استخدام بانک ها و موسسات مالی - صفحه 2
صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 37

موضوع: استخدام بانک ها و موسسات مالی

1. Admin آواتار ها
    Admin
    مدیر کل سایت
    Jun 2008
    26,717
    3,386

پیش فرض استخدام در بانک ملت

استخدام در بانک ملت - استخدام در بانک ملت - استخدامی بانک ملت - استخدام 89 بانک ملت - استخدام سال 90 بانک ملت

استخدام در بانک ملت

بانک ملت به منظور تامین نیروی انسانی واحد حسابرسی داخلی خود تعداد محدودی را استخدام می نماید.
    این بانک ازمتقاضیان ذکور ساکن تهران،از طریق مصاحبه حضوری در رده های سرپرست ، حسابرس ارشد، حسابرس وکارشناس it دعوت به همکاری می نماید.
    بر این اساس ، از دارندگان مدرک لیسانس یا فوق لیسانس حسابداری، مدیریت صنعتی ، مدیریت بازرگانی ، بانکداری، مهندسی یا مدیریت فناوری اطلاعات (it) دعوت به همکاری می شود.
    به علاوه این بانک به منظور تامین نیروی انسانی واحد ریسک خود به تعداد محدودی نیروی مرد ساکن تهران نیاز دارد.
    نیروی مورد نیاز از میان دانش آموختگان مقاطع کارشناس و کارشناسی ارشد رشته های مدیرت مالی ، حسابداری ، مدیریت صنعتی ، مدیریت بازرگانی ، علوم بانکی ، علم اقتصادی ، ریاضی کاربردی وآمار با سابقه کاری مفید تامین می شوند.
    فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]"فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]"فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

شب های دراز بی عبادت چه کنم
    طبعم به گناه کرده عادت چه کنم
    گویند کریم است و گنه می بخشد
    گیرم که ببخشد ز خجالت چه کنم...

فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    #11 ارسال شده در تاريخ 23rd October 2010 در ساعت 05:15

2. Admin آواتار ها
    Admin
    مدیر کل سایت
    Jun 2008
    26,717
    3,386

استخدام بانک شهر - استخدام بانک شهر 89

بانک شهر به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود در مشاغل رئیس ومعاون شعب،از بازنشستگان محترم شبکه بانکی کشور با شرایط ذیل دعوت به همکاری مینماید:

1- بازنشستگان سال 88 به بعد

2- دارا بودن حداقل 3سال سابقه کار در سمت رئیس شعبه (درجه 1 و 2)

3- حداکثر سن 50سال

4- ساکن بودن در شهر مورد تقاضا
    برای بهتر باز شدن فرم ثبت نام از اینترنت اکسپلورر استفاده کنید
    فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]"فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]"فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

#12 ارسال شده در تاريخ 30th December 2010 در ساعت 15:07

3. Admin آواتار ها
    Admin
    مدیر کل سایت
    Jun 2008
    26,717
    3,386

استخدام موسسه توسعه (بدون مهلت)
    موسسه اعتباری توسعه (سهامی عام)اولین موسسه اعتباری تحت نظارت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران بمنظور تکمیل کادر پرسنلی خود ازمیان افراد واجد شرایط و فارغ التحصیلان لیسانس و بالاتر در رشته های بانکداری ، اقتصاد، حقوق،حسابداری ، مدیریت(تمام گرایشها)، مهندسی صنایع،MBA،مهندسی مالی،کامپیوتر(سخت افزار و نرم افزار)و ریاضی کاربردی جهت اشتغال در تهران و شهرستانها دعوت به همکاری مینماید.

#13 ارسال شده در تاريخ 6th March 2011 در ساعت 05:35

4. Admin آواتار ها
    Admin
    مدیر کل سایت
    Jun 2008
    26,717
    3,386

استخدام بانک انصارتهران (بدون مهلت)
    بانک انصار با استعانت از خداوند متعال,به منظور دستیابی به الگوی برتر بانکداری اسلامی ,با راهبرد مشتری مداری,در نظر دارد بخشی از نیروی انسای مورد نیاز شعب خود در شهر تهران از بین برادران واجد شرایط بامدرک تحصیلی کارشناسی در رشته های :حسابداری,امور بانکی ,مدیریت بازرگانی ,اقتصاد,کامپیوتر و زبان انگلیسی را از طریق آزمون ورودی,مصاحبه تخصصی و عمومی و سیر مراحل گزینش و بازنشستگان بانکها که دارای تخصص در امور بین الملل و ارزی و یا مسئولیت شعب را داشته اند را دعوت به همکاری نماید.
    شرایط استخدام:
    1. اعتقادوالتزام عملی به احکام اسلام,اصول ومبانی نظام مقدس جمهوری اسلامی و اصل ولایت فقیه
    2.نداشتن سوءپیشینه کیفری
    3.داشتن صحت و سلامت جسمی و روانی و عدم اعتیاد به مواد مخدر با تایید مراجع ذیصلاح
    4. داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم(غیر پزشکی)
    5.عدم اشتغال یا تعهد خدمتی به سایر مراکز ,سازمانهای دولتی و یا وابسته به دولت و خصوصی
    6.دارابودن مدرک تحصیلی کارشناسی (حسابداری ,امور بانکی) مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری
    7.دارابودن حداقل معدل 14
    8.نداشتن سابقه عضویت و یا هواداری از احزاب ,گروهها و سازمانهای غیر اسلامی و التقاطی ,الحادی و غیر قانونی
    9.متولد شهر تهران یا دارای 5سال سابقه سکونت (با ارائه اسناد ازجمله سند مالکیت یا اجاره نامه)
    10 .حداکثر سن 40 سال می باشد.
    11. عدم اشتغال به تحصیل (دانشجو) در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی به هر طریق.
    مدرک مورد نیاز:
    1.تکمیل فرم تقاضا نامه
    2.تصویر خوانا از مدرک تحصیلی
    3.تصویر خوانا از پشت و رو کارت ملی
    4.یکبرگ تصویر خوانا از شناسنامه عکسدار
    5. یکبرگ تصویر خوانا از پشت و روی کارت پایان خدمت یا معافیت دائم(غیر پزشکی)
    6.دوقطعه عکس 4*3
    7.ارائه گواهی مربوط به وضعیت ایثارگری و بسیج جهت افراد ذینفع
    نحوه ارسال مدارک:
    متقاضیان محترم می بایستی مدارک لازم را با پست سفارشی به نشانی:
    تهران,چهارراه پاسداران,خیابان کلاهدوز(دولت) چهار راه اختیاریه ,ساختمان انصار ,واحد گزینش و استخدام,صندوق 497-19575 تحویل نمایند

#14 ارسال شده در تاريخ 6th March 2011 در ساعت 05:37

5. Admin آواتار ها
    Admin
    مدیر کل سایت
    Jun 2008
    26,717
    3,386

استخدام تعاونی اعتبار ثامن الائمه(ع) (بدون مهلت)
    تعاونی اعتبار ثامن الائمه (ع) بمنظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز در مراکز استان های :آذربایجان غربی ، اردبیل،تهران،خراسان جنوبی،مازندران،خوزستان،زن جان،سمنان،سیستان و بلوچستان ، فارس، کرمان،کرمانشاه،گیلان ،یزد، همدان ، کرج ، فارس، قزوین
    به تعدادی داوطلب از بین برادران واجد الشرایط با مدرک تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس به همکاری دعوت می نماید.

شرایط عمومی

1. تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران.

2. متعهد به یکی از ادیان رسمی کشور

3. متعهد به نظام جمهوری اسلامی ایران.

4. اعتقاد و التزام به اصل ولایت فقیه

5. دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس دررشته های (ارتباطات ،جامعه شناسی ،روابط عمومی) .

6. دارا بودن تندرستی و توانائی و سلامت کامل جسمانی » برابر تشخیص مراجع پزشکی مورد وثوق تعاونی اعتبار ثامن الائمه (ع) «

7. نداشتن سابقه محکومیت جزائی .

8. نداشتن اعتیاد به هرگونه دخانیات و مواد مخدر.

9. انجام وظیفه خدمت عمومی یا معافیت دائم غیر پزشکی.

10. نداشتن اشتغال به کار و تعهد خدمت در دیگر سازمانها ، ستادها و موسسات دولتی یا وابسته به دولت .

11. نداشتن ممنوعیت استخدامی.

12. حداکثر سن 30 سال برای مقطع کارشناسی

13. سکونت در یکی از شهرستانهای استان مربوطه حداقل بمدت 5 سال متوالی .

14. داشتن مدارک ICDL

توجه : ثبت نام در سایت هیچگونه تعهدی جهت استخدام برای تعاونی ایجاد نمی کند.

شرایط اختصاصی

1- دارا بودن حداقل 2 سال سابقه کار در امور روابط عمومی و فرهنگی

2- توانایی و داشتن مهارت های لازم جهت ایجاد ارتباط

3- توانایی در تهیه گزارش ،خبر ، مصاحبه و ...(روزنامه نگاری) و تحلیل مطالب و مباحث اجتماعی

4- آشنایی با برگزاری هرگونه مناسبت ها ، اجتماعات ، نمایشگاه ها و ....

5- توانایی به کارگیری ابزار های ارتباطی اعم از نوشتاری ، گفتاری ، دیداری و شنیداری و تسلط بر برنامه های رایانه ای

6- گذراندن دوره های مرتبط با امور روابط عمومی و تبلیغات ( گرافیک و صفحه آرایی – عکاسی – گزارشگری و ...

توجه : در صورت ثبت نام در رشته ای غبر از موارد ذکر شده فوق مدارک به هیچ عنوان مورد بررسی قرار نمی گیرند،ودر صورت آشکار شدن رشته فرد به جز 3 مورد ارتباطات، جامعه شناسی وروابط عمومی قبولی منتفی می گردد.

#15 ارسال شده در تاريخ 6th March 2011 در ساعت 05:38

6. Admin آواتار ها
    Admin
    مدیر کل سایت
    Jun 2008
    26,717
    3,386

بانک قرض الحسنه رسالت (در شرف تاسیس) به منظور تامین سرمایه انسانی مورد نیاز خود در شعب تهران از آقایانی دارای شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید:...

#16 ارسال شده در تاريخ 26th March 2011 در ساعت 08:09

7. Admin آواتار ها
    Admin
    مدیر کل سایت
    Jun 2008
    26,717
    3,386

پیش فرض استخدام بانک سامان در تیرماه و مرداد ۹۰

بانک سامان بمنظور تأمین وتکمیل نیروی انسانی مورد نیاز شعب خود با عنوان متصدی امور بانکی در شهرهای تهران – شهر قدس ( قلعه حسن خان ) – آبادان – چابهار – اهواز – شیراز و بندر انزلی از میان واجدین شرایط ” آقا ” برای شهرهای تهران و شیراز و “آقا و خانم” برای سایر شهرها دعوت به همکاری می نماید .
    الف ) شرایط عمومی و اختصاصی داوطلبان
    ● داشتن تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
    ● متدین به یکی از ادیان رسمی کشور و متعهد بودن به نظام جمهوری اسلامی ایران
    ● عدم سوء پیشینه کیفری
    ● سلامت کامل جسم و روان بنا به تشخیص مرجع پزشکی بانک و عدم اعتیاد به مواد مخدر
    ● حداکثر سن ۲۷ سال برای آقایان « متولدین ۰۱/۰۱/۱۳۶۳ به بعد »
    ● حداکثر سن ۲۵ سال برای خانمها « متولدین ۰۱/۰۱/۱۳۶۵ به بعد »
    ● دارابودن مدرک تحصیلی کارشناسی در رشته‌های
    - حسابداری
    - اقتصاد « گرایش‌های نظری , بازرگانی , صنعتی , پولی و بانکی »
    - مدیریت « گرایش‌های دولتی , بازرگانی , صنعتی , امور بانکی »
    ریاضی
    فیزیک
    شیمی
    ● دارا بودن حداقل معدل کل ۱۴
    ● داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم قانونی برای آقایان
    ● توانائی به کار گیری مهارتهای ICDL
    ● آشنا به زبان انگلیسی درسطح Intermediate
    ● بومی و ساکن شهر مورد تقاضا
    ب ) نحوه ثبت نام و برگزاری آزمون
    ثبت نام صرفاً از طریق پایگاه اینترنتی بانک به نشانیفقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ] انجام می پذیرد .
    متقاضیان واجد شرایط بمنظور شرکت در آزمون می بایست از تاریخ ۹۰/۰۴/۰۸ لغایت ۹۰/۰۵/۰۳ ساعت ۱۵:۰۰ به سایت مذکور مراجعه اقدامات ذیل را انجام دهند :
    ● واریز مبلغ-/ ۱۰۰٫۰۰۰ ( یکصد هزار ریال ) به حساب ۱-۵۵۰۰۰-۵۰-۸۰۲ بنام اداره حسابداری کل قابل پرداخت در کلیه شعب بانک سامان به عنوان هزینه شرکت در آزمون استخدامی بانک سامان
    ● مراجعه به سایت فوق الذکر و تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی
    ● جهت تکمیل فرم ثبت نام لازم است فایل اسکن شده یک قطعه عکس پرسنلی ۴*۳ زمینه روشن با فرمت استاندارد JPG که حجم آن کمتر از بیست کیلوبایت باشد را در محل الصاق عکس بارگذاری نمائید .
    ج ) مکان و زمان برگزاری آزمون
     زمان برگزاری آزمون کتبی رأس ساعت ۱۰٫۳۰ روز پنج شنبه مورخ ۰۶/۰۵/۹۰ می‌باشد .
     مکان برگزاری آزمون در یکی از حوزه‌های شهر تهران می‌باشد که آدرس دقیق آن هنگام دریافت کارت اعلام می‌گردد .
    داوطلبان می توانند در روز چهار شنبه مورخ ۰۵/۰۵/۹۰ جهت دریافت پرینت کارت ورود به جلسه آزمون از طریق پایگاه اینترنتی بانک به نشانیفقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ] اقدام نمایند .
    داوطلبان می بایست در زمان آزمون علاوه بر پرینت کارت ورود به جلسه آزمون , اصل فیش پرداختی , شناسنامه یا کارت ملی را نیز بهمراه داشته باشند .
     در صورت بروز هر گونه اشکال و یا نیاز به ویرایش احتمالی اطلاعات , داوطلبان می توانند روز پنج شنبه مورخ ۰۶/۰۵/۹۰ از ساعت ۸ الی ۱۰ به دانشگاه صنعتی امیر کبیر مراجعه نمایند .
    د ) سؤالات آزمون
    ۱ ) آزمون عمومی شامل سؤالات کامپیوتر – هوش – زبان انگلیسی
    ۲ ) آزمون تخصصی شامل سؤالات مرتبط با دروس تخصصی رشته تحصیلی داوطلب می باشد .
    هـ ) سایر شرایط
     در هر یک از شهرهای مورد نظر از داوطلبانی که حد نصاب نمره قبولی را به ترتیب اولویت احراز نموده اند جهت شرکت در مصاحبه دعوت بعمل خواهد آمد .
     در صورتی که بانک درهر یک از مراحل استخدام حتی در خلال دوره آزمایشی متوجه عدم رعایت اصل صداقت در ثبت اطلاعات و تکمیل فرم ثبت نام از سوی متقاضی استخدام شود , موضوع استخدام کان لم یکن تلقی خواهد شد.
     ثبت نام اینترنتی و شرکت در آزمون هیچگونه تعهد استخدامی برای بانک ایجاد نخواهد کرد .
     در صورت قبولی در آزمون استخدامی و مصاحبه ارائه مدرک ICDL الزامی است .
     در صورت تکمیل فرم ثبت نام بطور کامل و ذخیره اطلاعات یک کد رهگیری ارائه خواهد شد که کلیه پیگیریهای آتی از طریق کد رهگیری خواهد بود لذا آن را یادداشت نمائید .
    جهت کسب اطلاعات بیشتر از این آدرس استفاده نمایید:

#17 ارسال شده در تاريخ 29th July 2011 در ساعت 04:44

8. Admin آواتار ها
    Admin
    مدیر کل سایت
    Jun 2008
    26,717
    3,386

پیش فرض استخدام دیوان محاسبات کشور مرداد ۹۰

دیوان محاسبات این افراد را از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی و گزینش به صورت پیمانی از بین افراد بومی استخدام می‌کند.

بر این اساس از دارندگان مدارک کارشناسی تا دکترا در رشته های حسابرسی– بانکداری– مدیریت(مالی– صنعتی– بیمه)،مدیریت(دولتی– بیمه– برنامه ریزی)،کامپیوتر گرایش سخت افزار و نرم افزار it ، اقتصاد، حقوق(خصوصی-جزا-عمومی)،ارتباطات، روابط عمومی و روابط بین الملل دعوت به همکاری می‌شود.
    حداکثر سن برای داوطلبان در مقطع کارشناسی ۳۵ سال متولدین ۱/۵/۱۳۵۵ به بعد و برای داوطلبان مقطع کارشناسی ارشد ۳۸ سال تمام متولدین ۱/۵/۱۳۵۲ به بعد و برای داوطلبان دکتری ۴۰ سال متولدین ۱/۵/۱۳۵۰ می باشد.

تاریخ توزیع کارت و برگزاری آزمون از طریق سایت اینترنتی به نشانیفقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ] از تاریخ ۶ لغایت ۸ شهریورماه اعلام خواهد شد.
    منابع آزمون هر رشته نیز از طریق سایت اینترنتی دیوان محاسبات از تاریخ ۱۱ مرداد اعلام خواهد شد
    متقاضیان‌می‌توانند برای دسترسی به اطلاعات بیشتر به صفحه ۵ شماره ۶۲۴ نشریه بازارکارمورخ ۱ مرداد مراجعه و تا تاریخ ۱۰ مرداد نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

#18 ارسال شده در تاريخ 29th July 2011 در ساعت 04:45

9. Admin آواتار ها
    Admin
    مدیر کل سایت
    Jun 2008
    26,717
    3,386

پیش فرض استخدام در بانک اقتصاد نوین مرداد ۹۰

به گزارش‌خبرنگار بازارکار، این بانک نیروی انسانی مورد نیاز خود را در سطح متصدی امور بانکی در شعب تهران و برخی از استان ها از تعداد محدودی از علاقه‌مندان دعوت به همکاری می‌کند.

متقاضیان می‌توانند برای دسترسی به اطلاعات بیشتر به صفحه ۷ شماره ۶۲۴ نشریه بازارکار مورخ ۱ مرداد مراجعه و حداکثر تا تاریخ ۳ مرداد نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

#19 ارسال شده در تاريخ 29th July 2011 در ساعت 04:46

10. Admin آواتار ها
    Admin
    مدیر کل سایت
    Jun 2008
    26,717
    3,386

پیش فرض دعوت به همکاری موسسه مالی و اعتباری صالحین در اهواز

موسسه مالی و اعتباری صالحین دعوت به همکاری مینماید.

#20 ارسال شده در تاريخ 17th August 2011 در ساعت 07:59

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)