خوب این تاپیک 2 هفته ای هست که توی متوفانز هست نصف شب بود که نسخه final اون رو H\g,n کرد و منم که همیشه شبگردم سر بزنگاه گرفتم و تست کردم
دوستان این فریمور مثل پرشین گلف هست با سرعت Exterm elite واقعا سرعت معرکه ای داره حتی بیشتر از EE دقیقا امکانات فلیپ در بسته از جمله روشن کردن بلوتوث و امکان برقراری تماس و...رو داره اجرای تمامی نرم افزارها به علت بیس جدید این فریمور،امکان جالب تنظیم سرعت موس مثلا تب کردن یا نگه داشتن روی یک فایل سرعتش قابل تنظیم هست و کلا انتخاب فایل ها بسیار سریع میشه،فیلم برداری با 3 کیفیت،پلیر بسیار سریع و روان،دارای نرم افزار Moto id و خلاصه من کامل تست کردم اما عیب این فریمور چون بر مبنای 16R هست مشکل Open with رو داره که قابل حل هستش، باطری عالیییییی
اینم ریز مشخصات:
#
VR works in flip closed (added Italian and running)
# With the flip closed you can: enable / disable bluetooth, open the address book, access the call register, make a call and use the real player
# Three skin: altantic, black and white
# Silent option for the camera
# Record video in three resolutions: S (176x144) M (320x240) L (352x28
# 4 usb modes: mass storage, usb net, modem and webcamera
# Telnet starts in automatic from modem to usb net (under win telnet 192.168.16.2)
# 3 pre-installed games: Block Breaker Midnight Pool Platinum Sudoku
# Good quality camera
# Battery Life - GOOD (for me after exactly two days show 50%)
# Excellent sound volume
# Radio works without headset
# Camera Photo Autosave
# Good audio quality
# Preinstalled MotoID (obtains names of songs)
# Run multiple apps
# Edge not enabled (activated with radiocom) if it is activated will not lose
# Right-click option, etc..
# Preinstalled Amin's Super assistant Utility (installer pkg, swap manager, screenshot, reboot, hide folder, java hacker, etc..)
# Added Busybox, Bash2, strace, and some libraries (libncurses etc.)
# Language: English, Italian, Spanish, Portuguese (vr removed to add the Italian one)
# Fixed a bug in the Calendar (now works correctly for add event)
# No sound when the phone start
# Corrected some string (for italian)
# Added new font (support for all languages)
# Supports startup1.txt

and much more ..
فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

.