دانلود پروژه انتخاب واحد و ثبت نام دانشجو به ربان دلفي
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: دانلود پروژه انتخاب واحد و ثبت نام دانشجو به ربان دلفي

1. Admin آواتار ها
    Admin
    مدیر کل سایت
    Jun 2008
    26,717
    3,386

پیش فرض دانلود پروژه انتخاب واحد و ثبت نام دانشجو به ربان دلفي

به نظرات در همان پستي كه نظر داده ايد جواب دادم . براي فردا سعي مي كنم يه پروژه به زبان سي شارپ بزارم . البته اينم بگم كه ديروز خطر از بيخ گوشم رد شد چون هاردم نيمه سوز شده بود و به هيچ عنوان بالا نميومد ، اما با 24 ساعت ور رفتن بهش اومد بالا و همه اطلاعات رو روي يه هارد ديگه كپي كردم .
    خوب بريم سر اين پروژه ، اينم خيلي وقت پيشا نوشتم البته يادمه همين پروژه رو داشتم اما خطا داشت ، مجبور شدم خودم بنويسمش . بخش ثبت دانشجو و درس و انتخاب واحد و جستجو و . . رو داره كه با يكم سليقه به يك پروژه توپ تبديل ميشه .

لینک مستقیم از سرور سایت : فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ] با حجم 23 كيلو بايت

لینک مستقیم 2 از سرور سایت : فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ] با حجم 23 كيلو بايت

لینک غير مستقیم از سرور پرشين گيگ : فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ] با حجم 23 كيلو بايت

لینک غير مستقیم از سرور ديپوزيت : فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ] با حجم 23 كيلو بايت

فروش پروژه ها ممنوع می باشد .

کپی برداری از مطالب تنها با درج نام سایت امکان پذیر است .

رمز عبور فایل در صورت نیاز :فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]"فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]"فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

شب های دراز بی عبادت چه کنم
    طبعم به گناه کرده عادت چه کنم
    گویند کریم است و گنه می بخشد
    گیرم که ببخشد ز خجالت چه کنم...

فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    #1 ارسال شده در تاريخ 2nd April 2010 در ساعت 03:45

2. یک کاربر از این پست تشکر کرده است :