برخی نکات مهم در ماهیداری
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: برخی نکات مهم در ماهیداری

1. shadow آواتار ها
    shadow
    کاربر اخراجی
    Jul 2008
    1,415
    19

پیش فرض برخی نکات مهم در ماهیداری

عبارتند از:

۱-برای نگهداری ماهی شارک حتما باید تعداد ماهی ها جفت باشد.زیرا در غیر این صورت به سایر ماهی های آکواریوم صدمه وارد میشود.
    ۲-بیشتر ماهی های زنده زا در زمان زایش شکم متورمی دارند،در کف آکواریوم قرار می گیرند و از سایر ماهی ها کناره گیری می کنند.
    ۳-بیشتر حلزون های آبی به راحتی تولید مثل می کنند و نگهداری آن ها در آکواریوم مشکلات زیادی دارد.
    ۴-اکثر ماهی های زنده زا نوزادان خود را می خورند.به همین علت باید بلافاصله بعد از زایش از نوزادان جدا شوند.
    ۵-زمان اتمام زایش ماهی زنده زا هنگامی است که شکم ماهی کوچک شده و به حالت اولیه بازگشته،شادابی و نشاط در او دیده میشود و گاهی اقدام به خوردن نوزادان خود میکند.
    ۶-ماهی پلاتی نسبت به خزه حساس است.
    #1 ارسال شده در تاريخ 23rd July 2008 در ساعت 23:21

2. یک کاربر از این پست تشکر کرده است :

3. raminshafaee آواتار ها
    raminshafaee
    کاربر سایت
    Feb 2011
    1
    5

سلام من ماهی تزینی یا ساده تر بگم معمولی دارم اگه امکان داره برام اسم وعکس ماهیانی که سازه گاری دارند برام ارسال کنید مرسی
    #2 ارسال شده در تاريخ 3rd April 2011 در ساعت 00:05

4. ali.b.y آواتار ها
    ali.b.y
    کاربر سایت
    Mar 2011
    42
    18

سلام من ماهی های زیر را در یک آکواریوم 150 لیتری دارم و مشکلی ندارند.6 تا گلدفیش (ماهی قرمز عید)2 تا فن کوس یا پن کوسی2 تا کت2 تا گورامی بوسنده1 پلاتی1 گوپی3 تا دالر4 تا شارک کرم3 تا مولی2 تا حلزون------------------------البته دو تا پلاتی داشتم که مردند یک دونه گپی هام توسط بقیه خورده شد
    #3 ارسال شده در تاريخ 21st September 2011 در ساعت 09:51

علاقه مندی ها (Bookmarks)