بهترین نرم افزار جایگزین مایکروسافت آفیس با قابلیت های ویژه / ساپورت انواع ویندوز و محصولات مایکروسافت SoftMaker Office Professional 2012
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: بهترین نرم افزار جایگزین مایکروسافت آفیس با قابلیت های ویژه / ساپورت انواع ویندوز و محصولات مایکروسافت SoftMaker Office Professional 2012

1. Admin آواتار ها
    Admin
    مدیر کل سایت
    Jun 2008
    26,717
    3,386

پیش فرض بهترین نرم افزار جایگزین مایکروسافت آفیس با قابلیت های ویژه / ساپورت انواع ویندوز و محصولات مایکروسافت SoftMaker Office Professional 2012

این فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ] مجموعه ای جایگزین Microsoft Office می باشد که یکی از مهمترین نرم افزارهای هر کامپیوتر شخصی یا تجاری محسوب می شود. ابزار قدرتمند این فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ] که توسط شرکت GmbH طراحی و ساخته شده است به شما در ویرایش اسناد کمک شایانی خواهند کرد. با انتخاب این مجموعه متوجه خواهید شد که بازده کاری شما بسیار بیشتر خواهد شد زیرا کار با آن بسیار ساده می باشد. اگر نیاز داری تا اسناد Excel, PowerPoint presentations را با همکاران و همکلاسی های خود به اشتراک بگذارید دیگر نیازی به Microsoft Office نخواهید داشت. امکانات :
    - قابلیت اجرا روی سیستم های ساده
    - سرعت بالای اجرای فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    - سازگاری کامل با فرمت های Microsft Office
    - ذخیره تمامی اسناد در فرمت PDF
    - قابلیت ساخت نسخه Portable
    - زبان برنامه نویسی VBA داخلی
    - تولبار بسیار زیبا و ساده
    - و ...

فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    حجم فایل: 255 مگابایت
    پسورد فایل : فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    برنامه آفیس, جایگزین microsoft office, جایگزین آفیس, دانلود آفیس, دانلود نرم افزار softmaker office professional 2012, دانلود کرک softmaker office professional 2012, نرم افزار مشابه آفیس, دانلود آفیس 2012, نسخه جدید آفیس ۲۰۱۲, جایگزین ورد
    فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]"فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]"فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

شب های دراز بی عبادت چه کنم
    طبعم به گناه کرده عادت چه کنم
    گویند کریم است و گنه می بخشد
    گیرم که ببخشد ز خجالت چه کنم...

#1 ارسال شده در تاريخ 17th March 2010 در ساعت 04:29

2. Admin آواتار ها
    Admin
    مدیر کل سایت
    Jun 2008
    26,717
    3,386

با سلام

نسخه جدید در پست اول جایگزین نسخه قبلی نرم افزار شد
    فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]"فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]"فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

شب های دراز بی عبادت چه کنم
    طبعم به گناه کرده عادت چه کنم
    گویند کریم است و گنه می بخشد
    گیرم که ببخشد ز خجالت چه کنم...

#2 ارسال شده در تاريخ 3rd March 2012 در ساعت 06:30