مشکل با cpu - صفحه 2
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 , از مجموع 15

موضوع: مشکل با cpu

1. secret آواتار ها
    secret
    کاربر سایت
    Dec 2008
    39,617
    378

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid631 فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    سلام آنتی ویروس رو کلا پاک کردم صدبار روشن خاموش کردم بازم نشد
    تورو خدا کمکم کنید(زیر درایو c نوشته NTFS ) یعنی چی؟
    با برنامه های انیستال کننده سعی کنید اون برنامهرو پاک کنید اگر نتونستید باید ویندوزتونرو پاک کنید و درایو سی رو فرمت کنبد
    #11 ارسال شده در تاريخ 4th November 2012 در ساعت 18:34

2. *Mohammad* آواتار ها
    *Mohammad*
    مدیر سابق
    May 2011
    63,336
    22,637

با برنامه" پارتیشن مجیک " اون پارتیشنی رو که این فولدر در اون قرار داره رو به حالت fat32 کانورت(convert) کن
    برای این کار در برنامه پارتیشت مجیم رو پارتیشن کلیک راست کن و گزینه convert رو کلیک کن
    باید توجه کنی که با این کار اون پارتیشن فرمت نمیشه و فقط از حالت ntfs به fat32 برمیگرده
    حالا میتونی بری سراغ اون فولدر و پاکش کنی
    برای بر گرداندن پارتیشن از حالت fat3 به ntfs هم میتونی دوباره از convert پارتیشن مجیک استفاده کنی
    ایشالا که درست میشه

نردبان این جهان ما و منیست
    عاقبت این
    نردبان افتادنیست
    لاجرم آن کس که بالاتر نشست
    استخوانش سخت تر خواهد شکست

#12 ارسال شده در تاريخ 4th November 2012 در ساعت 18:40

3. hamid631 آواتار ها
    hamid631
    کاربر سایت
    Sep 2011
    10
    0

سلام به همه از همتون ممنونم از اینکه به من کمک کردین ویندوزم رو کامل عوض کردم درست شد بی نهایت سپاس گزارم
    یه سوال دیگه داشتم اینکه وقتی بازی مثل اساسینس کرید یا need for speed most wanted(new رو اجرا میکنم همراه با تیک و لگ اجرا میشه میخواستم ببینم مشکل از کجاست اینم مشخصات کامل سیستم:
    ram:2gb
    cpu:intel core(tm)2 dou cpu E7500 @ 2.93 GHz
    hard (H.D.D) :1TB
    Graphic: NVIDIA GeForce 9500 GT 1gb
    windows 7 32bit
    این مشخصات کاملا با بازی های بالا همخونی داره و حتی قویتر هم هست ولی نمیدونم چرا گیر داره تو بازی
    بنظرتون cpu و ram و graphic رو تا چقدر میتونم اورکلاک کنم که آسیبی به سیستم و پاور نرسه
    با تشکر
    #13 ارسال شده در تاريخ 15th November 2012 در ساعت 14:08

4. *Mohammad* آواتار ها
    *Mohammad*
    مدیر سابق
    May 2011
    63,336
    22,637

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid631 فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    سلام به همه از همتون ممنونم از اینکه به من کمک کردین ویندوزم رو کامل عوض کردم درست شد بی نهایت سپاس گزارم
    یه سوال دیگه داشتم اینکه وقتی بازی مثل اساسینس کرید یا need for speed most wanted(new رو اجرا میکنم همراه با تیک و لگ اجرا میشه میخواستم ببینم مشکل از کجاست اینم مشخصات کامل سیستم:
    ram:2gb
    cpu:intel core(tm)2 dou cpu E7500 @ 2.93 GHz
    hard (H.D.D) :1TB
    Graphic: NVIDIA GeForce 9500 GT 1gb
    windows 7 32bit
    این مشخصات کاملا با بازی های بالا همخونی داره و حتی قویتر هم هست ولی نمیدونم چرا گیر داره تو بازی
    بنظرتون cpu و ram و graphic رو تا چقدر میتونم اورکلاک کنم که آسیبی به سیستم و پاور نرسه
    با تشکر
    سلام
    دوست عزیز برای بیان مشکلت و در خواست کمک در مورد آن فقط از این تاپیک استفاده نکنید این تاپیک همونطور که از اسمش پیداست کمک در مورد cpu هست در خواست خود را در یه تاپیک جداگانه و در بخش مربوطه بپرسید
    یا حق

نردبان این جهان ما و منیست
    عاقبت این
    نردبان افتادنیست
    لاجرم آن کس که بالاتر نشست
    استخوانش سخت تر خواهد شکست

#14 ارسال شده در تاريخ 15th November 2012 در ساعت 14:42

5. hamid631 آواتار ها
    hamid631
    کاربر سایت
    Sep 2011
    10
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamm@d فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    سلام
    دوست عزیز برای بیان مشکلت و در خواست کمک در مورد آن فقط از این تاپیک استفاده نکنید این تاپیک همونطور که از اسمش پیداست کمک در مورد cpu هست در خواست خود را در یه تاپیک جداگانه و در بخش مربوطه بپرسید
    یا حق
    توی بخش خودش پرسیدم ولی کسی جواب گو نیست
    شما نمیتونید مرا کمک کنید؟
    #15 ارسال شده در تاريخ 16th November 2012 در ساعت 14:41

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)