دانلود آخرین نسخه نرم افزار بازار آندروید Bazar
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: دانلود آخرین نسخه نرم افزار بازار آندروید Bazar

1. Mr.MohaMmaD آواتار ها
    Mr.MohaMmaD
    مدیر سابق
    Sep 2008
    40,497
    35,136

Icon142 دانلود آخرین نسخه نرم افزار بازار آندروید Bazar

چندی پیش که نرم افزار بازار برای حل مشکل استفاده از اندروید مارکت برای ایرانیان توسط شرکت همراه همزبان ایرانیان ارائه شده بود این انتظار می رفت که این برنامه بهبود های بیشتری یابد . هم اکنون نسخه جدید برنامه بازار یعنی Bazar v 4.0.1 را با امکانات جدید می توانید از سایت فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ] دریافت نمایید . شما با کمک این برنامه قادر خواهید بود تا برنامه های موجود در کافه بازار که در واقع گلچینی از بهترین ها و جدیدترین های اندروید مارکت می باشد به راحتی دریافت و استفاده نمایید . امکانات اضافه شده در این نسخه عبارتند از : امکان ادامه دانلود ( Resume ) ، امکان اتصال به حساب کاربری در کافه بازار ، امکان خرید برنامه های فارسی ، امکان آپدیت برنامه های نصب شده ، ثبت نظرات کاربران و… می باشند .

فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ] | فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    حجم فایل: 1 مگابایت
    پسورد فایل : فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

دانلود آخرین نسخه بازار, دانلود آخرین نسخه برنامه بازار, دانلود با لینک مستقیم برنامه Bazar, دانلود نرم افزار از اندروید مارکت, دانلود نرم افزار بازار نسخه, دریافت نرم افزار های اندروید مارکت, نرم افزار اندروید, نرم افزار اندروید مارکت, نرم افزار بازار

مااز تبار
    کوروش و فرزندجمشیدیم
    پیروز
    بی برده،بت نپرستیدیم

#1 ارسال شده در تاريخ 25th March 2012 در ساعت 13:12

2. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند :

3. numb12 آواتار ها
    numb12
    کاربر سایت
    Mar 2012
    3
    2

ممنون!!مرسی
    #2 ارسال شده در تاريخ 26th March 2012 در ساعت 20:39

4. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند :

5. Admin آواتار ها
    Admin
    مدیر کل سایت
    Jun 2008
    26,717
    3,386

| نسخه جدید بازار آندروید Bazar v4.6.1 جایگزین نسخه قبلی شد|
    فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]"فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]"فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

شب های دراز بی عبادت چه کنم
    طبعم به گناه کرده عادت چه کنم
    گویند کریم است و گنه می بخشد
    گیرم که ببخشد ز خجالت چه کنم...

#3 ارسال شده در تاريخ 2nd September 2013 در ساعت 04:54

6. یک کاربر از این پست تشکر کرده است :

7. mahdieh___k آواتار ها
    mahdieh___k
    کاربر سایت
    Mar 2016
    1
    0

سلام من فایل کافه بازار رو دانلود کردم ولی نمیدونم چجوری نصبش کنم...ممنون میشم راهنماییم کنین
    #4 ارسال شده در تاريخ 14th March 2016 در ساعت 21:56

8. یک کاربر از این پست تشکر کرده است :

9. Mojtaba014 آواتار ها
    Mojtaba014
    مدیران انجمن
    Mar 2012
    3,048
    10,432

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdieh___k فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    سلام من فایل کافه بازار رو دانلود کردم ولی نمیدونم چجوری نصبش کنم...ممنون میشم راهنماییم کنین
    درود
    لطفا ابتدا از لینک زیر آخرین نسخه ی برنامه ی بازار (کافه بازار ) را دانلود کنید. نسخه ی موجود در تاپیک قدیمی هست.

1 - فایلی را که دانلود کردید به گوشیتون انتقال بدید فرقی نمیکنه که توی حافظه ی داخلی گوشی بریزید یا کارت حافظه.

2- حالا به تنظیمات گوشیتون برید، بعد به بخش امنیت ( یا Security )
    حالا گزینه ای به نام " منابع نامعلوم ( یا unknown sources ) " یا " اجازه ی نصب برنامه ها از منابع ناشناخته ( یا allow installation of apps from unknown sources ) " را پیدا کنید و تیک مربوط به آن را فعال کنید.

3 - حالا از طریق مدیر پرونده ( یا file manager ) گوشیتون به محلی که فایل دانلودی رو انتقال دادید برید و روی فایل ( که با فرمت apk هست ) کلیک و اقدام به نصب آن کنید.

*فقط برای اولین بار نیاز به انجام مرحله ی 2 هست و وقتی که یکبار این کار را انجام دادید ، دیگه برای نصب برنامه ها نیاز به انجامش نیست.
    نگرد…

جیبامو نگرد

اون چیزی که تو دنبالشی

تو مخ منه، جای دیگه نیست

استاد بهرام - #اشتباهخوب

#5 ارسال شده در تاريخ 14th March 2016 در ساعت 23:42

10. یک کاربر از این پست تشکر کرده است :

علاقه مندی ها (Bookmarks)