1) مشکل: صدایی مانند قطره اب از گوشی شنیده می شود.
علت این صدا وجود تماس بی پاسخ یا پیام جدیدی است که تا به آن لحظه آن را کنترل نکرده اید جهت رفع این صدا علامت تعجبی را که در قسمت فوقانی صفحه نمایش دیده می شود چک کنید.

2) من خود مشکلات زیادی در ارتباط با نصب نرم افزار یا تم داشتم که حتی بعد از خرید گوشی قادر به نصب نرم افزار یا تم بر روی گوشی خود نبودم اما با راهنمایی های دوستان در این سایت فقط یک بار گوشی خود را فلش کردم وبرنامه Smart assistant را نصب کردم و حالا هر برنامه یا تمی را که دارم بدون مشکل نصب می کنم.
3) هک کردن برنامه های نصب شده:
به عنوان مثال اگر می خواهید تصویر یا نام خود را ضمیمه اسکین برنامه vistaclocke6[1].v0.08beta4 بکنید بعد از نصب برنامه از طریق کامپیوتر به پوشه System در مموری رفته از پوشه QT download پوشه برنامه مورد نظر را یافته و اسکین های آنها را ویرایش کنید. برای ویرایش تصاویر در این حالت بهترین برنامه Adobe Image ready می باشد که به همراه برنامه قدرتمند فتوشاپ در سیستم شما نصب می شود.اسکین مورد نظر را انتخاب کنید بر روی آن راست کلیک کرده و Open with>>>> Image ready را انتخاب کنید >>>> سپس تغییرا لازم را بر روی تصویر بدون تغییر سایز انجام دهید ودر نهایت از منوی File>>>Save Optimized را انتخاب کنید .گوشی خود روشن وخاموش کنید و از تغغیر حاصل لذت ببرید.
توجه: حتما از فایل مورد نظر یه نمونه اصلی را بدون تغییر در کامپیوتر خود نگه دارید تا در صورت لزوم آنرا جایگزین نمایید.