صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 46

موضوع: گفت وشنود

1. ruya آواتار ها
    ruya
    سرپرست سایت
    Sep 2008
    53,571

Cool گفت وشنود

اين انجمن بر آن است تا با كمك شما دوستان به انجمني برتر و مفيد تبديل شود

هيچ گاه يك دست صدا نخواهد داشت

پس شما را به يارى ميطلبيم

و از شما دوستان عزيزم ، كمك مى خواهيم

انديشه تان ، برايمان بسيار ارزشمند است

اگر نظرى داريد ، پيشنهادى داريد

اگر امرى بايد انجام ميشد و نشد ،

و بيشتر از همه ، بايد بگويم

به پيشنهاد هاى شما سخت نيازمنديم

زيرا شماييد كه بايد بپسنديد اين مكان را

با تشكر

هیچــگاه ادعـای خاص بودن نکردم ،
    اما خــاص بودن عشقتو
    مرا هـــم خاص کرد ..

#1 ارسال شده در تاريخ 5th December 2008 در ساعت 14:43

2. ruya آواتار ها
    ruya
    سرپرست سایت
    Sep 2008
    53,571

منتظر حضور سبزتان و انتقادها وپیشنهادات سازنده تان هستیم
    #2 ارسال شده در تاريخ 29th August 2010 در ساعت 01:20

3. رومی آواتار ها
    رومی
    عضو افتخاری
    Jul 2010
    5,337

سلام شب همگی بخیر
    اومدم اینجا از همه کاربرا خصوصا دوستان قدیمی و پیشکسوت سایت وباز خصوصا فعالان بخش ادبیات خواهشی بکنم.
    متاسفانه اخیرا بعضی از کاربران بویژه جدیدترها اقدام به زدن پستهای متوالی بیش از 4تا حتی دربرخی موارد چندده تا در بخش های مشاعره و عشق و عاشقی میکنند. این پستها اکثرا بدون هیچ ارایه خطی و تصویری و با فونت کاملا ساده وریز هست و در یک یا دو خط و بدون مفهوم بوده وفقط جنبه رفع تکلیف دارند ،تا تعداد پستهاشون رو بالا ببرند و بتونند به مقامی توسایت برسند...این کار اینها یعنی عدم احترام به کاربران واقعی و پامال کردن حق اونها چرا؟
    چون با افزایش حجم کاذب بخشها، مسئولان سایت برای سبک کردن بار سایت مجبور به ریزش پستها میشن و پستهای زیبایی که من و شما زحمتشو کشیدیم راهی سطل اشغال میشه و ازتعداد پستهامونم کم میشه... پس خواهش میکنم درصورت برخورد با چنین کاربران و چنین پستهایی مراتب رو به ناظم محترممون اطلاع بدید .ایشون دلسوزانه رسیدگی میکنند . از همه تون متشکرم ... یا علی
    خدا آدمای بد رو « بدتر » دوست داره ...

#3 ارسال شده در تاريخ 8th September 2011 در ساعت 00:29

4. sherlock kuchuloo آواتار ها
    sherlock kuchuloo
    کاربر سایت
    Jun 2011
    7,261

نقل قول نوشته اصلی توسط رومی فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    سلام شب همگی بخیر
    اومدم اینجا از همه کاربرا خصوصا دوستان قدیمی و پیشکسوت سایت وباز خصوصا فعالان بخش ادبیات خواهشی بکنم.
    متاسفانه اخیرا بعضی از کاربران بویژه جدیدترها اقدام به زدن پستهای متوالی بیش از 4تا حتی دربرخی موارد چندده تا در بخش های مشاعره و عشق و عاشقی میکنند. این پستها اکثرا بدون هیچ ارایه خطی و تصویری و با فونت کاملا ساده وریز هست و در یک یا دو خط و بدون مفهوم بوده وفقط جنبه رفع تکلیف دارند ،تا تعداد پستهاشون رو بالا ببرند و بتونند به مقامی توسایت برسند...این کار اینها یعنی عدم احترام به کاربران واقعی و پامال کردن حق اونها چرا؟
    چون با افزایش حجم کاذب بخشها، مسئولان سایت برای سبک کردن بار سایت مجبور به ریزش پستها میشن و پستهای زیبایی که من و شما زحمتشو کشیدیم راهی سطل اشغال میشه و ازتعداد پستهامونم کم میشه... پس خواهش میکنم درصورت برخورد با چنین کاربران و چنین پستهایی مراتب رو به ناظم محترممون اطلاع بدید .ایشون دلسوزانه رسیدگی میکنند . از همه تون متشکرم ... یا علی
    با تشكر از رومينا جون

بله همينطور ك ابجي عزيزم گفتن ازين قبيل پستا خيلي زياد شده...

پس همه ي اونايي ك در اين بخش فعاليت دارن براي اين زحماتشون هدر نره كمك كنن تا پستاي تكراري و بي محتوا و البته مغاير با قوانين بخش شعر حذف شه

با تشكر از رويا جون و روميناي عزيز
    #4 ارسال شده در تاريخ 8th September 2011 در ساعت 01:05

5. keylifelika آواتار ها
    keylifelika
    مدیر سابق
    Sep 2010
    15,100

راستش من یه انتقاد به یکی از تاپیکهاتون داشتم
    تاپیک ترانه بازی پاتوق فکر کنم باشه
    هر کدوم از دوستان میاد و قسمتی از یه ترانه رو مینویسه و همین
    بهتر نیست ترانه کامل نوشته بشه؟
    #5 ارسال شده در تاريخ 8th September 2011 در ساعت 01:18

6. Mr Hadi آواتار ها
    Mr Hadi
    عضو افتخاری
    Sep 2010
    4,387

نقل قول نوشته اصلی توسط رومی فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    سلام شب همگی بخیر

سلام به دوستان محترم و اهل ادب

قبل از هر چیزی از رومی عزیز به دلیل تذکر بجاو عالیشون تشکر میکنم و اونقدر کامل و شیوا بیان شده که دیگه حرفی برای اضافه کردن نیست.
    از رویا خانم نیز به جهت رسیدگی به مشکلات تشکر میکنم

ولی چند تا پیشنهاد دارم که میدونم برای بخش ادبیات که معمولا میبایست محفل دوستان اهل ادب باشه یکمی باعث رنجشه
    ولی وقتی با اینگونه معضلها، نمیشه از راه ادبی مقابله کرد میبایست با گذاشتن یکسری محدودیتها این مشکلات رو حل کرد.
    اولین پیشنهادم گذاشتن محدودیت در زدن پست برای تاپیکهای خاصه
    این نوع از محدویت رو خودم در یکی از فروم ها دیده بودم یعنی تاپیک های زیبا و پر طرفدار داری محدودیت در زدن پستهای متوالی باشند ( برای تمامی اعضا )
    دوم پیشنهادم گذاشتن محدودیت در زدن پست برای کاربرهای جدیده
    شاید باعث ناراحتی دوستان جدید باشه ولی یک امر بدیهیه
    با گذاشتن محدودیت در زدن پست، هر کاربر جدید میبایست یک زمان مشخصی رو در سایت فعالیت کنه تا بتونه پستهای زیاد و طولانی بزنه
    به طور مشهود نظر بنده این رو گواهی میکنه که ملاک سنجش هر کاربر در زدن پست، میزان زمانیه که در سایت فعالیت کرده
    و در ادامه این امر، به طور اتوماتیک ملاک ارتقاء درجه کاربری هر یک از اعضا علاوه بر میزان پست هاشون، میزان زمان فعالیت اونها هم در سایت میباشد.
    و همینطور که همه دوستان میدونن، کاربرانی که زمان طولانی در سایت فعالیت کنن، هیچ وقت به خودشون اجازه نمیدن که با زدن پستهای پشت سر هم اون تاپیک رو سنگین کنند
    و در انتها از تمامی دوستانی که در بخش ادبیات فعالیت مستمر و زیبا دارند و در امر نظم دهی به بخش ادبیات با ناظم مربوطه همکاری میکنند بی اندازه ممنونم

بازم از رومی جان و رویا تشکر میکنم
    و آرزوی موفقیت و سر بلندی برای تمای دوستان عزیزو گرامی رو دارم

Mr Hadi
    ویرایش توسط Mr Hadi : 8th September 2011 در ساعت 02:08
    #6 ارسال شده در تاريخ 8th September 2011 در ساعت 02:04

7. sherlock kuchuloo آواتار ها
    sherlock kuchuloo
    کاربر سایت
    Jun 2011
    7,261

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr Hadi فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

سلام به دوستان محترم و اهل ادب

قبل از هر چیزی از رومی عزیز به دلیل تذکر بجاو عالیشون تشکر میکنم و اونقدر کامل و شیوا بیان شده که دیگه حرفی برای اضافه کردن نیست.
    از رویا خانم نیز به جهت رسیدگی به مشکلات تشکر میکنم

ولی چند تا پیشنهاد دارم که میدونم برای بخش ادبیات که معمولا میبایست محفل دوستان اهل ادب باشه یکمی باعث رنجشه
    ولی وقتی با اینگونه معضلها، نمیشه از راه ادبی مغابله کرد میبایست با گذاشتن یکسری محدودیتها این مشکلات رو حل کرد.
    اولین پیشنهادم گذاشتن محدودیت در زدن پست برای تاپیکهای خاصه
    این نوع از محدویت رو خودم در یکی از فروم ها دیده بودم یعنی تاپیک های زیبا و پر طرفدار داری محدودیت در زدن پستهای متوالی باشند ( برای تمامی اعضا )
    دوم پیشنهادم گذاشتن محدودیت در زدن پست برای کاربرهای جدیده
    شاید باعث ناراحتی دوستان جدید باشه ولی یک امر بدیعیه
    با گذاشتن محدودیت در زدن پست، هر کاربر جدید میبایست یک زمان مشخصی رو در سایت فعالیت کنه تا بتونه پستهای زیاد و طولانی بزنه
    به طور مشهود نظر بنده این رو گواهی میکنه که ملاک سنجش هر کاربر در زدن پست، میزان زمانیه که در سایت فعالیت کرده
    و در ادامه این امر، به طور اتوماتیک ملاک ارتقاء درجه کاربری هر یک از اعضا علاوه بر میزان پست هاشون، میزان زمان فعالیت اونها هم در سایت میباشد.
    و همینطور که همه دوستان میدونن، کاربرانی که زمان طولانی در سایت فعالیت کنن، هیچ وقت به خودشون اجازه نمیدون که با زدن پستهای پشت سر هم اون تاپیک رو سنگین کنند
    و در انتها از تمامی دوستانی که در بخش ادبیات فعالیت مستمر و زیبا دارند و در امر نظم دهی به بخش ادبیات با ناظم مربوطه همکاری میکنند بی اندازه ممنونم

بازم از رومی جان و رویا تشکر میکنم
    و آرزوی موفقیت و سر بلندی برای تمای دوستان عزیزو گرامی رو دارم

Mr Hadi
    با تشكر از اقا هادي ب خاطر پيشنهاد هاي بجاشون

ميخواستم بگم ك در مورد محدوديت پست زدن نه براي تاپيك هاي مربوط ب شعر ولي براي تاپيك هاي صلوات با ادمين عزيز صحبت كردم ولي ايشون گفتن امكان انجام چنين كاريو نداريم و نظارت ب تاپيك ها و حذف چنين پستايي رو ب عهده ي مديران و اعضا گذاشتن....حالا من بازم نميدونم ..شايد براي تاپيكاي شعر بشه ..ولي تا اونجايي ك من ميدونم ادمين عزيز گفتن ك امكان چنين كاري نيس... با تشكر
    #7 ارسال شده در تاريخ 8th September 2011 در ساعت 02:13

8. Parasteshjoon آواتار ها
    Parasteshjoon
    عضو افتخاری
    May 2011
    13,718

بازم سلام به همه دوستان ....

تا اینجا انتقاد ها و پیشنهاد ها خوب بود و به نظر درست میرسید

اما من با یه چی زیاد موافق نیستم اونم این که کاربران جدید محدودیت داشته باشن تو زدن پست ها یا اینکه زمان فعالیت فقط ملاک باشه ...

فکر بدی نیستا اما خوب هم اینکه باعث ناراحتی و دلخوری بچه ها ی جدید میشه و خوب از فعالیت کردن دلزده میشن و اینکه زمان فعالیت شاید برا همه مقدور نباشه که مثلا تمام طول روز و تو سایت باشن ...

نمونه ش خود من چون تو خونه نت ندارم فقط صبح ها 4 ساعت و عصرها هم 3 یا 4 ساعت میتونم اینجا باشم اما تو همین زمان کم معمولا فعالیتم بالا بوده پس دلیل نمیشه چون زمان حضورم به بقیه کمتر، از ارزش فعالیتم یا پست هام کم شه !! .....

البته این نظر شخصی من هست و به هیچ عنوان قصد ناراحت کردن دوستانی رو که پیشنهاد دادن رو ندارم

در پایان تشکر از حضور و فعالیت همه ی دوستان نه فقط کاربران خاص ...

همگی خسته نباشید ...
    من دیـــــــــــوونه نیستم

من فقط یک جــــــور خـــــــــــــــاص

که بقیه نمیتوونند

تـــــــو را
    دوســـــت دارم
    #8 ارسال شده در تاريخ 8th September 2011 در ساعت 10:35

9. manam-manam آواتار ها
    manam-manam
    کاربر سایت
    Apr 2011
    2,433

سلام شب همگی بخیر
    دمت گرم عزیز! حرف دل ما بود. من هرچی پست می ذارم یک ساعت نشده می ره ده صفحه اون ور تر بدون اینکه کسی بخونه! اون وقت با خودم می گم چه بی خودی گذاشتم اصلاً کسی نخوند!! آورین!
    #9 ارسال شده در تاريخ 8th September 2011 در ساعت 13:52

10. coordinate آواتار ها
    coordinate
    کاربر سایت
    Aug 2011
    303

سلام
    من با تمام حرف دوستان موافقم ولی در نظر داشته باشید همه از همین جا شروع کردید خیلی ها خیلی از این اشتباه ها داشتید خواسته یا نا خواسته به نظر من آموزش بهترین راشه
    در ضمن اینم در نظر داشته باشید هر پست و مقامی داشته باشید باز هم انسانید !!!!
    ممنون .
    #10 ارسال شده در تاريخ 8th September 2011 در ساعت 14:19

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)