.: مشکلات سخت افزاری:. - صفحه 2
صفحه 2 از 13 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 123

موضوع: .: مشکلات سخت افزاری:.

1. arsin_azamy آواتار ها
    arsin_azamy
    کاربر سایت
    Oct 2010
    9
    14

سلام دوستان من یه مدل msi cr500 دارم متاسفانه چند وقت پهش با عوض کردن ویندوزم دیگه وبکمش کار نمیکنه درایورش هم نصب کردم هیچ مشکلی نداره ولی متاسفانه تصویرش سیاه نشون میده هر کاریش کردم درست نشده موقع روشن کردن پیغام نمیده ولی وقتی خاموشش میکنی پیغام خاموش شدن میده از دوستانی که در این مورد اطلاعاتی دارن خواهشن راهنمای کنن
    #11 ارسال شده در تاريخ 30th January 2011 در ساعت 01:10

2. secret آواتار ها
    secret
    کاربر سایت
    Dec 2008
    39,617
    378

نقل قول نوشته اصلی توسط arsin_azamy فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    سلام دوستان من یه مدل msi cr500 دارم متاسفانه چند وقت پهش با عوض کردن ویندوزم دیگه وبکمش کار نمیکنه درایورش هم نصب کردم هیچ مشکلی نداره ولی متاسفانه تصویرش سیاه نشون میده هر کاریش کردم درست نشده موقع روشن کردن پیغام نمیده ولی وقتی خاموشش میکنی پیغام خاموش شدن میده از دوستانی که در این مورد اطلاعاتی دارن خواهشن راهنمای کنن
    سلام یک بار درایور کارت گرافیکتو ن رو دوباره نصب کنید
    #12 ارسال شده در تاريخ 16th July 2011 در ساعت 02:14

3. noory_boy آواتار ها
    noory_boy
    کاربر سایت
    Jul 2010
    1
    0

سلام
    هر بار که برق پاور را قطع می کنم و دوباره وصل می کنم تمام تنظیمات بایوس از جمله تنظیمات بوت و تاریخ سیستم به حالت اولیه برمی گردد.
    مشکل از روزی شروع شد که من چند بار مجبور شدم باطری مادربرد را برای مدتی بردارم . از آن به بعد حتی با وجود تعویض باطری باز هم همین مشکل را داشتم.
    دیروز داشتم هارد خودم را در می آوردم و هارد دیگری را نصب میکردم که دیدم دیگه با قطع برق تنظیمات بایوس ریست نمی شود. تا جایی که می دونم نباید از هارد باشه
    به نظرتون باید چی کار کنم؟
    #13 ارسال شده در تاريخ 17th July 2011 در ساعت 12:38

4. secret آواتار ها
    secret
    کاربر سایت
    Dec 2008
    39,617
    378

نقل قول نوشته اصلی توسط noory_boy فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    سلام
    هر بار که برق پاور را قطع می کنم و دوباره وصل می کنم تمام تنظیمات بایوس از جمله تنظیمات بوت و تاریخ سیستم به حالت اولیه برمی گردد.
    مشکل از روزی شروع شد که من چند بار مجبور شدم باطری مادربرد را برای مدتی بردارم . از آن به بعد حتی با وجود تعویض باطری باز هم همین مشکل را داشتم.
    دیروز داشتم هارد خودم را در می آوردم و هارد دیگری را نصب میکردم که دیدم دیگه با قطع برق تنظیمات بایوس ریست نمی شود. تا جایی که می دونم نباید از هارد باشه
    به نظرتون باید چی کار کنم؟
    سلام یه خازن روی مادر برد وجود داره که اطلاعات ر وذخیره میکنه سوخت هباید ببرید براتو ن درست کنند
    #14 ارسال شده در تاريخ 17th July 2011 در ساعت 14:03

5. AR4TO آواتار ها
    AR4TO
    کاربر سایت
    Jul 2011
    1
    0

سلام
    من چند وقته رایتر کامپیوترم خراب شده - نه data نه audio نه و.... نمیدونم چش شده - کل ماجرا این بود که یه Audio CD رایت کرم و بعد که خواستم یکی دیگه رایت کنم دیگه نشد
    صدای فنش هم میاد ولی انگار همون وسط یه چیزی تلاش کامپیوتر برای رایت رو قطع میکنه

راهی داره یا حتما باید بره تعمییر ؟؟؟؟؟
    #15 ارسال شده در تاريخ 23rd July 2011 در ساعت 22:16

6. محمدکوهی20 آواتار ها
    محمدکوهی20
    کاربر سایت
    Mar 2011
    11
    1

سلام بچه ها خسته نباشید،چند روزی است که مانیتور من رنگ هایش بهم خورده بعضی مواقع صفحه آبی میشود و بعضی مواقع کلا قرمز میشود یا بعضی مواقع بجای رنگ سبز سیاه نشان میدهد،گاهی اوقات هم برای مدت کوتاهی بدون اشکال نمایش میدهدمدل مانیتور من هم سامسونگ 17750می باشدعلت چه میتواند باشد
    با تشکر
    ؟

راستی سوالها رو تو انجمن باید این طوری مطرح کرد ؟ من تازه واردم
    #16 ارسال شده در تاريخ 16th August 2011 در ساعت 03:52

7. kingmartin آواتار ها
    kingmartin
    کاربر سایت
    Aug 2011
    2
    0

سلام دوست عزیز اگه هنوز مشکل داری
    1-در کیس باز کن پورت های که کابل مانیتور بهش خورده چک کن (شاید پورت گرافیکت شل شده باشه)
    2- یک کابل مانیتور دیگه هم امتحان کن
    #17 ارسال شده در تاريخ 25th August 2011 در ساعت 00:06

8. chnooor آواتار ها
    chnooor
    کاربر سایت
    Oct 2010
    1
    0

سلام به همگی من یه مادربرد elite group p4m800 دارم .میخوام کارت شبکه رو با کابل کراس راه اندازی کنم.ولی چراغ شبکه روی مادر برد روشن نمیشه.تنظیمات بایوس رو هم انجام دادم یعنی بخش lan رو enable کردم ولی بازم روشن نمیشه. آیا جای سیم ها رو بایوس اشتباهیه؟؟؟لطفا کمک کنید ممنون

#18 ارسال شده در تاريخ 6th January 2012 در ساعت 21:47

9. saraz آواتار ها
    saraz
    کاربر سایت
    Feb 2010
    8
    0

سلام دوستان . من یه مشکلی با هارد اکسترنالم پیدا کردم.... وقتی به کامپیوترم وصلش میکنم،چراغش روشن میشه و اون لرزش خفیفم داره و در واقع سالمه. ولی کامپیوتر من اونو نمیشناسه. چیکار باید بکنم؟؟
    #19 ارسال شده در تاريخ 14th January 2012 در ساعت 01:19

10. saraz آواتار ها
    saraz
    کاربر سایت
    Feb 2010
    8
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saraz فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    سلام دوستان . من یه مشکلی با هارد اکسترنالم پیدا کردم.... وقتی به کامپیوترم وصلش میکنم،چراغش روشن میشه و اون لرزش خفیفم داره و در واقع سالمه. ولی کامپیوتر من اونو نمیشناسه. چیکار باید بکنم؟؟

این مشکلو حل کردم یعنی الان توی کامپیوتر شناخته میشه ولی هارد من همچنان با تلویزیون و رسیور مشکل داره و توسط اونا شناسایی نمیشه.

فایل اتورانی که توی فلش ها وجود داره، توی هارد من نیست. فکر میکنین دلیلش این باشه؟؟
    #20 ارسال شده در تاريخ 14th January 2012 در ساعت 10:15

صفحه 2 از 13 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین