چرا آرژانتین از آلمان باخت!؟ مارادونا چه می گوید!؟در دنیای فوتبال چه میگذرد!؟ - صفحه 3
صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 41

موضوع: چرا آرژانتین از آلمان باخت!؟ مارادونا چه می گوید!؟در دنیای فوتبال چه میگذرد!؟

1. s.o.s آواتار ها
    s.o.s
    مدیر سابق
    Feb 2009
    761
    2,970

چرا انگلس تحقیر نشد و آرژانیتن تحقیر شد یه دلیل ساده دارههههههههههههههههههههه
    کاپلو مصاحبه نمیکرد
    هی نمیگفت ما قهرمانی
    من فلان کار را میکنم
    تیم را حاشیه نمیکشوند
    و البته از همه مهم تر اگه یادتون باشه انگلیس در اصل بازی را برگردوند بازی 2-2 شد ولی گلبه اون واضحی را قبول نکردن
    اشتباه داوری انگلس را بازوند ممکن بود بعدش هم ببازه ولی نه با این نتیجه
    البته فکر میکنم اگه یادتون باشه همون مرحله برای مکزیک هم اینطوری شد و ارزانتین اومد بالا
    انگلیس خیلی خیلی بهتر از ارژآنیتن بازی کرد و گل دوم هم زد حتی شوتی که لمپارد به تیر دروازه کوبوند و خیلی موقعیت ها که به هدر رفت ولی آلمان داشت با آرژانیتن وسطی بازی میکرد
    از همون ابتدای بازی ارژآنیتن باخته بود تا اخر

فکر میکنم غیر از افکار سیاسی بهتر هست یه ذره بیشتر جست و جو کنید
    روزنامه های امریکا و چند جا دیگه عنوان های جالبی برای انگلیس گذاشتن
    ((بچه پولدار های لندنی نتونستن 2 تا پاس هم بدن)) عنوان یکی از روزنامه ها بود

هههههههههههههههههههههه
    دوست من اطلاعات شما در زمینه معماری کامل هست ولی در قسمت فوتبال فکر میکنم یه ذره باید از تعصب دست بردارید

چیزی که شما میگی
    چیزی که شما میگید من را یاد این شعر انداخت
    انگلیس و ارژانیتن باختن ولی این کجا و ان کجا !!!!

سر خوان بلا،ایوب و شاه کربلا
    هر دو مهمان اند و اما این کجا و آن کجا

ماه گردون در فلک، ماه زمین در نینوا

هر دو تابان اند و اما این کجا و آن کجا

مریم از هجر مسیح و زینب از داغ حسین

هر دو گریان اند و اما این کجا و آن کجا

ثانیا تبانی کردن ماله کشورهای استثمار گر هست... نه استثمار شونده!!! اگه قراره توی یک بازی بین انگلیس و آرژانتین تبانیی صورت بگیره ، اون تبانی به نفع انگلیس هست نه به نفع آرژانتین!! توی یک دادگاه موقعی که می خواد حقی ضایع بشه همیشه از مظلوم و بدبخت ضایع میشه نه آدم پولدار و ظالم... تمام تاریخ بشری گویای این مطلب هست...
    هههههههههه این هم نوع جدید

شما کلا فقط اندیشه سایسی داری کاری به فوتبال نداری
    هر جا قراره تبانی بشه همه میرن کنار انگلیس میاد
    فکر نمیکنم من بچه دبستانی باشم یا اینجا کلاس درس باشه این خیلی حرف خنده داری هست که میزنی
    ثالثا تو اصلا گلی رو که مارادونا با دست زده دیدی !؟ دست مارادونا کنار صورتش هست و گل رو میزنه... حالتی که وقتی فورواردی بلند میشه و می خواد هد بزنه... نکنه فکر کردی یا شنیدی مارادونا مثه والیبالیستها بلند شده و با آبشاری که توی والیبال معروف هست گل رو زده!!!!؟؟؟؟دراین مواقع هم قد مطرح نیست پیدا کردن فضای خالی مهم است...

بله من گل را دیدم و از یه زاویه زیبا برای شما میزارم که شما هم ببینید لذت ببری

اینقدر دستش کنار سرش هست که اصلا مشخص نیست واقعا ههههههههههههههههههههههههه هههههه
    حداقل دستش یک متر بالا تر از سرش هست روی دست دروازه بان !!!!!!!!!!!!!
    شما که میخواین تبانی را بگید گل همین امسال انگلیس به المان را چرا نمیگی؟
    نیم متر توی دروازه بود ؟!

iههههههههههههههههههه من نمیفهمم شما چطور این همه چیز که هیچی به هم ربط ندارن را ب هم ربط میدی

مارادونا اگه با مافیا مشکل داشت خیلی وقت پیش کارش را ساخته بودن
    جرم سیاسی محصوب نمیشه ولی از همه جالب تره
    این همه آدم توی فوتبال هستن نشستن تا ایشون که مجرم خلاف کار هست بیان و همه چیز را بهشت کنن و سیاست را بیرون ببرن

مارادونا فوق العاده آدم سیاسی هست برای اینکه خبرساز بشه حرف هایی را در مورد کشورهایی میزنه که آمریکاو انگلیس باهاشون بدن

شما چیزی به نام بیماری شهرت پرستی شنیدی ؟
    اسم خارجیش را بلد نیستم
    افرادی که مدت ها مشهور بودن همیشه دوست دارن افراد تشویقشون کنن مارادونا تشنه این تشویق بود
    تیم ارژآنیتن توی مقدماتی هم نتونست 2 تا تیم را با قدرت بزنه اونوقت انتظار داری بیاد قهرمان بشه ؟!
    روز آخر با زور و ضرب اومد بالا اینقدر مارادونا خوشحال بود که فکر کنم وقتی آرژآنیتن قهرمان دنیا شد کاپ را بالا سر رد اینقدر خوشحال نشد
    تیم آرژآنیتن چه تکنیک عالی داشت کدوم بازی را محشر بازی کرد ؟!
    در صورتی که انگلیس مقتدرترین تیمی بود که صعود کرد هلند عالی صعود کرد
    برزیل راحت اومد اما آرژآنیتن چی ؟
    کاپلو یکی از بزرگترین مربی ها جرات نکرد بگه ما قهرمانیم از الان اما مارادونا چرا چون مارادونا خبر سازی را دوست داره
    مثل خوزه مورینیو جنگ روانی پیش میگیره
    چه دلیلی داشت وسط جام جهانی بازی دوم بیاد پله را خرد کنه (البته به قول خودش ) با حرفاش ؟
    ایشون عاشق شهرت هستن و به نظر من بیمار هست برای همین

خدا خیرت بده خودت میگی خبرنگارهای باهاش بد بودن برای همین هم تحقیر نوشتن
    اونوقت این وسط چه ربطی به انگلیس داره ؟

خیلی چشم نواز بازی کرد!! مخصوصا توی فینال و مخصوصا بعد از 10 نفره شدن هلند...

من نمیفهمم شما کلی میبینی جزئی میبینی ؟
    اسپانیا چند تا بازی خوب بازی کرد چند تا بازی بد ؟!
    آرژآنیتن چی ؟ بازی خوب آرژآنتین کدوم بود ؟

راستی تا یادم نرفته مارادونا را عالم و آدم میدونن معتاد بود
    و ... فکر کنم شما تو خبرا نیستی
    اگه کسی ربط این که مارادونا باخت و تیمش 2 تا پاس نتونست بده را با
    1.جنگ اسپانیا
    2.کلیسای ایتالیا
    3.نقش تبانی انگلیس
    4.فقط مارادونا باید قهرمان بشه
    5. مردم ناپل
    6. اینکه یه مربی اگه مربی عربستان بشه چی میشه
    7. دلیل باخت برزیل
    8. فیلم جک نیکلسون
    9. قهرمانی کشورهای اسیایی
    10. کمک اسپانیا به امریکا سبب قهرمانی شد ( اونوقت جام های قبلی چی ؟؟؟؟ چرا تو اونا قهرمان نشد فکر میکنم جنگ خیلی وقته هست خب سال 2006 هم میشد
    خی امریکا و انگلیس که اینقدر قدرت دارن چرا خودشون قهرمان نمیشن بقیه تیم ها که با سیاست این 2 تا میچرخن چرا خودشون قهرمان نمیشن !!!!!!! ) چون همه چی به قول شما بازی سیاسی هست دیگه
    11. فرق شرقی و غربی در جنگ
    12.رابطه مارادونا با ایران
    13. جنگ جهانی که همه از آلمان متنفرن
    14. و در اخر اینکه چون گفته اسپانیا تیمی در حد قهرمانی نیست ما 10-1 میزنیمش رابطه اش با باخت جلو آلمان چی هست

هر کسی به 6 مورد از گزینه های بالا جواب بده من یه جایزه بهش میدم
    قول میدم براش کارت شارژ بخرم
    چون واقعا اینقدر پیشرفت کرده این شاهین که فکر کنم فردا دیگه مجبور شیم برای مارادونا یه مقبره بسازیم یه امام زاده جدید درست کنیم
    آرژانیتن را بتونه با روز ازل و قیامت مربوط میکنه و اینکه

یاد یه شعر دیگه افتادم
    (حالا میفهمم شقیقه با گوزن ربط دارد در بلاد کافرین )

دوست من فقط اینا را میشه از حرفهای شما فهمید
    1. مارادونا قدیس هست پیشگو هم هست
    2. هر کی میبره الان دیگه تبانی کرده
    3.اگه تیم های امریکای جنوبی حذف بشن گناه هست
    4.هر کی با مارادونا باشه با مافیا بده هر کی با مارادونا نباشه با مافیا هست
    5. هر چی مارادونا میگه باید قبول کرد هر چی بقیه میگن به درد خودشون میخوره
    6. کلا فوتبال سیاسی هست و تمام برد و باخت ها را برنامه میریزن

من ادامه بحث را بی فایده میدونم شما هیچ نوع منطقی را غیر از منطق خودتون قبول نمیکنید
    موفق باشید

ویرایش توسط s.o.s : 19th July 2010 در ساعت 22:30

اگر بپرسی:به چه عشق می ورزی؟
    می شنوی :زندگی
    اگر بپرسی:از چه می ترسی؟
    می شنوی:زندگی
    اگر بپرسی:به چه می خندی؟
    زندگی دیوانه وار ترین تجربه یی ست که امکانش به ما داده شده!
    فرصتی برای انسان شدن
    و انسان ماندن!!!

#21 ارسال شده در تاريخ 19th July 2010 در ساعت 13:25

2. 4 کاربر از این پست تشکر کرده اند :

3. Totti forever آواتار ها
    Totti forever
    مدیر سابق
    May 2009
    9,345
    3,083

ساسان جان چه حالي داري كه نشستي جواب شاهينو داديا
    من بعد 2-3 بار جوابي كه شاهين جان داد و همچين بعد اون پستي كه تيترش در خط پايين اومده فهميدم كه بحث فايده نداره
    ******* مارادونا: با تمام عشق به ملت ایران *******
    همه حرفا رو ساسان زد
    آره داداش فوتبال سياسيه و نتايجش از قبل معلومه
    اگه آرژانتين قهرمان ميشد نشون دهنده فوتبال پاك بود!!! اون وقت ميشد پيروزي حق بر باطل!!!!
    حيف كه فوتبال هم دست آمريكاست وگرنه الآن ايران يه 7-8 باري قهرمان جهان شده بود!!!

شب بود خسته بودم چشامو بسته بودم .............. خورشید سر زد و من پیشت نشسته بودم
    چشمام و باز کردم دیدم ازت خبر نیست ................. دیدم برام تو دنیا از تو عزیزتر نیست

#22 ارسال شده در تاريخ 19th July 2010 در ساعت 15:25

4. 4 کاربر از این پست تشکر کرده اند :

5. Angel princess آواتار ها
    Angel princess
    مدیر سابق
    Dec 2008
    6,114
    772

هههههه!
    آفرین ساسان!
    من تشویق میکنم!
    حالا شاهین ناراحت نباش!هه
    ساسان هم به من یک شارژ 2 تومنی سر بازیه هلند و اسپانیا باخت!ههه
    #23 ارسال شده در تاريخ 19th July 2010 در ساعت 22:15

6. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند :

7. s.o.s آواتار ها
    s.o.s
    مدیر سابق
    Feb 2009
    761
    2,970

[QUOTE=Shahin_X;658061]اما زهرا تو حرف نزن که دلم میخواد کلت رو بکنم...! چون نه تنها تیم آرژانتین از آلمان باخت ، منم از تو باختم...!

یادم نرفته که چطورداغ دلمو تازه میکردی...!!

پس توچیزی نگو که اگه یه زمانی دستم بهت برسه مثه آندریاس اسکوبار بازیکن تیم کلمبیا آبکشت میکنم...!!!

[/QUOTE]

من میدونم بحث فایده نداره حمید این تاپیک که برای یک نفر نیست همه میان میخونن
    باید جواب میدادم که بقیه بخونن

راستی شاهین آبجی من هست اگه من روی فوتبال کشور ها تعصب ندارم روی آبجیم تعصب دارم

فرصتی برای انسان شدن
    و انسان ماندن!!!

#24 ارسال شده در تاريخ 19th July 2010 در ساعت 22:35

8. 4 کاربر از این پست تشکر کرده اند :

9. Shahin_X آواتار ها
    Shahin_X
    کاربر سایت
    Jun 2009
    503
    4,377

باسلام خدمت تمام دوستانی که توی این بحث شرکت کردن...
    من فکر میکنم تقریبا تمام گفتنی ها رو گفتم و دیگه بعد از این تکرار مکررات هست... از تمام دوستانی که توی این بحث شرکت کردن صمیمانه تشکر میکنم... اگه احیانا مطلب جدیدی کسی مطرح کرد، من پاسخ میدم...
    برای ربط تمام مسائلی که ساسان عزیز مطرح کردن ، تاکید میکنم که به نظر من اوتامندی و بوردیسو دفاع تیم آرژانتین تبانی کرده بودن و مخصوصا اوتامندی... البته احتمال تهدید بازیکنی مثه دیمکلیس که بازیکن تیم بایر مونیخ آلمان هست نیز بعید نیست!! مثه تهدیدی که علی کریمی رو در جام قبلی کرده بودن و اینکه اگه می خواد بازم توی آلمان بازی کنه باید در این بازی مواظب ساق پاهاش باشه!!... و بقیه حواشی که برا تیم ایران در اون جام بوجود آوردن... به قول معروف میگن قاچاقچی ها وقتی می خوان یک محموله بزرگ مواد مخدر رو از دست ماموران رد کنند اول میان کاری میکنن که یک بار جزئی لو بره ! تا بتونن بار اصلی رو رد کنن... بگذریم؛

اما سه نکته جدید توی متن اخیر بود که فقط اونا رو پاسخ میدم بقیه مطالب توی جوابای قبلی اومده بود:

اول حمید جان با اون پست آخری که زدی من تازه متوجه شدم که علت مخالفت شما چیه!؟ شاید ساسان عزیز هم به همین دید نگاه میکنه... چون با هم خیلی موافقید!!...ولی متعصبانه نگاه نکنید و مسائل رو بگذریم؛

اما ساسان عزیز قبل از هر چیز بگم که زهرا یکی از بهترین دوستای من توی پاتوق هست و مثه آبجی خودم دوسش دارم...این تعصبت هم مثه تعصبت توی بحثهاست !! ظاهرا مثه اینکه شما اصلا منظور حرفای منو متوجه نمیشین!! اینجور شوخیها بین من و زهرا عادیه... اگه هم قرار بود زهرا بهش بر بخوره ، با توجه به اینکه دختر رک و صریح الهجه ای هست ، خیلی راحت جواب منو میداد... منم اگه میدیدم ناراحت شده راحت ازش عذر خواهی میکردم... اگه خوب نمیشناسیش حالا بشناسش... پس فکر کنم نیازی به دخالت نباشه... اینو اگه میگم به خاطر اینه که زندگی سراسر باید درس باشه... پس چطور میگی پاتوق جای درس و یادگیری نیست!؟ این همه خبر که روزانه میزنن برای قشنگیه!؟

اما تنها چیزی که توی این تاپیک جدید مطرح کردی عکسی بود که از مارادونا گذاشتی... این مسخره ترین عکسی بود که تا حالا دیدم! امان از این روباه پیر!!!
    خدا رو شکر که کامپیوتر اختراع شد و برنامه ای به نام فتوشاپ که راحت میشه همه چی رو کم وزیاد کرد، وجود داره...!!
    ولی کار قدری ناشیانه بوده !! کسی اگه به عکس دقت کنه راحت متوجه میشه که سر مارادونا رو به زور چسبوندن روی تنش... به خاطر نفرتی هم که ازش داشتن دماغ و لبش رو دو برابر کردن!! راستی نمیدونستم گردن هم نداره!! در ضمن دست مارادونا از این دستکش های بدنسازی هم هست چون می خواسته آبشار بزنه!!(نگی سایه هست که دلخور میشم!! چون سایه اش رو مچش کاملا مشخصه رنگ مشت مارادونا مثه دستکش شیلتون مشخص هست) وجالبتر فاصله شیلتون با مارادوناست!!! اونجایی که تو عکسا رو دیدی همش رو کنار هم بذار ببین چه چیز مسخره ای در میاد!! شما هنوز سیاست رو نمیشناسین... من عکس قشنگترش رو از همونجایی که شما عکس قبلی رو آوردین!!!منم آوردم
    ببین :

(در زیر گذاشته شده...)

البته عجیبه توی این یکی دست مارادونا پائین تره!! البته به قول معروف کاربر تا کاربر داریم... تفاوت فتوشاپیستها در همینه!!

اما از همه اینها گذشته عکسی رو که شما گذاشتین در صورت درست بودن! از پشت دروازه انداخته شده و از زیر و روبرو... در حالیکه داور پشت سر ودر فاصله ای نسبتا دور از مارادونا بوده...و سرعت ضربه و گل بسیار بالا بوده...به نحوی که حتی توی فیلم از جایی که داور واستاده ، هیچ کس نمیتونه با اون سرعت متوجه بشه مارادونا با دست گل رو زده!!!

بنابراین من کاری به عکس ندارم! فیلم بازیش رو اینجا میذارم تا دوستان خودشون ببینن که دست مارادونا از سرش بالاتر میره یا نه!؟

البته یادمون باشه که به هر حال این گل با دست زده شده و مارادونا هم اینو قبول داره ولی او الکی اسمش رو نذاشته دست خدا...!
    حالا چه عکاسهای حرفه ای بودن که میدونستن مارادونا گل رو قراره با دست بزنه که سریع ازش عکس گرفتن!!! که حتی توی فیلم هم با دور آهسته به سختی میشه متوجه شد...!!
    فکر کنم اون موقع هم اختاپوس اول جونیش بوده و پیش بینی های اولیش بوده که همه اینجوری آماده بودن!!!

من این فیلم رو بارها دیدم الانم یکبار دیگه نگاه کردم...اصلا حاظرم توی سایت صادقانه روی این موضوع نظر سنجی بشه!؟
    تصاویر کوچک فایل پیوست تصاویر کوچک فایل پیوست M.jpg  
    ویرایش توسط Shahin_X : 21st July 2010 در ساعت 00:52
    #25 ارسال شده در تاريخ 21st July 2010 در ساعت 00:15

10. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند :

11. Shahin_X آواتار ها
    Shahin_X
    کاربر سایت
    Jun 2009
    503
    4,377

من متاسفانه نتونستم فیلم رو اینجا بذارم... اگه کسی میدونه بگه چکار کنم...!؟
    (ببخشید یک کمی آماتور هستیم!! شایدم بیشتر از یک کمی! )
    #26 ارسال شده در تاريخ 21st July 2010 در ساعت 01:18

12. یک کاربر از این پست تشکر کرده است :

13. Shahin_X آواتار ها
    Shahin_X
    کاربر سایت
    Jun 2009
    503
    4,377

میگم زهرا جون نکنه تو هم با مافیای فوتبالی که همه ازت میبازن!!

( عزیزم ناراحت نشی! اینو واسه این میگم که ساسان و حمید عزیز مطمئن بشن همش خیالبافیه!! آخه قبلا هم به «بهمن فروتن» میگفتن مالیخولیا داره!! البته بعدا ازش عذرخواهی کردن!!!)
    ویرایش توسط Shahin_X : 21st July 2010 در ساعت 01:36
    #27 ارسال شده در تاريخ 21st July 2010 در ساعت 01:30

14. shayan71 آواتار ها
    shayan71
    عضو افتخاری
    Apr 2010
    4,857
    3,053

واقعا عالی بود این اطلاعات.........
    ممنون ، استفاده کردم از این مطالب.........
    من پذیرفتم شکست خویش را

پندهای عقل دور اندیش را

من پذیرفتم که عشق افسانه است

این دل درد آشنا دیوانه است

می روم شاید فراموشت کنم

با فراموشی هم آغوشت کنم

می روم از رفتنم دل شاد باش

از عذاب دیدنم آزاد باش

#28 ارسال شده در تاريخ 21st July 2010 در ساعت 01:53

15. یک کاربر از این پست تشکر کرده است :

16. s.o.s آواتار ها
    s.o.s
    مدیر سابق
    Feb 2009
    761
    2,970

هههههههههههه فکر میکنم که شاید شما زودتر قضاوت کردی
    زهرا 2 سالی هست که من میشناسمش و خیلی در رابطه هستیم
    و الان هیچ فرقی با خواهرم برام نداره
    و مطمئنا خیلی خیلی خیلی بیشتز از چیزی که شما میشناسیش منم میشناسمش
    چه شوخی چه جدی من خواهرم را دوست دارم و ازش دفاع میکنم

بحث جالبی بود شاهین

اگه تیمی بازیکناش تبانی کنان وای به حال کشوری که اینا را تحویل داده
    و وای به حال کسی که اینا را بازی داده
    اگه بازیکنانی کشورشون را بفروشن بالاترین خیانت هست
    و فکر میکنم چنین تیمی ارزش قهرمان شدن را نداره

فکر میکنم تقاب بدبینیترا یا باید برداری یا باید گسترش بدی
    این نقاب فکر میکنم شامل مارادونا هم باید بشه

اما در هر صورت من اصلا استدلال های شما را قبول ندارم
    مطالبی که نوشتن را فقط برای کاربرا نوشتم از بعد از پیام دوم میدونستم که شما هیچ منطقی را قبول نمیکنید

همون طور که گفتم ادامه بحث بی جاست
    من از توضیحات شما به هیچ وجه راضی نشدم
    مرسی از دوستان تاپیک به زودی بسته میشه

فرصتی برای انسان شدن
    و انسان ماندن!!!

#29 ارسال شده در تاريخ 21st July 2010 در ساعت 17:13

17. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند :

18. Totti forever آواتار ها
    Totti forever
    مدیر سابق
    May 2009
    9,345
    3,083

اول حمید جان با اون پست آخری که زدی من تازه متوجه شدم که علت مخالفت شما چیه!؟ شاید ساسان عزیز هم به همین دید نگاه میکنه... چون با هم خیلی موافقید!!...ولی متعصبانه نگاه نکنید و مسائل رو بگذریم؛
    شايان جان علت مخالفت من از اول اصلا اون نبود چون اون اول كه نميدونستم منظورت چه جور تباني هست ولي با اين حال باهات مخالف بودم
    پست قبليم رو هم در جواب به پستهاي آخرت كه تازه روشن كردي منظورت چيه زدم وگرنه قبلش هيچكدوم از عقيده هم كه خبر نداشتيم
    انصافا اگه امسال اين نتايج تباني بود به جام جهاني 2002 ديگه چي ميشه گفت؟!!! جام جهاني كه كره اومد خيلي واضح اسپانيا و ايتاليا رو با داوري اوت كرد
    باور كن تو داري متعصبانه نگاه ميكني،نه ما............وقتي ميگم تيم دومم آرژانتين بود پس اگه ميخواستم از روي تعصب حرف بزنم،ميگفتم آره تباني بود..........تو قضيه رو همونجوري كه ميخواي داري ميبيني،نه همونجوري كه هست
    ديگه فكر نميكنم بحثي مونده باشه چون هممون حرفاي همديگه رو خونديم و ميدونيم چيه

میگم زهرا جون نکنه تو هم با مافیای فوتبالی که همه ازت میبازن!!

( عزیزم ناراحت نشی! اینو واسه این میگم که ساسان و حمید عزیز مطمئن بشن همش خیالبافیه!! آخه قبلا هم به «بهمن فروتن» میگفتن مالیخولیا داره!! البته بعدا ازش عذرخواهی کردن!!!)
    بهمن فروتن كيه ديگه؟ مواظب باش سر جريان تو برعكس نشه

شب بود خسته بودم چشامو بسته بودم .............. خورشید سر زد و من پیشت نشسته بودم
    چشمام و باز کردم دیدم ازت خبر نیست ................. دیدم برام تو دنیا از تو عزیزتر نیست

#30 ارسال شده در تاريخ 21st July 2010 در ساعت 17:28

19. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند :

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)