بحث و سوال در مورد گوشی های اندرویدی چینی
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: بحث و سوال در مورد گوشی های اندرویدی چینی

1. grami آواتار ها
    grami
    کاربر سایت
    Aug 2010
    61
    75

پیش فرض بحث و سوال در مورد گوشی های اندرویدی چینی

سلام به همگی دوستان و سروران گلم.
    عرض به حضور شما که من مدت زیادی برای گوشی های دوسیم کارته تحقیق فراوان کردم به حدی که الان شاید گوشی ای نیست که ساخته بشه در این مورد و من بی خبر باشم...
    توی این تحقیقاتم به گوشی های زیادی برخوردم که بعضی هاشون جالب بعضی هاشون ناقص و ... بودند...
    حالا از اینا که بگذریم توی تحقیقات با گوشی هایی برخورد کردم که ساخت یک شرکت چینی بود که کاملا بعضی گوشی ها رو به صورت هوشمندانه کپی کرده بود و سخت افزار مورد نیاز برای اجرای اندروید فراهم کرده بود و قشنگ یک گوشی تاپ و عالی رو درست کرده بود...
    مدل های زیادی هنم زده که مخصوص خود چین هست.این گوشی ها همه چی دارند و قیمتشون هم به جرات میتونم بگم که حداقل نصف قیمت سری مشابه و اصل اونهاست.
    تمامی این گوشی ها دو سیم کارت همزمان و اندروید و تی وی انالوگ رو پشتیبانی میکنند...

حالا این وسط من دو تا سوال دارم.
    1. اینکه چرا تو هیچ سایت و فرومی در مورد این گوشی ها صحبتی نشده؟؟؟
    2. وجود این مدل گوشی ها چه برای ما مشتری ها و چه برای شرکت ها ضرره یا فایده؟؟
    3. من اگه بخوام یکی از این گوشی ها رو تهیه کنم باید چه کار کنم؟؟؟

حقیقتا بررسی و فیلم زیاد از این گوشی ها دیدم و حداقل نسبت به قیمتشون دو سیم کارت اون هم در اندروید می ارزند...
    یا حق.
    #1 ارسال شده در تاريخ 1st February 2012 در ساعت 21:09

2. grami آواتار ها
    grami
    کاربر سایت
    Aug 2010
    61
    75

نقل قول نوشته اصلی توسط grami فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    سلام به همگی دوستان و سروران گلم.
    عرض به حضور شما که من مدت زیادی برای گوشی های دوسیم کارته تحقیق فراوان کردم به حدی که الان شاید گوشی ای نیست که ساخته بشه در این مورد و من بی خبر باشم...
    توی این تحقیقاتم به گوشی های زیادی برخوردم که بعضی هاشون جالب بعضی هاشون ناقص و ... بودند...
    حالا از اینا که بگذریم توی تحقیقات با گوشی هایی برخورد کردم که ساخت یک شرکت چینی بود که کاملا بعضی گوشی ها رو به صورت هوشمندانه کپی کرده بود و سخت افزار مورد نیاز برای اجرای اندروید فراهم کرده بود و قشنگ یک گوشی تاپ و عالی رو درست کرده بود...
    مدل های زیادی هنم زده که مخصوص خود چین هست.این گوشی ها همه چی دارند و قیمتشون هم به جرات میتونم بگم که حداقل نصف قیمت سری مشابه و اصل اونهاست.
    تمامی این گوشی ها دو سیم کارت همزمان و اندروید و تی وی انالوگ رو پشتیبانی میکنند...

حالا این وسط من دو تا سوال دارم.
    1. اینکه چرا تو هیچ سایت و فرومی در مورد این گوشی ها صحبتی نشده؟؟؟
    2. وجود این مدل گوشی ها چه برای ما مشتری ها و چه برای شرکت ها ضرره یا فایده؟؟
    3. من اگه بخوام یکی از این گوشی ها رو تهیه کنم باید چه کار کنم؟؟؟

حقیقتا بررسی و فیلم زیاد از این گوشی ها دیدم و حداقل نسبت به قیمتشون دو سیم کارت اون هم در اندروید می ارزند...
    یا حق.

سلام دوستان عزیزم.نظری چیزی نداشتید؟؟؟؟
    #2 ارسال شده در تاريخ 4th February 2012 در ساعت 17:33

3. grami آواتار ها
    grami
    کاربر سایت
    Aug 2010
    61
    75

خداییش از این فروم بعیده که بعد از این همه مدت کسی نه نظری داشته و نه حرفی و نه توجهی
    #3 ارسال شده در تاريخ 9th February 2012 در ساعت 19:25

4. مرسا17 آواتار ها
    مرسا17
    کاربر سایت
    Sep 2013
    1
    0

منم سوال دارم...
    درباره گوشی چینی سامسونگ گلکسیs3
    چطوری برنامه نصب کنیم روش؟
    اصلا امکانش هست؟؟؟؟؟؟؟؟
    از کتابخوانش چطوری استفاده کنیم؟؟؟
    خواهش زیر دیپلم جواب بدید..مانیز بفهمیم...

#4 ارسال شده در تاريخ 9th September 2013 در ساعت 14:42

5. ashkan2101 آواتار ها
    ashkan2101
    کاربر سایت
    Dec 2013
    3
    0

سلام به همه
    من 1 ماه هست glaxy s4 چینی خریدم i9190 دو روز پیش ریست تنظیمات کردم بعدش دیگه سیم کارت همراه اول و نمیخونه یا اگرم بخونه 5دقیقه انتن داره بعدش قطع میشه ولی سیم کارت ایرانسل هیچ مشکلی نداره میشه بگید مشکل از چی هست؟؟خواهشا جوابمو بدید
    #5 ارسال شده در تاريخ 28th December 2013 در ساعت 18:50

6. laurel آواتار ها
    laurel
    کاربر سایت
    Jan 2012
    475
    644

سلام به همه ی دوستان
    کسی فایل فلش تبلت چینی مدل x-tel رو نداره برامون بزاره
    #6 ارسال شده در تاريخ 15th November 2014 در ساعت 08:12

علاقه مندی ها (Bookmarks)