مهم ترین اخبار یوونتوس ( کلوپ هواداران یوونتوس ) - صفحه 13
صفحه 13 از 232 نخستنخست ... 311121314152363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 2320

موضوع: مهم ترین اخبار یوونتوس ( کلوپ هواداران یوونتوس )

1. Vesal Neghab آواتار ها
    Vesal Neghab
    کاربر اخراجی
    Aug 2010
    6,613
    5,117

فصل را با مصدومیت آغاز کرد
    14 شهریور 1389
    فصل جدید برای آرماند ترائوره ستاره ی جوان یووه که با تازگی از ارسنال راهی تورین شده است اغاز نشده بود که او همانند چند بازیکن دیگر یوونتوس با مصدومیت مواجه شد.

بعد از مارکیزیو, مارتینز و امائوری اکنون نوبت به ترائوره رسید تا اسم او نیز به لیست مصدومان یووه در فصل جاری اضافه شود.ترائوره دچار كشيدگى ماهيچه ى پا شده است و می بایست طی چند روز به استراحت بپردازد و بنا به گفته ی دل نری او در دیدار مقابل سمپدوریا غایب خواهد بود.

گفتنی است یوونتوس یک‌شنبه 21 شهريور 1389 ساعت 17:30 به وقت تهران در ورزشگاه المپیک تورین به مصاف سمپدوریا خواهد رفت.
    #121 ارسال شده در تاريخ 5th September 2010 در ساعت 21:02

2. Vesal Neghab آواتار ها
    Vesal Neghab
    کاربر اخراجی
    Aug 2010
    6,613
    5,117

دستمزدهای بالا در لیست ما جایی ندارد
    14 شهریور 1389
    به عقیده بسیاری از کارشناسان یوونتوس ایتالیا در فصل نقل و انتقالات بسیار خردمندانه عمل کرد و با توجه به رویکردهای اقتصادی خریدهای تابستانی خود را انجام داد.

انیلی رئیس ارشد باشگاه یوونتوس در این مورد در سخنانی کوتاه گفت: "" ما مي خواهيم كه دستمزد بازيكنان منطقى باشد ، هيچگاه حاضر نخواهيم بود كه بازيكنان گرانقيمت و با دستمزد بالا خريدارى شوند ، ما از اينكه بازيكنى مانند موتا با دستمزد 700 هزار يورو در اختیار داریم بسیار خوشحال هستيم و از بازيكنان انتظار داريم كه به اندازه ى دستمزدشان به تيم خدمت و تلاش كنند ، همواره بايد دستمزدها و كيفيت ها برابر باشد."

یوونتوس در فصل نقل و انتقالات بازیکنان زیادی را جذب کرد و در طرف مقابل بسیاری از ستارگان این تیم که دستمزدهای بالا دریافت می کردند راهی دیگر تیم ها شدند.
    #122 ارسال شده در تاريخ 5th September 2010 در ساعت 21:02

3. Vesal Neghab آواتار ها
    Vesal Neghab
    کاربر اخراجی
    Aug 2010
    6,613
    5,117

ارزش فابیو را از جیجی بپرسید
    13 شهریور 1389
    او بی تردید یکی از خریدهای موفق و موثر یووه در فصل تابستان به شمار می رود و یووه نیز به او و توانایی هایش دلخوش کرده با این حال نمایش و نحوه برخوردش سبب شد تا یوونتوسی ها از خریدش راضی و خشنود باشند.

و همین مسئله موجب شد تا ان دسته از منتقدینش که بر این باور بودند او شایستگی های فراوانی ندارد کمی عقب نشینی کنند.

والتر نوولینو یکی از منتقدین می گوید: دیوانگی ست که بر توانایی و استعداد این بازیکن شک و تردیدی داشته باشیم. ماروتا بسیار خوب عمل کرد و یکی از بازیکنان شایسته را جذب کرد. به اعتقاد من کوالیارلا یکی از بهترین خریدهای یوونتوس و فصل تابستان ایتالیا محسوب می شود.

فابیو همیشه اماده یک یوونتوس بزرگ بوده و حالا درکنار این تیم و هوادارانش برای موفقیت مبارزه می کند.

به اعتقاد وی فابیو کوالیارلا در این پیراهن می تواند تعداد گل های خود را به خوبی افزایش دهد.

نوولینو در خصوص زهردار بودن حملات این بازیکن به نکته مهمی اشاره کرد و گفت: می توانید از جیجی در خصوص شدت و زهردار بودن ضربات فابیو سوال کنید، او بهترین پاسخ را به شما خواهد داد.
    #123 ارسال شده در تاريخ 5th September 2010 در ساعت 21:04

4. Vesal Neghab آواتار ها
    Vesal Neghab
    کاربر اخراجی
    Aug 2010
    6,613
    5,117

قرارداد مارکیزیو تمدید خواهد شد ؟
    13 شهریور 1389
    به نقل از رسانه های کشور ایتالیا سران باشگاه یوونتوس و مدیر برنامه های کلودیو مارکیزیو هافبک ملی پوش یووه هفته ی اینده مذاکرات دوباره ی خود را برای تمدید قرارداد کلودیو اغاز خواهند کرد.

در هفته های گذشته مدیر نامه های مارکیزیو با ماروتا مدیر نقل و انتقالات یووه دیدار کرد اما طرفین به توافق نهایی نرسیدند و قرارداد مارکیزیو تمدید نشد اما اکنون خبر می رسد طرفین برای مذاکرات دوباره اماده شده اند.

گفتنی است در هفته های گذشته یووه عجله ای برای تمدید قرارداد جدید با وی نداشت اما اکنون به نظر می رسد طرفین برای مذاکرات دوباره چراغ سبز نشان داده اند و هفته ی اینده همدیگر را ملاقات خواهند کرد.

گفتنی است مدیر برنامه های مارکیزیو هفته ی گذشته اعلام کرده بود: " مدیران قبلی به ما قول تمدید قرارداد را داده بودندو و اکنون با عوض شدن مدیرها فکر نمی کنم تغییر خاصی اتفاق بیفتد ولی بهرحال در روند تمدید قرارداد وقفه افتاده است."
    #124 ارسال شده در تاريخ 5th September 2010 در ساعت 21:04

5. Vesal Neghab آواتار ها
    Vesal Neghab
    کاربر اخراجی
    Aug 2010
    6,613
    5,117

پیروزی در دیداری دوستانه
    13 شهریور 1389
    پس از برگزاری دیدار مقابل باری مسابقات سری آ به مدت یک هفته تعطیل شد تا بازی های ملی برگزار شود و دل نری سرمربی بانوی پیر قبل از دیدار مقابل سمپدوریا و بدون حضور ملی پوشان خود تیم خود را مقابل تیم اماتور لیگوریا به میدان فرستاد.

در این دیدار دوستانه که در محل تمرینات یووه برگزار شد دل نری تیم خود را با ترکیب منینگر - گریگرا - لگروتالیه - رینائودو - ده چلیه - اکویئلانی - ملو - لانزافامه - اسپینازولا - دل پیرو و یاکوئنتا به میدان فرستاد.

این دیدار اولین بازی اکوئیلانی - رینائودو و یاکوئنتا در فصل جدید با پیراهن یووه بود که نمایش خوبی از خود بر جای گذاشتند و یووه در این دیدار به برتری 6 - 1 دست پیدا کرد.گل های یوونتوس در این دیدار را یاکوئنتا ( 2 ) - ملو - لانزافامه - روجریو و بوچل به ثمر رساندند .

بعد از انجام این دیدار تمرینات یووه به مدت دو روز تعطیل خواهد بود و بازیکنان یوونتوس تا روز سه شنبه به استراحت خواهند رفت و پس از ان خود را به مربیان معرفی خواهند کرد.
    #125 ارسال شده در تاريخ 5th September 2010 در ساعت 21:05

6. Vesal Neghab آواتار ها
    Vesal Neghab
    کاربر اخراجی
    Aug 2010
    6,613
    5,117

گلزنی برای ایتالیا لذت بخش است
    13 شهریور 1389
    در سومین دیدار ملی خود موفق شد گل پیروزی ایتالیا را به ثمر برساند و خود را به عنوان گزینه ی اول خط دفاعی ایتالیا بعد از کیه لینی مطرح کند و یووه همانند همیشه خط دفاعی ایتالیا را در اختیار داشته باشد.

لئوناردو بونوچی مدافع یووه که در دیدار مقابل استونی گل برتری ایتالیا را به ثمر رساند در مورد این دیدار گفت: "با اینکه یک مدافع هستم اما گل زدن همیشه لذت خاصی دارد."

"انتونیو بازیکن فوق العاده ای است و هنرنمایی های زیادی انجام می دهد و توپ کاملا برای من مهیا شد و خوشبختانه توانستم گل برتری ایتالیا را به ثمر رساندم."

"ما امشب روی ضربه ازاد گل خوردیم و به اندازه کافی سریع نبودیم تا از دروازه بان خود محافظت کنیم."

"من و کیه لینی هر روز به درک بهتری از هم می رسیم و بهتر از قبل در کنار هم بازی می کنیم چه در تیم ملی و چه در یوونتوس."

"ما در نیمه دوم با انگیره و اشتیاق بیشتری به میدان رفتیم و موفق شدیم نتیجه را عوض کنیم و در نهایت پیروز میدان باشیم."
    #126 ارسال شده در تاريخ 5th September 2010 در ساعت 21:05

7. Vesal Neghab آواتار ها
    Vesal Neghab
    کاربر اخراجی
    Aug 2010
    6,613
    5,117

داستان دیه گو ارتباطی به من ندارد
    12 شهریور 1389
    لوئیجی دل نری سرمربی جدید بانوی پیر به هواداران بانوی پیر اعلام کرد نتایج ترانسفرهای فصل جاری یووه را باید در طول بازی ها مورد سنجش قرار دهید که اکنون که تنها یک دیدار انجام شده است.

وی با اشاره به ترانسفرهای یووه در سال گذشته گفت: "فصل پیش همه می گفتند یووه ترانسفر بسیار خوبی انجام داد، حتی در شروع فصل هم موفق بودند، ولی بعد نتیجه ی ان مشخص شد."

"باشگاه در زمینه ترانسفر با در نظر گرفتن تمام شرایط فنی و اقتصادی عمل کرد و از نظرمن عملکرد خوبی بود, هم اکنون هم یک تیم جوان با جانشینان مختلف در تمام پست ها در اختیار دارم."

"میلان در نقل و انتقالات بازیکنان بسیار بزرگی را به خدمت گرفت اما در نهایت زمان مشخص خواهد کرد چه تیمی موفق خواهد شد."

وی سپس به موضوع دیه گو اشاره کرد و گفت: "مسئله ی دیه گو کمی پیچیده است زیرا باشگاه باید مسائل مالی خودش را در نظر می گرفت. جواب دادن انتقادهای دیه گو متوجه من نیست زیرا باشگاه باید جواب بدهد."

"از نظر من دیه گو یک بازیکن بزرگ و فوق العاده است که امیدوار هستم در تیم جدیدش موفق باشد ولی ما الان برای محوطه ی جریمه ی حریف کوالیارلا را داریم و البته به جای دیه گو من دل پیرو را دارم."

دل نری به سن و سال بازیکنان اشاره کرد و گفت: "سن ؟ سن چه اهمیتی دارد ؟ دونی در اتالانتای من یک فصل بیش از 30 بازی می کرد و هیچ مشکلی نبود."

"البته در یووه هیچکس جایگاه ثابتی ندارد حتی دل پیرو, الکس یکی از بازیکنان من است و مهم این است که در یووه خوشحال است و خواهیم دید چه می شود."

"یووه در این فصل باید حداقل لیگ قهرمانان را به دست اورد چون تاریخ و بزرگی یووه نمی تواند نبود لیگ قهرمانان را بپذیرد و این برای باشگاه ما لازم است."
    #127 ارسال شده در تاريخ 5th September 2010 در ساعت 21:06

8. Vesal Neghab آواتار ها
    Vesal Neghab
    کاربر اخراجی
    Aug 2010
    6,613
    5,117

ملو بهترین بازیکن یووه خواهد بود
    12 شهریور 1389
    کارلوس دونگا سرمربی اسبق برزیل در جام جهانی 2010 معتقد است فلیپه ملو هافبک مرکزی این تیم می تواند به یکی از بهترین بازیکنان یووه در فصل جاری تبدیل شود و فصل تیره ی خود را به فراموشی بسپارد.

ملو در فصل گذشته به یکی از بدترین بازیکنان یووه تبدیل شده بود و هواداران یووه خواستار فروش وی شده بودند اما نمایش فوق العاده او در دیدارهای پیش فصل باعث شده است همه به فلیپه ملو امیدوار باشند.

دونگا سرمربی ملو در برزیل در این مورد گفت: "هر کسی ممکن است اشتباه کند و چیزی نبوده است که من بخواهم ببخشم. او نیاز دارد چیزهای زیادی را فراگیرد و با او صحبت شود و دل نری باید در این باره خونسرد باشد."

"ملو در فصل جاری بهترین بازیکن یووه خواهد شد, اگر ملو اعتماد به نفس خود را پیدا کند و بتواند بازی خود را به نمایش بگذارد می تواند یک بازیکن کامل لقب بگیرد. او در سال گذشته تنها 60% توانایی های خود را به نمایش گذاشت. من به ملو امید زیادی دارم."
    #128 ارسال شده در تاريخ 5th September 2010 در ساعت 21:06

9. Vesal Neghab آواتار ها
    Vesal Neghab
    کاربر اخراجی
    Aug 2010
    6,613
    5,117

هشت فصل زیبا در کنار هم سپری کردیم
    12 شهریور 1389
    الکس دل پیرو کاپیتان یوونتوس بعد از ارسال نامه ی خداحافظی برای دیوید ترزگه اکنون دست به قلم شده است و نامه ی خداحافظی کامورانزی را نوشته است و برای او ارسال کرده است.

فصل نقل و انتقالات فوتبال تمام شده است . هم تیمی های سابق من تیم های جدیدشان معرفی شده است. در این لحظه من می خواهم برای تمام بازیکنانی که بخشی از یووه بودند و حالا ماجراجویی جدیدی را آغاز خواهند کرد آرزوی موفقیت کنم. من امیدوارم که شما را بزودی به عنوان رقیب در زمین بازی ، در لیگ یا بازی های اروپایی ملاقات کنم .

در روزهای اخیر فرصتی بود تا در مورد داوید صحبت کنم و امروز، من میگویم خداحافظ مائورو کامورانزی . او به اشتوتگارت رفت تا با مولینارو یک یوونتوسی سابق دیگر هم بازی شود . مائورو و من هشت فصل مشترک داشتیم ، نه تنها در پیراهن سیاه و سفید بلکه با هم در تیم ملی بازی کردیم و قطعاً خاطرات زیبایی را از آن زمان خواهیم داشت . اشاره من به جام جهانی فراموش نشدنی است که ما آن را در آلمان بردیم ، در استادیوم هایی که کامو در آنجا ستاره بوندس لیگا میشود و من مطمئن هستم .
    #129 ارسال شده در تاريخ 5th September 2010 در ساعت 21:07

10. Vesal Neghab آواتار ها
    Vesal Neghab
    کاربر اخراجی
    Aug 2010
    6,613
    5,117

ناراحتی دیه گو از مدیران یوونتوس
    12 شهریور 1389
    در میان تعجب همگان دیه گو ستاره ی برزیلی یووه از این تیم جدا شد و با قیمتی پایین راهی تیم ولفسبورگ المان شد تا تمامی هواداران بانوی پیر از این جا به جایی ناراحت باشد.

در این میان دیه گو نیز از مدیران بانوی پیر به شدت ناراحت و عصبانی به نظر می رسد و در اخرین مصاحبه ی خود به انتقاد از یوونتوس پرداخته است.

وی در سخنانی کوتاه گفت: " دلنرى با من صحبت کرد و از ماندگاری من در یووه سخن گفت اما به ناگاه همه چیز تغییر کرد."

"ماروتا با من برخورد خوبى نكرد ، وى اعتقاد دارد كه تعصب نزد ايتاليايى هاست اما اينگونه نيست ، بازى اول يووه را ديدم و بنظر من اين فصل نيز بيهوده خواهد بود و انها موفق نخواهد شد.
    #130 ارسال شده در تاريخ 5th September 2010 در ساعت 21:08

صفحه 13 از 232 نخستنخست ... 311121314152363113 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)