  نوشته ها
  1
  تشکر
  0
  تشکر شده : 0
  Avast Internet-Explorer Windows-XP IR-TCI
  امتیاز 
  0
  پیش فرض
  آقا این مزخرفات چی هست که شما میگویید ارتباط با جن حرام است حرام هم نباشد سوی ندارد سود هم داشته باشد مطالبی که شما نوشته اید غلط است به جای این کارها بروید مطالعه کنید و کار کنید عبادت و ورزش کنید

 • #10

  تاریخ عضویت
  Jun 2011
  نوشته ها
  1
  تشکر
  0
  تشکر شده : 0
  Avast Internet-Explorer Windows-XP IR-TCI
  امتیاز 
  0
  پیش فرض بببینم
  ببینم کتاب نبرد با شیاطین رو خوندی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  این موجودی که تو می گی شبیه لرد لاس هه
  سرچ کنی اینترنت عکسش می یاد
  [لینکها فقط برای اعضا نشان داده می شود. ]
  یکی از عکساشه

 • مطالب کاربردي هر آنچه نیاز دارید ...

  صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

  موضوعات مشابه

  1. پاسخ ها: 27
   آخرين نوشته: 6th November 2010, 14:53
  2. ارتباط با امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) در عصر غيبت (2)
   توسط اریانا1 در انجمن امام مهدی (عج) و انتظار
   پاسخ ها: 0
   آخرين نوشته: 16th January 2009, 21:18
  3. بررسی جامع و دقیق تجهیزات داخلی لپ تاپ
   توسط mcs در انجمن آرشیو بخش سخت افزار
   پاسخ ها: 5
   آخرين نوشته: 3rd January 2009, 08:00
  4. دوستی دختر و پسر
   توسط bahar1717 در انجمن جوانان
   پاسخ ها: 0
   آخرين نوشته: 6th December 2008, 10:36
  5. بررسی کارکردهای کنش جنسی در روابط متقابل زناشویی همسران
   توسط Alone GirL در انجمن نکته های همسرداری
   پاسخ ها: 0
   آخرين نوشته: 3rd October 2008, 06:13

  علاقه مندی ها (Bookmarks)

  مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •  
  درباره ما
  دوستان ما
  ما در شبکه های اجتماعی

  پاتوق یو یکی از قدیمیترین سایت های ایرانی به 6 سال سابقه فعالیت می باشد. انجمن های سایت دارای مطالب متنوع و جامعی در تمامی زمینه می باشد. و البته در پرتال سایت شما همواره جدیدترین نرم افزار ، بازی و انمیشن های روز را با لینک مستقیم می توانید دانلود نمایید.