^ بازگشت به بالا
دانلود english 4 you آموزش یوگا به زبان فارسی آموزش زبان english today
صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 45

آموزش کامل نصب و تنظمات آنتی ویروس قدرتمند Avira

Avira Firefox Windows-XP IR-TCI
    نقل قول نوشته اصلی توسط ndaa [لینکها فقط برای اعضا نشان داده می شود. ]
    فقط از من خواست كه فايروال به جاي فايروال ويندوز باشه من هم يس زدم همين
    اینو که خوب کاری کردی. منظور Admin این بود که شما احیانا یه آنتی ویروس یا هر برنامه ی امنیتی از نوع دیگه (مثلا نود 32 یا هر چیز دیگه) رو کامپیوترت نصب نیست؟
    اگه نصبه که دلیل هنگ کامپیوترت همینه اگه نصب نیست بشین به سوالای من درست جواب بده (سوالامو هم به ترتیب اهمیت می پرسما حواست باشه)
    1) آنتی ویروستو از پاتوق دانلود کردی یا از خود سایت اویرا؟
    اگه از سایت اویرا دانلود کردی که دیگه نمی خواد سوالای بعدی رو جواب بدی (دلیلشو بعدا میگم) اما اگه از اینجا دانلود کردی بشین بقیه ی سوالا رو جواب بده.
    نکته: عزیز جان اونی که گفتی همیشه جدید دان می کنی! والا ما هم همچین غیر آپدیت نیستیم اونو که بهت گفتم دانلود کن با یه آپدیت میومد همون ورژنی که می خوای اگه باورت نمیشه یه عکس از ورژن اویرام بذارم!!! هرچند دیگه داره منقضی میشه
    2) با فرض اینکه از پاتوق دانلود کردی پس حتما KEY آویرا رو داری دیگه؟؟ یا نه!!!؟
    3) اول اینا رو جواب بده اگه جواب دو سوال قبل + بود طریقه ی نصبشو با شکل برات میذارم (باید رو یه کامپیوتر دیگه امتحان کنم چون من رو کامپیوترم آویرا نصبه)
    حالا با فرض اینکه رفتی از سایت اویرا دانلود کردی باید بری KEY رو با پر کردن مشخصاتت سفارش بدی بعد بهت ایمیل میکنه. من یه بار این کار رو کردم اصلا KEY جواب نداد (این همون دلیلی بود که گفتم بعدا بهت میگم)
    حالا جواب بده
    2 کاربر از این پست تشکر کرده اند : ahmad_mir,ndaa

Avast Internet-Explorer Windows-XP IR-TCI
    نقل قول نوشته اصلی توسط gooride [لینکها فقط برای اعضا نشان داده می شود. ]
    اینو که خوب کاری کردی. منظور admin این بود که شما احیانا یه آنتی ویروس یا هر برنامه ی امنیتی از نوع دیگه (مثلا نود 32 یا هر چیز دیگه) رو کامپیوترت نصب نیست؟
    اگه نصبه که دلیل هنگ کامپیوترت همینه اگه نصب نیست بشین به سوالای من درست جواب بده (سوالامو هم به ترتیب اهمیت می پرسما حواست باشه:k (3):)
    1) آنتی ویروستو از پاتوق دانلود کردی یا از خود سایت اویرا؟
    اگه از سایت اویرا دانلود کردی که دیگه نمی خواد سوالای بعدی رو جواب بدی (دلیلشو بعدا میگم) اما اگه از اینجا دانلود کردی بشین بقیه ی سوالا رو جواب بده.
    نکته: عزیز جان اونی که گفتی همیشه جدید دان می کنی! والا ما هم همچین غیر آپدیت نیستیم اونو که بهت گفتم دانلود کن با یه آپدیت میومد همون ورژنی که می خوای اگه باورت نمیشه یه عکس از ورژن اویرام بذارم!!! هرچند دیگه داره منقضی میشه
    2) با فرض اینکه از پاتوق دانلود کردی پس حتما key آویرا رو داری دیگه؟؟ یا نه!!!؟
    3) اول اینا رو جواب بده اگه جواب دو سوال قبل + بود طریقه ی نصبشو با شکل برات میذارم (باید رو یه کامپیوتر دیگه امتحان کنم چون من رو کامپیوترم آویرا نصبه)
    حالا با فرض اینکه رفتی از سایت اویرا دانلود کردی باید بری key رو با پر کردن مشخصاتت سفارش بدی بعد بهت ایمیل میکنه. من یه بار این کار رو کردم اصلا key جواب نداد (این همون دلیلی بود که گفتم بعدا بهت میگم)
    حالا جواب بده
    از سايت ديگه اي گرفتم من فقط بهترين تنظيمات براي اويرا ميخواستم فعلا مشكلي ندارم
    یک کاربر از این پست تشکر کرده است : ahmad_mir

سلام
    روي كامپيوتر هاي شبكه ما آويرا نصب است و اجازه به اشتراك گذاري چاپگرها را به ما نمي دهد .(يكي از كامپيوتره ويروس دارد ولي نمي تواند ويروس ها را خذف كند).
    كسي مي داند كه چطور مي شود پورت ها را بست يا آزاد كرد؟

سلام به همه دوستان من آویرا رو نصب کردم چند بار به این مشکل برخوردم چتر قرمز بعد چند روز بسته میشه و ناشنان رو میزنه کسی میتونه منو کمک کنه علت کار چیه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_61ag [لینکها فقط برای اعضا نشان داده می شود. ]
    سلام به همه دوستان من آویرا رو نصب کردم چند بار به این مشکل برخوردم چتر قرمز بعد چند روز بسته میشه و ناشنان رو میزنه کسی میتونه منو کمک کنه علت کار چیه ؟
    منم برای آخرین باری که با آویرا خداحافظی کردم به خاطر همین مشکل بود. آویرا متاسفانه چند وقته زرنگ شده و وقتی آپدیت میشه تشخیص میده که آنتی ویروستون کرک شده ست. البته بعدش من یه آویرای دیگه از یه سایت پیدا کردم و رو یه کامپیوتر دیگه نصب کردم که فایل کرکش هیچ وقت لو نرفت تا خودش زمانش سپری شد و منقضی شد. اگه مثل من از عاشقای آویرا هستی می تونی بازم بگردی تا شاید یکی پیدا کردی که کرکش با آپدیت لو نره.
    یا اینکه می تونی جلوی آپدیت اتوماتیکش رو بگیری و آفلاین آپدیت کنی
    هر چند من دیگه بی خیال آویرا شدم.
    ویرایش توسط gooride : 18th March 2010 در ساعت 18:42

با سلام خدمت مدیر محترم و دوستان گرامی

دوستان من
    نسخه جدید آنتی ویروس و بسته امنیتی Avira Premium Security Suite 10.0.0.536 Final
    از سایت پاتوق یو دانلود کردم وقتی که می خوام نصب کنم به مرحله welcome to the license wizard که میرسه جلوتر نمی ره در فایل دانلود هم یک key بود اما وقتی اون رو وارد می کنم این ارور رو میده the license selected is invalid and will not be installed رو میده واقعا گیج شدم لطفا راهنمایی کنید الان بدون ویروس کش دارم کار می کنم منتظرم راهنمایی هستم مرسی.
    2 کاربر از این پست تشکر کرده اند : Admin,ahmad_mir

سلام
    اینجانب مجید هستم خدمت دوست بالا عرض کنم احتمال زیاد لاینسس شما اعتبار ندارد به این نسخه 10.0.0.536 نمی خورد شما باید بروید به سایت [لینکها فقط برای اعضا نشان داده می شود. ] اول یک ایمیل جدید درست کنید بعد در این سایت لینکش را گذاشتم ثبت نام کنید سایت اویرا لاینسس 3 ماهه جدید این ورژن را به ایمیلت می فرستدمنم دیروز همین کار را کردم اکتیو کردم اپدیتش هم کردم منتها این نسخه نسبت به نسخه قبلی یک مقدار سنگین شده است بعضی وقت ها سیستم هنگ می کند طرز کارش هم ساده شده است نسبت به ورژن قبلی اما هوش مصنعی ان نسبت به ورژن قبلی قویتر شده است حالت یوزر فرندلی دارد طرز کارش این است وقتی اسکن می کند صدایی از خود تولید کرده وگزینه ریمو را می زنی بعد فایل ویروس را اسکن کرده وپاک می کند به قسمت قرنطینه شما وارد بخش قرنطینه می شود روی اسم فایل ویروسی راست کلیک کرده گزینه delete object را می زنی وقسمت هورستیک اسکنر وگارد ان را روی هایگ لول پروتکشن قرار می دهی برای امنیت بیشترهمین
    4 کاربر از این پست تشکر کرده اند : ahmad_mir,gooride,kami tnt,p h o e n i x

نقل قول نوشته اصلی توسط majid_1959 [لینکها فقط برای اعضا نشان داده می شود. ]
    سلام
    اینجانب مجید هستم خدمت دوست بالا عرض کنم احتمال زیاد لاینسس شما اعتبار ندارد به این نسخه 10.0.0.536 نمی خورد شما باید بروید به سایت [لینکها فقط برای اعضا نشان داده می شود. ] اول یک ایمیل جدید درست کنید بعد در این سایت لینکش را گذاشتم ثبت نام کنید سایت اویرا لاینسس 3 ماهه جدید این ورژن را به ایمیلت می فرستدمنم دیروز همین کار را کردم اکتیو کردم اپدیتش هم کردم منتها این نسخه نسبت به نسخه قبلی یک مقدار سنگین شده است بعضی وقت ها سیستم هنگ می کند طرز کارش هم ساده شده است نسبت به ورژن قبلی اما هوش مصنعی ان نسبت به ورژن قبلی قویتر شده است حالت یوزر فرندلی دارد طرز کارش این است وقتی اسکن می کند صدایی از خود تولید کرده وگزینه ریمو را می زنی بعد فایل ویروس را اسکن کرده وپاک می کند به قسمت قرنطینه شما وارد بخش قرنطینه می شود روی اسم فایل ویروسی راست کلیک کرده گزینه delete object را می زنی وقسمت هورستیک اسکنر وگارد ان را روی هایگ لول پروتکشن قرار می دهی برای امنیت بیشترهمین
    آقا مجید من یه بار قبلا ها این کار رو کردم نفرستاد! تو bulk رو هم چک کردم. پس الان شما میگی می فرسته! چه جالب!!! راستی شما اطلاع داری که آیا میشه بعد از این سه ماه مجددا رفت و با یه ایمیل جدید سفارش key بدیم؟ من فکر کنم قطعا آویرا فکر اینجا رو کرده باشه و نشه این کار رو کرد وگرنه آویرا برشکست میشد تا الان! ولی اگه بشه چقدر خوب میشه
    2 کاربر از این پست تشکر کرده اند : ahmad_mir,kami tnt

دمت گرم مجید جان درست شد در عرض چند دقیقه key جدید رو ارسال کرد و من هم نصب کردم مرسی .

لطفا آموزش تصویری نصب ویروس کش Avira ونحو آپدیت آفلاین ان را برایم امیل نمائید .

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین