اخبار و معرفی تبلت ها
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 237

موضوع: اخبار و معرفی تبلت ها

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
  1. ´•.Saeid.•` آواتار ها
    ´•.Saeid.•`
    سرپرست سایت
    Oct 2010
    108,673
    13,262

Icon00 اخبار و معرفی تبلت ها

تبلت NOVA آندروئیدی فقط 145 دلار

تبلت Ainol Novo ۷ اینچی ، این امکان را به شما می دهد که با هزینه کمتر از ۱۴۵ دلار بتوانید تجربه و استفاده از یک گجت با سیسیتم عامل اندروئید ۳٫۲ هانی کامپ را داشته باشید .
    علاوه بر این شما تبلت ۷ اینچی با صفحه نمایش با کیفیت WVGA و رزولوشن ۸۰۰ در ۴۸۰ ، یک پردازنده تک هسته ای Ingenic JZ4770 Xburst 1 GHz ، ۵۱۲ مگابایت حافظه RAM ، ۸ گیگابایت حافظه داخلی ، دوربین ۲ مگاپیکسلی پشتی و دوربین جلو بری تماس تصویری VGA خواهید داشت .

فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

تبلت Ainol Novo ۷ اینچی ، باریک و به ضخامت ۱۲ میلیمتر و وزن ۳۷۰ گرم می باشد که به نظر میرسد تهدیدی جدی برای تبلت های پیشرفته و گرون قیمت اندروئیدی دیگر باشه .

نت‌ویزارد مکانی است برای شما که علاقه‌مند به آخرین اخبار روز دنیا در حیطه تکنولوژی و IT هستید.
    نت‌ویزارد برای ارتقادانش فنی‌ و اطلاعات شما خلق شده تا بتواند سهمی در بالاتر بردن این دانش و اطلاع رسانی در بین مردم و خوانندگان محترم داشته باشد.
    برای اطلاع از آخرین خبرهای تبلت، موبایل و اخبار فناوری حتما به نت‌ویزارد سر بزنید.

خداوندا به من بیاموز:
    دوست بدارم کسانی را ، که دوستم ندارند
    عشق بورزم به کسانی ، که عاشقم نیستند
    محبت کنم به کسانی ، که محبتی در حقم نکردند
    بگریم با کسانی ، که هرگز غمم را نخوردند
    و بخندم با کسانی ، که هرگز شادیهایشان را با من قسمت نکردند.
    فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

#1 ارسال شده در تاريخ 21st December 2011 در ساعت 14:17

2. یک کاربر از این پست تشکر کرده است :

3. ´•.Saeid.•` آواتار ها
    ´•.Saeid.•`
    سرپرست سایت
    Oct 2010
    108,673
    13,262

Icon00 Levitatr؛ صفحه کلید بلوتوثی برای تبلت

Levitatr از جدید ترین مدل صفحه کلید خودش که بصورت Bluetooth می تواند به تبلت ها و گوشی های هوشمند متصل شود ، رونمایی کرد .
    این صفحه کلید بوسیله چراغ های پشت زمینه LED می تواند ، به کاربران اجازه دهد در تاریکی نیز از این صفحه کلید استفاده کنند.

این تبلت قرار است با قیمت ۱۰۹ دلار عرضه شود .صفحه کلید Levitatr از باطری قابل شارژ Li-ion استفاده می کند که می تواند تا ۲۵ ساعت کار مداوم و ۱۵ روز بصورت آماده به کار با آن ، شارژ خود را نگه دارد .

این صفحه کلید با قابلیت تنظیم زاویه قرار گیری بین ۲۰ تا ۳۰ درجه با تبلت ، راحتی مضاعفی را به ما هدیه بدهد .
    ابعاد این صفحه کلید ۱۱٫۱۶ x 5.16 x 0.38-inch و جنس آن آلومینیم میباشد . این صفحه کلید بوسیله پورت MicroUSB شارژ می شود .
    صفحه کلید قرار است با قیمت ۱۰۹ دلار از ژانویه ۲۰۱۲ در فروشگاه ها عرضه بشود و لی اگر عجله داشته باشید می توانید از هم اکنون اونو پیش خرید بکنید .
    نت‌ویزارد مکانی است برای شما که علاقه‌مند به آخرین اخبار روز دنیا در حیطه تکنولوژی و IT هستید.
    نت‌ویزارد برای ارتقادانش فنی‌ و اطلاعات شما خلق شده تا بتواند سهمی در بالاتر بردن این دانش و اطلاع رسانی در بین مردم و خوانندگان محترم داشته باشد.

خداوندا به من بیاموز:
    فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

#2 ارسال شده در تاريخ 21st December 2011 در ساعت 14:18

4. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند :

5. ´•.Saeid.•` آواتار ها
    ´•.Saeid.•`
    سرپرست سایت
    Oct 2010
    108,673
    13,262

Icon00 تبلت اچ پی اسلیت 500

به عنوان یک کاربر Tablet Pc از سال 2002 و با شروع از سیستم‌عامل Windows XP همواره از دیدن تبلت‌های با سیستم‌عامل ویندوز خوشحال می‌شدیم. البته این نوع تبلت‌ها مانند iPad یا Motorola Xoom و دیگر تبلت‌هایی که با سیستم‌عامل‌هایی چون iOS و Android کار می‌کنند دارای واسط کاربری تخصصی لمسی نیستند ولی از قابلیت‌های ویندوز با وجود اینکه واسط کاربری وابسطه به ماوس و صفحه کلید دارد نمی‌توان چشم‌پوشی کرد. تبلت Hp Slate 500 مجهز به سیستم‌عامل Windows 7 Professional، نمایشگر 8.9 اینچی LED Backlit WSVGA با رزولوشن 768 × 1024 پیکسل، ورودی لمسی دوگانه‌ی Capacitive و Pen Digitizer, 802.11 b/g/n Wireless LAN, Bluetooth 3.0 + HS، پردازنده‌ی فوق‌العاده‌ی 1.86GHz Intel Atom، 64 گیگابایت حافظه‌ی SSD، شیار کارت حافظه‌ی SD و دو دوربین که یکی در قسمت پشت دستگاه با کیفیت 3 مگاپیکسل و دیگری که نقش وب‌کم را نیز دارد در قسمت جلویی قرار گرفته و کیفیت آن VGA است. در کل Hp Slate 500 را بیشتر می‌توان رقیب تبلتی چون Fujitsu Stylistic Q550 دانست که آن هم از ویندوز 7 بهره می‌برد. حتی با وجود پردازنده‌ی 1.86GHz و حافظه‌ی رم 2GB می‌توان گفت که این تبلت از بسیاری نت‌بوک‌ها نیز قدرتمندتر است. برای درک بهتر این دستگاه بهتر است خوانای ادامه‌ی نقد و بررسی باشید.
    مشخصات کلی :
    مشخصات کلی: - وزن 680 گرم

پردازنده: Intel Atom™ Processor Z540 1.86GHz
    دیسک درایو: دیسک درایو حافظه ای SSD 64 GB
    صفحه نمایش: صفحه نمایش لمسی LED Capacitive - اندازه 8.9 اینچ
    امکانات: WiFi - بلوتوث - دوربین - وب کم - حسگر اثر انگشت - USB - HDMI
    سایر مشخصات: Microsoft Windows 7 Genuine Windows 7 Professional 32-bit - کارکرد باتری 5 ساعت ساعت

خداوندا به من بیاموز:

#3 ارسال شده در تاريخ 21st December 2011 در ساعت 14:31

6. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند :

علاقه مندی ها (Bookmarks)