اخبار ونتایج لالیگا اسپانیا در فصل 2011-2012 - صفحه 11
صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 91011
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 102 , از مجموع 102

موضوع: اخبار ونتایج لالیگا اسپانیا در فصل 2011-2012

1. Totti forever آواتار ها
    Totti forever
    مدیر سابق
    May 2009
    9,345
    3,083

دیدارهای معوقه لالیگا؛

قهرمانی رئال مادرید در شب هت تریک مسی/ شکست سنگین یاران نکونام
    دیدارهای معوقه هفته بیستم لالیگا چهارشنبه شب با برگزاری 7 دیدار برگزار شد که طی آن رئال با پیروزی مقابل حریف خود قهرمانی اش در این فصل را مسجل کرد و آن را جشن گرفت.
    به گزارش خبرگزاری مهر، رئال مادرید که در زمین اتلتیک بیلبائو به میدان رفته بود موفق شد با نتیجه 3 بر صفر به پیروزی برسد و قهرمانی اش در این فصل رقابتهای لالیگا را مسجل کند.
    در این دیدار که طی آن "خاویر مارتینز" بازیکن اتلتیک بیبائو از زمین بازی اخراج شد "گونزالو هیگواین" (16)، "مسوت اوزیل" (20) و "کریستیانو رونالدو" (50) گل های شاگردان خوزه مورینیو را به ثمر رساندند.
    رئال با این پیروزی در فاصله دو هفته مانده به پایان رقابتها 94 امتیازی شد و با اختلاف 7 امتیاز نسبت به بارسای رده دومی قهرمان لالیگا شد.
    در دیگر دیدار شب گذشته بارسلونا با درخشش لیونل مسی موفق شد مالاگا را از پیش رو بردارد. مسی در این دیدار دو بار از روی نقطه پنالتی و یک بار در جریان بازی گلزنی کرد تا آبی و اناری ها در آخرین روزهای حضور پپ گواردیولا روی نیمکت این تیم با نتیجه 4 بر یک مالاگا را در هم بکوبند.
    تیم فوتبال اوساسونا نیز که 90 دقیقه جواد نکونام را در ترکیب خود داشت در ورزشگاه مستایا با نتیجه 4 بر صفر مغلوب والنسیا شد.در دیگر دیدارهای شب گذشته نتایج زیر به دست آمد:

* اتلتیکو مادرید یک – رئال سوسیداد یک

* مایورکا یک – رایووایکانو صفر

* سویا یک – رئال بتیس 2

* زاراگوزا یک – لوانته صفر

* والنسیا 4 – اوساسونا صفر

جدول رده بندی:

1- رئال مادرید 94 امتیاز
    2- بارسلونا 87 امتیاز
    3- والنسیا 58 امتیاز
    4- مالاگا 55 امتیاز
    ----------------------------
    18- زاراگوزا 37 امتیاز
    19- اسپورتینگ گیخون 34 امتیاز
    20- راسینگ سانتاندر 27 امتیاز (سقوط کرده)

شب بود خسته بودم چشامو بسته بودم .............. خورشید سر زد و من پیشت نشسته بودم
    چشمام و باز کردم دیدم ازت خبر نیست ................. دیدم برام تو دنیا از تو عزیزتر نیست

#101 ارسال شده در تاريخ 3rd May 2012 در ساعت 19:47

2. یک کاربر از این پست تشکر کرده است :

3. Totti forever آواتار ها
    Totti forever
    مدیر سابق
    May 2009
    9,345
    3,083

پيروزي رئال و بارسلونا در هفته سي‌و‌هفتم لاليگا

تيم‌هاي فوتبال رئال مادريد و بارسلونا مقابل حريفانشان در هفته سي‌و‌هفتم لاليگاي اسپانيا به پيروزي رسيدند.

هفته سي‌و‌هفتم لاليگاي اسپانيا شب گذشته با 10 ديدار به طور همزمان پيگيري شد که در يکي از اين بازي‌ها تيم فوتبال رئال مادريد قهرمان زودهنگام اين مسابقات در خانه گرانادا به برتري 2 بر يک رسيد.

گل‌هاي اين بازي را خارا در دقيقه 5 براي گرانادا و کريستيانو رونالدو از روي نقطه پنالتي در دقيقه 81 و کورتس گل‌به خودي در دقيقه 90 به ثمر رساندند.

ضمن اينکه تيم ميزبان با اخراج دو بازيکن خود هورتادو و سيکوايرا هر دو بازيکن در دقيقه 90، نه نفره بازي را به پايان رساند.

در ديگر بازي مهم برگزار شده، بارسلونا در شب وداع گوارديولا از نيوکمپ با 4 گل دربي کاتالان مقابل اسپانيول را به نفع خود به پايان رساند.

ليونل مسي مهاجم آرژانتيني بارسا درخشش خيره‌کننده‌اي داشت و هر 4 گل بازي را در دقايق 12، 64 (پنالتي)، 74 و 79 (پنالتي) به ثمر رساند.

مسي با گل‌هاي خود در اين ديدار فاصله خود با رونالدو را در فاصله يک هفته مانده به پايان لاليگا به عدد 5 رساند تا با 50 گل زده در آستانه آقاي گلي اين مسابقات و کسب عنوان ال پي چي چي و کفش طلاي اروپا قرار بگيرد.

اوساسونا نيز با حضور 90 دقيقه‌اي جواد نکونام با گلزني بالده در دقيقه 14 پيروز شد و در مکان هشتم باقي ماند.

*نتايج ساير ديدارها به شرح زير است:

زاراگوزا 2 - سانتاندر يک

بيلبائو صفر - ختافه صفر

مايورکا يک - لوانته صفر

سويا 5 - والکانو 2

خيخون 2 - بتيس يک

اتلتيکو مادريد 2 - مالاگا يک

والنسيا يک - ويارئال صفر

*جدول رده‌بندي:

1- رئال مادريد، 97 امتياز

2- بارسلونا، 90 امتياز

3- والنسيا، 61 امتياز

شب بود خسته بودم چشامو بسته بودم .............. خورشید سر زد و من پیشت نشسته بودم
    چشمام و باز کردم دیدم ازت خبر نیست ................. دیدم برام تو دنیا از تو عزیزتر نیست

#102 ارسال شده در تاريخ 6th May 2012 در ساعت 12:49

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 91011