ابزارهای مورد نیاز برای برنامه نویسی ویندوز موبایل 6 و 6.5
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: ابزارهای مورد نیاز برای برنامه نویسی ویندوز موبایل 6 و 6.5

1. ★ سحربلا ★ آواتار ها
    ★ سحربلا ★
    کاربر سایت
    Feb 2010
    5,629
    1,855

پیش فرض ابزارهای مورد نیاز برای برنامه نویسی ویندوز موبایل 6 و 6.5

با سلام
    دوستان من میخوام واسه گوشیم نرم افزار بسازم.
    نرم افزارهای مورد نیاز رو دارم.

Microsoft Visual Basic 2005 Express Edition

Windows Mobile 6 Standard SDK Refresh
    Windows Mobile 6 Professional SDK Refresh
    Windows Mobile 6.5 Professional Developer Tool Kit (USA)
    Windows Mobile 6.5 Standard Developer Tool Kit (USA)

من کل فایلها به غیر از SDK ها رو نصب کردم.حتی net frame work 2 SP1 رو هم نصب کردم.اما وقتی میخوام SDK ها رو نصب کنم یعنی اینا :

Windows Mobile 6.5 Professional Developer Tool Kit (USA)
    Windows Mobile 6.5 Standard Developer Tool Kit (USA)

این پیغام رو میده :

میگه Visual Studio 2005 SP1 نصب نیست.من الان میخوام بدونم این فایل اجرایی هست که واسه اجرا باید نصب بشه یا محیطه برنامه نویسیش هست؟

به هر حال لطفا لینک این نرم افزار رو واسم بذارین چون من خیلی ها رو با این نام دانلود کردم اما کار نکرد.یعنی در هنگام نصب پیغام خطا میداد.

ویندوز من 7 هستش.
    #1 ارسال شده در تاريخ 23rd March 2012 در ساعت 19:06

2. ★ سحربلا ★ آواتار ها
    ★ سحربلا ★
    کاربر سایت
    Feb 2010
    5,629
    1,855

Visual Sudio محیط برنامه نویسی خود شركت ماكروسافته. بهترین برنامه برای برنامه نویسی با زبون های تحت .Net همین برنامست. من لینك برای دانلود ندارم ولی چون ما توی ایران كپی رایت نداریم می تونین Visual Studio 2010 نسخه ی Ultimate كه كامل ترینش هست رو از اكثر نرم افزار فروشی ها با قیمت نهایت 5000 تومان بخرین
    فكر می كنم اگه Visual Studio رو نصب كنین، پكیج های مورد نیازتون رو خودش نصب كنه و دیگه نیازی نباشه كه SDK و tool kit هاش رو خودتون نصب كنین.

اون نسخه ی express در اصل یه پكیج جم و جور از قسمت های مختلف Visual Studio برای اون دسته از افرادی هست كه از وجود كپی رایت و گرونی این نرم افزار توی كشورشون رنج می برن! برای ما كه می تونیم برنامه ی اصلی رو براحتی تهیه كنیم دیگه اين express ها خیلی مفهومی نداره! ولی باز اگه می خواین از اون استفاده كنین باید Visual Studio 2010 express for windows phone رو داشته باشین نه Visual Basic رو. توی خود windows phone قابلیت انتخاب بین C#.Net و VB.Net باید وجود داشته باشه (مطمئن نیستم كه داره یا نه ولی اصولا باید داشته باشه چون توی web developer express قابلیت انتخاب بین C#.Net و VB.Net برای برنامه نویسی ASP.Net وجود داره)
    #2 ارسال شده در تاريخ 23rd March 2012 در ساعت 19:06

علاقه مندی ها (Bookmarks)