دوستان سلام
من اول میخواستم این مطلب رو توی آموزشهای عمومی قرار بدم اما چون مساله مربوط به رام بود و هر کدوم از گوشیها رام مخصوص به خودشون رو دارند مجبور شدم این پست رو توی چند تا بخش مربوط یه گوشیها قرار بدم که عذر خواهی میکنم .

من مطلبی رو دیدم از Ansar کوکر معروف رام های ویندوز فون که یک رامی رو کوک کرده که خودش اون رو به SLSPL تعبیر کرده .
SLSPL مخفف عبارت Stock Limited SPL هست که به معنای رام کاستوم محدود شده هست . این رام طبق گفته Ansar ورژن بوت لودرهای 4.5 و 5.11 رو میاره پایین و شما میتونید رام کاستوم بریزید.

حالا ظاهرا آقای Ansar داره هنوز بطور تکمیلی روی این رامهاش کار میکنه ولی خودش گفته که فعلا این رام میتونه بوت لودر رو از افزایش ورژن حفظ کنه و حتی ورژنهای 4.5 و 5.11 رو بیاره پایین.

طبق گفته خود ایشون این مراحل رو دنبال کنید

1. رام رو از اینجا دانلود کنید ... دوستان این رام فعلا برایHD7 HTC اروپاست پس اشتباه نکنید. فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
2. رام مذکور رو روی گوشی فلش کنید
3. دستگاه ریستارت میشه و میاد روی بوت لودر
4. یک رام کاستوم HTC اروپا که ورژنش 5.1 نیست نصب کنید

دیگه دوستان مراحل نصب رام رو هم که میدونید

فقط یه چیزی :
حواستون باشه با Zune آپدیت نکنید چون باز دوباره میریم سر خونه اولمون .. بوت لودر میشه 5.1 و ...

Ansar گفته که این رام رو باز هم آپگرید میکنه و داره توسعه میده و منتظر رام های بعدی باشید.
انشاله که بدردتون بخوره

یا علی