اس ام اس مخصوص روز ولنتاین (sms valentine)
صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 37

موضوع: اس ام اس مخصوص روز ولنتاین (sms valentine)

1. Admin آواتار ها
    Admin
    مدیر کل سایت
    Jun 2008
    26,717
    3,386

Naghsh اس ام اس مخصوص روز ولنتاین (sms valentine)

نميگم دوستت دارم
    نميگم عاشقتم
    ميگم ديونتم كه اگه يه روز ناراحتت كردم بگي بيخيال ديونست . . .

اس ام اس ويژه روز ولنتاین

قلب مهربانت مثلثي را مي ماند در درياي عشق
    مرا در خود كشيدي برموداي من !!!

اي دوست به جز عشق تو در سر من هوسي نيست
    جز نقش تو بر
    صفحه ي دل نقش كسي نیست

بهترين لحظه، لحظه ايست كه فكر كني فراموشت كردم، بعد 1 اس ام اس از طرف من بياد كه توش نوشته ميميرم برات !
    ولنتاینت مبارک !

يادته بهت گفتم كه خشت ديوار دلتم، تو هم منو شكستي
    ولي اشكالي نداره، حالا خاك زير پاتم !
    با تو از خاطره ها سرشارم. با تو تا آخر شب بیدارم . عشق من دست تو یعنی خورشید. گرمی دست تو را کم دارم . . .

قاب عكستو زدم جاي ساعت ديواري
    از اون موقع به بعد تو شدي تمومه لحظه هام . . .

SMS VALENTINE

عمري با غم عشقت نشستم
    به تو پيوستم واز خود گسستم
    وليکن سرنوشتم اين سه حرف بود
    تو را ديدم. پرستيدم . شکستم
    SMS VALENTINE
    زندگی عشق است افسانه نيست آنکه عشق راآفريد ديوانه نيست
    SMS VALENTINE
    عشق آن نیست که هر لحظه کنارش باشی عشق آن است که پیوسته به يادش باشي
    SMS VALENTINE
    بزرگترین آرزوم اینه کوچکترین آرزوت باشم
    SMS VALENTINE
    تقدیم به او که نبود ولی حس بودنش بر من شوق زیستن داد دلم برای کسی تنگ است که آفتاب صداقت را به میهمانی گلهای باغ می آورد و گیسوان بلندش را به باد می داد و دست های سپیدش را به آب می بخشید و شعر های خوشی چون پرنده ها می خواند
    SMS VALENTINE
    اي کاش که معشوق ز عاشق طلب جان مي کرد، تا که هر بي سرو پايي نشود يار کسي !!!
    SMS VALENTINE

دوست داشته باش و زندگی کن!زمان برای همیشه از آن تو نیست
    SMS VALENTINE
    چقدر سخت است منتظر کسی باشی که هیچ وقت فکر آمدن نیست!
    SMS VALENTINE
    می دونستی اشک گاهی از لبخند با ارزش تره؟ چون لبخند رو به هر کسی می تونی هدیه کنی اما اشک رو فقط برای کسی می ریزی که نمی خوای از دستش بدی .ولنتاین مبارک
    SMS VALENTINE
    اگر روزي دشمن پيدا کردي بدون در رسيدن به هدفت موفق بودي.اگر روزي تهديدت کردن بدون در برابرت ناتوانند. اگر روزي خيانت ديدي بدون قيمتت بالاست. اگر روزي ترکت کردند بدون با تو بودن لياقت ميخواد
    SMS VALENTINE
    من به دو چيز عشق مي ورزم يكي تو و ديگري وجود تو، به دو چيزاعتقاد دارم يكي خدا وديگري تو، من در اين دنيا دو چيز ميخواهم يكي تو وديگري خوشبختي تو.
    SMS VALENTINE
    زندگي آرام است، مثل آرامش يك خواب بلند.
    زندگي شيرين است، مثل شيريني يك روز قشنگ.
    زندگي رويايي است، مثل روياي ِيكي كودك ناز.
    زندگي زيبايي است، مثل زيبايي يك غنچه ي باز.
    زندگي تك تك اين ساعتهاست، زندگي چرخش اين عقربه هاست، زندگي راز دل مادر من. زندگي پينه ي دست پدر است، زندگي مثل زمان در گذر…
    SMS VALENTINE
    هر كي اومد پيش من يه ذره جاتو نگرفت….هيچ ادايي جاي اون نازو اداتو نگرفت….پيش هر نقاشي رفتم تو رو نقاشي كنه، روي هر بومي زدم رنگ چشاتو نگرفت…
    SMS VALENTINE
    ميدوني آدما بين الف تا ي قرار دارند. بعضي ها مثل ” ب ” برات ميميرند، مثل ” د ” دوستت دارند، مثل ” ع ” عا شقت ميشوند، مثل ” م ” منتظر مي مونند تا يه روز مثل ” ي ” يارت بشن.
    SMS VALENTINE
    حرفهايي هست براي نگفتن و ارزش عميق هر كسي به اندازه ي حرفهايی است كه براي نگفتن دارد و كتاب هايی نيز هست براي ننوشتن و من اكنون رسيده ام به آغاز چنين كتابي…
    SMS VALENTINE
    کاش کسي تو دلمون پا نميذاشت… کاش اگه پا ميزاشت دلمون رو تنها نميذاشت… کاش اگه تنها ميذاشت رد پاش رو روي دلمون جا نميزاشت
    قلبمو هدیه می دم بهت . مواظبش باش . نه به خاطر اینکه قلبمه به خاطر اینکه تو توشی
    اس ام اس مخصوص ولنتاین
    موقعی كه می خواستمت مي ترسيدم نگات كنم،موقعي كه نگات كردم ترسيدم باهات حرف بزنم. موقعي كه باهات حرف زدم ترسيدم نازت كنم،موقعي كه نازت كردم ترسيدم عاشقت بشم حالا كه عاشقت شدم ميترسم از دستت بدم
    دل آدمها مثل يك جزيره دور افتادست ،اينكه كي واسه اولين بار پا به جزيره ميزاره مهم نيست مهم اون كسيه كه هيچوقت جزيره را ترك نكند
    اگر باران بودم انقدر مي باريدم تا غبار غم را از دلت پاک کنم اگر اشک بودم مثل باران بهاري به پايت مي گريستم اگر گل بودم شاخه اي از وجودم را تقديم وجود عزيزت ميکردم اگر عشق بودم آهنگ دوست داشتن را برايت مينواختم ولي افسوس که نه بارانم نه اشک نه گل و نه عشق اما هر چه هستم دوستت دارم
    عشق شايد زود تو را عاشق و دلتنگ كند اما هرگز تو را سير نمي كند. روز ولنتاینت مبارک
    گرتواين دنيا کسي هست که با ديدنش رنگ رخسارت عوض ميشه و قلبت ابروتو به تاراج مي بره. مهم اين نيست که اون مال تو باشه، مهم اينه که باشه. نفس بکشه، زندگي کنه و از زندگيش لذت ببره
    خيانت تنها اين نيست كه شب را با ديگري بگذراني … خيانت ميتواند دروغ دوست داشتن باشد ! خيانت تنها اين نيست كه دستت را در خفا در دست ديگري بگذاري … خيانت ميتواند جاري كردن اشك بر ديدگان معصومي باشد
    sms valentine
    اگه تو دنيا هيچي هيچي نداشته باشي مطمئن باش سه چيز هميشه مال تو هست:خداي مهربون، فکراي قشنگ وقلب کوچيک من
    sms valentine
    عميق ترين درد زندگي مردن نيست بلکه نداشتن کسي است که الفباي دوست داشتن را برايت تکرار کند و تو از او رسم محبت بياموزي
    صدا كن مرا كه صدايت زيباترين نواي عالم است
    صدا كن مرا كه صدايت قلب شكسته ام را تسكين ميدهد
    صدا كن مرا تا بدانم كه هنوز از ياد نبرده اي مرا
    نشسته ام تا شايد صدايم كني
    صدايم كني ومحبت بي دريقت را نثارم كني
    sms valentine
    عشق من تو باش نه براي اينکه در اين دنياي بزرگ تنها نباشم.تو باش تا در دنياي بزرگ تنهاييم تنها ترين باشي..
    تو مثل راز بهاري و من رنگ زمستانم. چگونه دل اسيرت شد قسم به شب نميدانم
    دلم همچو آسمان،پر از ابرهاي بارانيست،
    اي کاش دلم امشب بگريد، شايد که بغض عشق در چشمانم ب***د….
    اس ام اس مخصوص ولنتاین
    آري دوستي دو نيمه دارد نيمي از آن عشقي است که دل تو را بيقرار کرده است و نيمي ديگر آن محبتي است که در دل من مي تپد
    اس ام اس مخصوص ولنتاین
    فرشته ها وجود دارن اما بعضي وقتا چون بال ندارن ما بهشون ميگيم دوست
    اس ام اس مخصوص ولنتاین
    شب شده بود، گل آفتاب گردان داشت دنبال خورشيد ميگشت که يهو يک ستاره بهش چشمک زد، اما گل آفتابگردان سرش رو آرام آورد پايین، ميدونی چرا؟! آخه گلها هيچوقت خيانت نميکنن واسه همينه که گل آفتابگردان هميشه شبها سرش پایينه
    اس ام اس مخصوص ولنتاین
    be chand zaboon begam 2set daram
    English : I Love You 02) Persian : Tora doost daram 03) Italian : Ti amo 04) German : Ich liebe Dich 05) Turkish : Seni Seviyurum 06) French : Je t’aime 07) Greek : S’ayapo 0 Spanish : Te quiero 09) Hindi : Mai tumase pyre karati hun 10) Arabic : Ana Behibak 11) Iranian : Man doosat daram 12) Japanese : Kimi o ai shiteru 13) Yugoslavian : Ya te volim 14) Korean : Nanun tangshinul sarang hamnida 15) Russian : Ya vas liubliu 16) Romanian : Te iu besc 17) Vietnamese : Em ye^u anh 1 Ukrainian : Ja tebe koKHAju 19) Tunisian : Ha eh bak 20) Syrian/lebanese : Bhebbek 21) Swiss-German : Ch’ha di ga”rn 22) Swedish : Jag a”Iskar dig 23) Africans : Ek het jou liefe 24) base?????????
    HAPPY VALENTINE
    اس ام اس مخصوص ولنتاین
    my eyes sEe U.
    mY haNd need U
    mY lips Kiiss U
    my MiND CAll U
    mY jan fadaye U
    mY heaRt por Az yade U

اس ام اس مخصوص ولنتاین
    آنچه زيباست عزيز نيست
    آنچه عزيز است زيباست و تو زيباتريني
    اس ام اس ویژه روز ولنتاین -sms valentine
    فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]"فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]"فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

شب های دراز بی عبادت چه کنم
    طبعم به گناه کرده عادت چه کنم
    گویند کریم است و گنه می بخشد
    گیرم که ببخشد ز خجالت چه کنم...

فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    #1 ارسال شده در تاريخ 27th January 2009 در ساعت 07:09

2. 8 کاربر از این پست تشکر کرده اند :

3. Admin آواتار ها
    Admin
    مدیر کل سایت
    Jun 2008
    26,717
    3,386

می دونستی اشک گاهی از لبخند با ارزش تره؟ چون لبخند رو به هر کسی می تونی هدیه کنی اما اشک رو فقط برای کسی می ریزی که نمی خوای از دستش بدی .ولنتاین مبارک
    SMS VALENTINE
    اگر روزي دشمن پيدا کردي بدون در رسيدن به هدفت موفق بودي.اگر روزي تهديدت کردن بدون در برابرت ناتوانند. اگر روزي خيانت ديدي بدون قيمتت بالاست. اگر روزي ترکت کردند بدون با تو بودن لياقت ميخواد
    SMS VALENTINE
    من به دو چيز عشق مي ورزم يكي تو و ديگري وجود تو، به دو چيزاعتقاد دارم يكي خدا وديگري تو، من در اين دنيا دو چيز ميخواهم يكي تو وديگري خوشبختي تو.
    SMS VALENTINE
    زندگي آرام است، مثل آرامش يك خواب بلند.
    زندگي تك تك اين ساعتهاست، زندگي چرخش اين عقربه هاست، زندگي راز دل مادر من. زندگي پينه ي دست پدر است، زندگي مثل زمان در گذر…
    SMS VALENTINE
    هر كي اومد پيش من يه ذره جاتو نگرفت….هيچ ادايي جاي اون نازو اداتو نگرفت….پيش هر نقاشي رفتم تو رو نقاشي كنه، روي هر بومي زدم رنگ چشاتو نگرفت…
    SMS VALENTINE
    ميدوني آدما بين الف تا ي قرار دارند. بعضي ها مثل ” ب ” برات ميميرند، مثل ” د ” دوستت دارند، مثل ” ع ” عا شقت ميشوند، مثل ” م ” منتظر مي مونند تا يه روز مثل ” ي ” يارت بشن.
    SMS VALENTINE
    حرفهايي هست براي نگفتن و ارزش عميق هر كسي به اندازه ي حرفهايی است كه براي نگفتن دارد و كتاب هايی نيز هست براي ننوشتن و من اكنون رسيده ام به آغاز چنين كتابي…
    SMS VALENTINE
    کاش کسي تو دلمون پا نميذاشت… کاش اگه پا ميزاشت دلمون رو تنها نميذاشت… کاش اگه تنها ميذاشت رد پاش رو روي دلمون جا نميزاشت
    قلبمو هدیه می دم بهت . مواظبش باش . نه به خاطر اینکه قلبمه به خاطر اینکه تو توشی
    اس ام اس مخصوص ولنتاین
    موقعی كه می خواستمت مي ترسيدم نگات كنم،موقعي كه نگات كردم ترسيدم باهات حرف بزنم. موقعي كه باهات حرف زدم ترسيدم نازت كنم،موقعي كه نازت كردم ترسيدم عاشقت بشم حالا كه عاشقت شدم ميترسم از دستت بدم
    دل آدمها مثل يك جزيره دور افتادست ،اينكه كي واسه اولين بار پا به جزيره ميزاره مهم نيست مهم اون كسيه كه هيچوقت جزيره را ترك نكند
    اگر باران بودم انقدر مي باريدم تا غبار غم را از دلت پاک کنم اگر اشک بودم مثل باران بهاري به پايت مي گريستم اگر گل بودم شاخه اي از وجودم را تقديم وجود عزيزت ميکردم اگر عشق بودم آهنگ دوست داشتن را برايت مينواختم ولي افسوس که نه بارانم نه اشک نه گل و نه عشق اما هر چه هستم دوستت دارم
    عشق شايد زود تو را عاشق و دلتنگ كند اما هرگز تو را سير نمي كند. روز ولنتاینت مبارک
    گرتواين دنيا کسي هست که با ديدنش رنگ رخسارت عوض ميشه و قلبت ابروتو به تاراج مي بره. مهم اين نيست که اون مال تو باشه، مهم اينه که باشه. نفس بکشه، زندگي کنه و از زندگيش لذت ببره
    خيانت تنها اين نيست كه شب را با ديگري بگذراني … خيانت ميتواند دروغ دوست داشتن باشد ! خيانت تنها اين نيست كه دستت را در خفا در دست ديگري بگذاري … خيانت ميتواند جاري كردن اشك بر ديدگان معصومي باشد
    sms valentine
    اگه تو دنيا هيچي هيچي نداشته باشي مطمئن باش سه چيز هميشه مال تو هست:خداي مهربون، فکراي قشنگ وقلب کوچيک من
    sms valentine
    عميق ترين درد زندگي مردن نيست بلکه نداشتن کسي است که الفباي دوست داشتن را برايت تکرار کند و تو از او رسم محبت بياموزي
    صدا كن مرا كه صدايت زيباترين نواي عالم است
    صدا كن مرا كه صدايت قلب شكسته ام را تسكين ميدهد
    صدا كن مرا تا بدانم كه هنوز از ياد نبرده اي مرا
    نشسته ام تا شايد صدايم كني
    صدايم كني ومحبت بي دريقت را نثارم كني
    sms valentine
    عشق من تو باش نه براي اينکه در اين دنياي بزرگ تنها نباشم.تو باش تا در دنياي بزرگ تنهاييم تنها ترين باشي..
    تو مثل راز بهاري و من رنگ زمستانم. چگونه دل اسيرت شد قسم به شب نميدانم
    دلم همچو آسمان،پر از ابرهاي بارانيست،
    اي کاش دلم امشب بگريد، شايد که بغض عشق در چشمانم ب***د….
    اس ام اس مخصوص ولنتاین
    آري دوستي دو نيمه دارد نيمي از آن عشقي است که دل تو را بيقرار کرده است و نيمي ديگر آن محبتي است که در دل من مي تپد
    اس ام اس مخصوص ولنتاین
    فرشته ها وجود دارن اما بعضي وقتا چون بال ندارن ما بهشون ميگيم دوست
    اس ام اس مخصوص ولنتاین
    شب شده بود، گل آفتاب گردان داشت دنبال خورشيد ميگشت که يهو يک ستاره بهش چشمک زد، اما گل آفتابگردان سرش رو آرام آورد پايین، ميدونی چرا؟! آخه گلها هيچوقت خيانت نميکنن واسه همينه که گل آفتابگردان هميشه شبها سرش پایينه
    اس ام اس مخصوص ولنتاین
    be chand zaboon begam 2set daram
    English : I Love You 02) Persian : Tora doost daram 03) Italian : Ti amo 04) German : Ich liebe Dich 05) Turkish : Seni Seviyurum 06) French : Je t’aime 07) Greek : S’ayapo 0 Spanish : Te quiero 09) Hindi : Mai tumase pyre karati hun 10) Arabic : Ana Behibak 11) Iranian : Man doosat daram 12) Japanese : Kimi o ai shiteru 13) Yugoslavian : Ya te volim 14) Korean : Nanun tangshinul sarang hamnida 15) Russian : Ya vas liubliu 16) Romanian : Te iu besc 17) Vietnamese : Em ye^u anh 1 Ukrainian : Ja tebe koKHAju 19) Tunisian : Ha eh bak 20) Syrian/lebanese : Bhebbek 21) Swiss-German : Ch’ha di ga”rn 22) Swedish : Jag a”Iskar dig 23) Africans : Ek het jou liefe 24) base?????????
    HAPPY VALENTINE
    اس ام اس مخصوص ولنتاین
    my eyes sEe U.
    mY haNd need U
    mY lips Kiiss U
    my MiND CAll U
    mY jan fadaye U
    mY heaRt por Az yade U

اس ام اس مخصوص ولنتاین
    آنچه زيباست عزيز نيست
    آنچه عزيز است زيباست و تو زيباتريني
    اس ام اس ویژه روز ولنتاین -
    فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]"فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]"فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

شب های دراز بی عبادت چه کنم
    طبعم به گناه کرده عادت چه کنم
    گویند کریم است و گنه می بخشد
    گیرم که ببخشد ز خجالت چه کنم...

#2 ارسال شده در تاريخ 27th January 2009 در ساعت 07:10

4. 7 کاربر از این پست تشکر کرده اند :

5. pariya1365 آواتار ها
    pariya1365
    کاربر سایت
    Aug 2008
    849
    3,898

پيشاپيش روز جهاني عشاق بر همه عاشقان مبارك!

پارسال این روزا برامون پر بود از عطر شکلات و کادوو عروسک اما امسال نمیدونم ولنتاین رو با کی جشن میگیری

.

.

.

هر جا و با هر کسی باشی دوستت دارم ولنتایت مبارک

valentine

v victor of love

a adoring u

l love u

e every thing 4u

n need u

t thinking of u

i i miss u

n nothing but u

0000000000000000000000000000000
    0000000000000000000000000000000
    0000000777770000000777770000000
    0000077777777700077777777700000
    0000777777777770777777777770000
    0000777777777777777777777770000
    7777770000ولنتاین مبارک00007777777
    0000077777777777777777777700000
    0000007777777777777777777000000
    0000000077777777777777700000000
    0000000000777777777770000000000
    0000000000000777770000000000000
    0000000000000007000000000000000

به علت حضور گشت ارشاد در مراسم ولنتاین ، مراسم دیدار خواهران و برادران بصورت جدا در دو نوبت صبح و بعد از ظهر انجا میگردد

سلام درسته که نشد برات خرس و قلب بخرم اما این اس ام اس رو برات بفرستادم تا بدونی همیشه دوست دارم ولنتاین مبارک

اگه شکلات بودی شیرین ترین بودی . اگه عروسک بودی بغلی ترین بودی. اگه شمع بودی روشن ترین بودی و تا زمانی که دوست منی عزیز ترینی ولنتاین مبارک

امیدوارم خرس زیبایی ها همیشه تو غار چشمات خونه کنه ولنتاینت مبارک عزیزم

میدونی ولنتاین یعنی چی؟ یعنی اینکه یه عاشق واقعی باید به یه نفر دل ببنده و تا آخر عمر هم عاشقانه عاشقش باشه

عاشقتم تا همیشه ولنتاین مبارک

نميگم دوستت دارم
    نميگم عاشقتم
    ميگم ديونتم كه اگه يه روز ناراحتت كردم بگي بيخيال ديونست

قلب مهربانت مثلثي را مي ماند در درياي عشق
    مرا در خود كشيدي برموداي من !!!

اي دوست به جز عشق تو در سر من هوسي نيست
    جز نقش تو بر صفحه ي دل نقش كسي نیست

بهترين لحظه، لحظه ايست كه فكر كني فراموشت كردم، بعد 1 اس ام اس از طرف من بياد كه توش نوشته ميميرم برات !
    ولنتاینت مبارک !

يادته بهت گفتم كه خشت ديوار دلتم، تو هم منو شكستي
    ولي اشكالي نداره، حالا خاك زير پاتم !

با تو از خاطره ها سرشارم. با تو تا آخر شب بیدارم . عشق من دست تو یعنی خورشید. گرمی دست تو را کم دارم . . .

قاب عكستو زدم جاي ساعت ديواري
    از اون موقع به بعد تو شدي تمومه لحظه هام . . .

عمري با غم عشقت نشستم
    به تو پيوستم واز خود گسستم
    وليکن سرنوشتم اين سه حرف بود
    تو را ديدم. پرستيدم . شکستم

زندگی عشق است افسانه نيست آنکه عشق راآفريد ديوانه نيست

ویرایش توسط pariya1365 : 10th February 2009 در ساعت 21:06
    #3 ارسال شده در تاريخ 10th February 2009 در ساعت 21:03

6. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند :

7. pariya1365 آواتار ها
    pariya1365
    کاربر سایت
    Aug 2008
    849
    3,898

ز;ندگي آرام است، مثل آرامش يك خواب بلند.
    زندگي تك تك اين ساعتهاست، زندگي چرخش اين عقربه هاست، زندگي راز دل مادر من. زندگي پينه ي دست پدر است، زندگي مثل زمان در گذر...

هر كي اومد پيش من يه ذره جاتو نگرفت....هيچ ادايي جاي اون نازو اداتو نگرفت....پيش هر نقاشي رفتم تو رو نقاشي كنه، روي هر بومي زدم رنگ چشاتو نگرفت...

م;يدوني آدما بين الف تا ي قرار دارند. بعضي ها مثل " ب " برات ميميرند، مثل " د " دوستت دارند، مثل " ع " عا شقت ميشوند، مثل " م " منتظر مي مونند تا يه روز مثل " ي " يارت بشن.

حرفهايي هست براي نگفتن و ارزش عميق هر كسي به اندازه ي حرفهايی است كه براي نگفتن دارد و كتاب هايی نيز هست براي ننوشتن و من اكنون رسيده ام به آغاز چنين كتابي...

مهم نیست ولنتاین یا سپندار مذگان

هر دوبهانه اند برای اینکه به تو بگویم

.

.

.

.

بی بهانه دوستت دارم

شبی از شبها تو به من گفتی که شب باش: من که شب بودم و شب هستم و شب خواهم بود به امیدی که تو فانوس شب من باشی

مهر یه چیزیه مهربونی یه چیز دیگه، عشق یه چیزیه عاشق شدن یه چیز دیگه، قلب و دل یه چیزیه اما توی قلب تو جا شدن یه چیز دیگه

آسمونتم می توانی همیشه بارونو تو چشمام ببینی. زمین مال زمین خوارها ،فضا مال فضا پیماها ، فقط تو مال من

همه زندگی فقط 3روزه : اومدن - بودن - رفتن . من خودم نخواستم بیام ولی خودم می خوام که باشم اونم فقط به خاطره تو وقتی هم که دیگه نباشی منم میرم

زندگی زیباست زشتی‌های آن تقصیر ماست، در مسیرش هرچه نازیباست آن تدبیر ماست! زندگی آب روانی است روان می‌گذرد... آنچه تقدیر من و توست همان می‌گذرد

مبادا گفته باشی دوستت می دارم دلت را می بویم مبادا شعله ای در آن نهان باشد

گفتی که دنیا را پر از غم دوست داری پس مطمئن هستم مرا هم دوست داری گفتی نمیخواهی ببارم عشق اما شعر غریبی را که گفتم دوست داری

باز در کلبه ی عشق عکس تو مرا ابری کرد.عکس تو خنده به لب داشت ولی اشک چشم مرا جاری کرد

دبیر فارسی بودم نامت را اولین غزل از صفحه کتابها می نهادم اگر دبیر جبر بودم عشق مجهول تو را بر قلب معلوم خودم بخش میکردم تا معادله محبت پدید آید اگر دبیر هندسه بودم ثابت می کردم که شعاع نگاهت چگونه از مرکز قلبم گذشت

روز اول شوخی شوخی جدی شد شوخی ترین جدی عمرم دوست داشتن تو بود و جدی ترین شوخی عمرم از دست دادن تو

من بی تو یک بوسه ی فراموش شده ام؛ یک شعر پر از غلط؛ یک پرنده ی بی آسمان؛ یک نسیم سرگردان؛ یک رویای نا تمام

آتشی که عشق روشن می کند بسیار بیشتر از سردی و خاموشی ای است که تنفر به بار می آورد
    و من هرگز نمی توانم کسی را که به او لبخند نزده ام از ته دل دوست داشته باشم

OVEYOUILOVEYOUILOVEYOUILOVEYOUILOVEYOUILOVE
    OUILOVYOUIL ****** VEYOU ****** ILOVEYOUILO
    OVEYOUIL *********** L *********** OUILOVEY
    YOUIL *************** *************** YOUIL
    UILO *********************************** VE
    EI ************************************* IL
    V *************************************** O
    O *************************************** L
    E *************************************** U
    YO *************HAPPY VALENTINE**********IL
    YOUI *********************************** EY
    OVEYO ******************************* LOVEY
    OVEYOUIL *************************** ILOVEY
    UILOVEYOU *********************** UILOVEYOU
    VEYOUILOVEYOU ***************** YOUILOVEYOU
    YOUILOVEYOUILOV ************* LOVEYOUILOVEY
    UILOVEYOUILOVEYOU ********* LOVEYOUILOVEYOU
    LOVEYOUILOVEYOUILOV ***** ILOVEYOUILOVEYOUI
    EYOUILOVEYOUILOVEYOU *** YOULOVEYOUILOVEYOU
    VEYOUILOVEYOUILOVEYOU * VEYOUILOVEYOUILOVEY
    #4 ارسال شده در تاريخ 10th February 2009 در ساعت 21:06

8. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند :

9. كلاسيك آواتار ها
    كلاسيك
    کاربر سایت
    Feb 2009
    15
    1

3 شمع روشن ميكنم 1 به اميد بودنت 2 به اميد ديدنت 3 به اميد بوسيدنت

حالا هر سه را خاموش ميكنم

به اميد هيشه موندنت
    #5 ارسال شده در تاريخ 10th February 2009 در ساعت 23:17

10. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند :

11. VELS آواتار ها
    VELS
    مدیر سابق
    Dec 2008
    12,170
    19,030

Lol

ولنتاینیاش بلند صلوات ختم کنند .
    ویرایش توسط VELS : 10th February 2009 در ساعت 23:47
    اللهم عجل لولیک الفرج

لحظه دیدار نزدیک است
    خوش آن دمی که بهاران قرارمان باشد
    ظهور مهدی زهرا بهارمان باشد

دریا باشی یا گودالی کوچک از آب ، فرقی نمی کند ، زلال که باشی آسمان در تو پیدا می شود

عشق ، ایمان ، مرگ

#6 ارسال شده در تاريخ 10th February 2009 در ساعت 23:33

12. 4 کاربر از این پست تشکر کرده اند :

13. VELS آواتار ها
    VELS
    مدیر سابق
    Dec 2008
    12,170
    19,030

به علت حضور گشت ارشاد در مراسم ولنتاین ، مراسم دیدار خواهران و برادران بصورت جدا در دو نوبت صبح و بعد از ظهر انجا میگردد

------------ --

عربستان و بسیاری از کشورهای عربی فردا را ولنتاین اعلام کردند

------------ --

سلام درسته که نشد برات خرس و قلب بخرم اما این اس‌ام اس رو برات بفرستادم تا بدونی همیشه دوست دارم ولنتاین مبارک

------------ --

اگه شکلات بودی شیرین‌ترین بودی . اگه عروسک بودی بغلی‌ترین بودی. اگه شمع بودی روشن‌ترین بودی و تا زمانی که دوست منی عزیز ترینی ولنتاین مبارک

------------ --

امیدوارم خرس زیبایی‌ها همیشه تو غار چشمات خونه کنه ولنتاینت مبارک عزیزم

------------ --

میدونی ولنتاین یعنی چی؟ یعنی اینکه یه عاشق واقعی باید به یه نفر دل ببنده و تا آخر عمر هم عاشقانه عاشقش باشه

عاشقتم تا همیشه ولنتاین مبارک

------------ --

------------ --

------------ --

ای دوست به جز عشق تو در سر من هوسی نیست
    جز نقش تو بر صفحه ی دل نقش کسی نیست

------------ --

------------ --

------------ --

با تو از خاطره‌ها سرشارم. با تو تا آخر شب بیدارم . عشق من دست تو یعنی خورشید. گرمی دست تو را کم دارم . . .

------------ --

عمری با غم عشقت نشستم
    به تو پیوستم واز خود گسستم
    ولیکن سرنوشتم این سه حرف بود
    تو را دیدم. پرستیدم . شکستم

------------ --

------------ --

------------ --

ز;ندگی آرام است، مثل آرامش یک خواب بلند.
    زندگی شیرین است، مثل شیرینی یک روز قشنگ.
    زندگی رویایی است، مثل رویای ِیکی کودک ناز.
    زندگی زیبایی است، مثل زیبایی یک غنچه ی باز.
    زندگی تک تک این ساعتهاست، زندگی چرخش این عقربه هاست، زندگی راز دل مادر من. زندگی پینه ی دست پدر است، زندگی مثل زمان در گذر...

------------ --

------------ --

حرفهایی هست برای نگفتن و ارزش عمیق هر کسی به اندازه ی حرفهایی است که برای نگفتن دارد و کتاب هایی نیز هست برای ننوشتن و من اکنون رسیده‌ام به آغاز چنین کتابی...

------------ --

مهم نیست ولنتاین یا سپندار مذگان

.

.

.

.

بی‌بهانه دوستت دارم

------------ --

شبی از شبها تو به من گفتی که شب باش: من که شب بودم و شب هستم و شب خواهم بود به امیدی که تو فانوس شب من باشی

------------ --

مهر یه چیزیه مهربونی یه چیز دیگه، عشق یه چیزیه عاشق شدن یه چیز دیگه، قلب و دل یه چیزیه اما توی قلب تو جا شدن یه چیز دیگه

------------ --

آسمونتم می توانی همیشه بارونو تو چشمام ببینی. زمین مال زمین خوارها ،فضا مال فضا پیماها ، فقط تو مال من

------------ --

همه زندگی فقط ۳روزه : اومدن - بودن - رفتن . من خودم نخواستم بیام ولی خودم می خوام که باشم اونم فقط به خاطره تو وقتی هم که دیگه نباشی منم میرم

------------ --

زندگی زیباست زشتی‌های آن تقصیر ماست، در مسیرش هرچه نازیباست آن تدبیر ماست! زندگی آب روانی است روان می‌گذرد... آنچه تقدیر من و توست همان می‌گذرد

------------ --

مبادا گفته باشی دوستت می دارم دلت را می بویم مبادا شعله‌ای در آن نهان باشد

------------ --

گفتی که دنیا را پر از غم دوست داری پس مطمئن هستم مرا هم دوست داری گفتی نمیخواهی ببارم عشق اما شعر غریبی را که گفتم دوست داری

------------ --

باز در کلبه ی عشق عکس تو مرا ابری کرد.عکس تو خنده به لب داشت ولی اشک چشم مرا جاری کرد

------------ --

دبیر فارسی بودم نامت را اولین غزل از صفحه کتابها می نهادم اگر دبیر جبر بودم عشق مجهول تو را بر قلب معلوم خودم بخش میکردم تا معادله محبت پدید آید اگر دبیر هندسه بودم ثابت می کردم که شعاع نگاهت چگونه از مرکز قلبم گذشت

------------ --

روز اول شوخی شوخی جدی شد شوخی‌ترین جدی عمرم دوست داشتن تو بود و جدی‌ترین شوخی عمرم از دست دادن تو

------------ --

من بی‌تو یک بوسه ی فراموش شده ام؛ یک شعر پر از غلط؛ یک پرنده ی بی‌آسمان؛ یک نسیم سرگردان؛ یک رویای نا تمام

------------ --

آتشی که عشق روشن می کند بسیار بیشتر از سردی و خاموشی‌ای است که تنفر به بار می آورد
    و من هرگز نمی توانم کسی را که به او لبخند نزده‌ام از ته دل دوست داشته باشم
    اللهم عجل لولیک الفرج

لحظه دیدار نزدیک است
    خوش آن دمی که بهاران قرارمان باشد
    ظهور مهدی زهرا بهارمان باشد

دریا باشی یا گودالی کوچک از آب ، فرقی نمی کند ، زلال که باشی آسمان در تو پیدا می شود

عشق ، ایمان ، مرگ

#7 ارسال شده در تاريخ 12th February 2009 در ساعت 22:57

14. یک کاربر از این پست تشکر کرده است :

15. nana آواتار ها
    nana
    کاربر سایت
    Aug 2008
    22
    173

ولنتاین بر همگیتون مبارک
    دوستتون دارم تا بی نهایت
    #8 ارسال شده در تاريخ 12th February 2009 در ساعت 23:39

16. ruya آواتار ها
    ruya
    سرپرست سایت
    Sep 2008
    53,571
    21,017

روز عشق را از 25 بهمن (ولنتاين) به 29 بهمن( سپندارمذگان ايرانيان باستان )تغيير خواهيم داد ........29 بهمن روز عشق روز سپندارمذگان شاد باد .........بوسه بر خاک پاک آريا ............بوسه بر دست ايرانيان

هیچــگاه ادعـای خاص بودن نکردم ،
    اما خــاص بودن عشقتو
    مرا هـــم خاص کرد ..

#9 ارسال شده در تاريخ 13th February 2009 در ساعت 10:11

17. SPO0R آواتار ها
    SPO0R
    عضو افتخاری
    Jun 2009
    6,117
    4,895

پیش فرض اس ام اس های روز عشق روز ولنتاین

روز والنتین یا والنتاین ، (روز عشاق و یا روز عشق ورزی) عیدی در روز ۱۴ فوریه (۲۵ بهمن‌ماه و بعضی سال‌ها ۲۶ بهمن‌ماه) و در برخی فرهنگ‌ها روز ابراز عشق است ، این ابراز عشق معمولاً با فرستادن کارت والنتین یا خرید هدایایی مانند گل سرخ انجام می‌شود. سابقهٔ تاریخی روز والنتین به جشنی که به افتخار قدیس والنتین در کلیساهای کاتولیک برگزار می‌شد، باز می‌گردد .

برخی بر آنند که والنتین فراتر از سنتی غربی است که پیش از این در بسیاری کشورهای جهان موجود بوده‌است. در کشور چین، روزی مشابه والنتین موجود است که تحت عنوان «شب هفت‌ها» نامیده می‌شود. برابر با افسانه‌ای چینی، پسر گاوچران و دختر بافنده، در هفتمین روز هفتمین ماه از تقویم قمری در آسمان با یکدیگر ملاقات کردند. آخرین «شب ِ هفتها» در ۳۰ اوت ۲۰۰۶ بود

اس ام اس ولنتیان : باز در کلبه ی عشق عکس تو مرا ابری کرد.عکس تو خنده به لب داشت ولی اشک چشم مرا جاری کرد .

اس ام اس ولنتیان : آتشی که عشق روشن می کند بسیار بیشتر از سردی و خاموشی ای است که تنفر به بار می آورد و من هرگز نمی توانم کسی را که به او لبخند نزده ام از ته دل دوست داشته باشم .

اس ام اس ولنتیان : شبی از شبها تو به من گفتی که شب باش: من که شب بودم و شب هستم و شب خواهم بود به امیدی که تو فانوس شب من باشی .

اس ام اس ولنتیان : آسمونتم می توانی همیشه بارونو تو چشمام ببینی. زمین مال زمین خوارها ،فضا مال فضا پیماها ، فقط تو مال من .

اس ام اس ولنتیان : زندگی زیباست زشتی‌های آن تقصیر ماست، در مسیرش هرچه نازیباست آن تدبیر ماست! زندگی آب روانی است روان می‌گذرد... آنچه تقدیر من و توست همان می‌گذرد .

اس ام اس ولنتیان : مهر یه چیزیه مهربونی یه چیز دیگه، عشق یه چیزیه عاشق شدن یه چیز دیگه، قلب و دل یه چیزیه اما توی قلب تو جا شدن یه چیز دیگه .

اس ام اس ولنتیان : همه زندگی فقط ۳روزه : اومدن - بودن - رفتن . من خودم نخواستم بیام ولی خودم می خوام که باشم اونم فقط به خاطره تو وقتی هم که دیگه نباشی منم میرم .

اس ام اس ولنتیان : مبادا گفته باشی دوستت می دارم دلت را می بویم مبادا شعله ای در آن نهان باش .

اس ام اس ولنتیان : عمری با غم عشقت نشستم
    به تو پیوستم واز خود گسستم
    ولیکن سرنوشتم این سه حرف بود
    تو را دیدم. پرستیدم . شکستم

اس ام اس ولنتیان : زندگی عشق است افسانه نیست آنکه عشق را آفرید دیوانه نیست .

اس ام اس ولنتیان : من به دو چیز عشق می ورزم یکی تو و دیگری وجود تو، به دو چیزاعتقاد دارم یکی خدا ودیگری تو، من در این دنیا دو چیز میخواهم یکی تو ودیگری خوشبختی تو.

اس ام اس ولنتیان :
    زندگی آرام است، مثل آرامش یک خواب بلند.
    زندگی شیرین است، مثل شیرینی یک روز قشنگ.
    زندگی رویایی است، مثل رویای ِیکی کودک ناز.
    زندگی زیبایی است، مثل زیبایی یک غنچه ی باز.
    زندگی تک تک این ساعتهاست، زندگی چرخش این عقربه هاست، زندگی راز دل مادر من.
    زندگی پینه ی دست پدر است، زندگی مثل زمان در گذر...

اس ام اس ولنتیان : مهم نیست ولنتاین یا سپندار مذگان

.

.

.

.

بی بهانه دوستت دارم

اس ام اس ولنتیان : یادته بهت گفتم که خشت دیوار دلتم، تو هم منو شکستی ولی اشکالی نداره، حالا خاک زیر پاتم !

اس ام اس ولنتیان : با تو از خاطره ها سرشارم. با تو تا آخر شب بیدارم . عشق من دست تو یعنی خورشید. گرمی دست تو را کم دارم . . .

اس ام اس ولنتیان : قاب عکستو زدم جای ساعت دیواری
    از اون موقع به بعد تو شدی تمومه لحظه هام . . .

اس ام اس ولنتیان : به علت حضور گشت ارشاد در مراسم ولنتاین ، مراسم دیدار خواهران و برادران بصورت جدا در دو نوبت صبح و بعد از ظهر انجا میگردد .

اس ام اس ولنتیان : امیدوارم خرس زیبایی ها همیشه تو غار چشمات خونه کنه ولنتاینت مبارک عزیزم

اس ام اس ولنتیان : میدونی ولنتاین یعنی چی؟ یعنی اینکه یه عاشق واقعی باید به یه نفر دل ببنده و تا آخر عمر هم عاشقانه عاشقش باشه .

اس ام اس ولنتیان : سلام درسته که نشد برات خرس و قلب بخرم اما این اس ام اس رو برات بفرستادم تا بدونی همیشه دوست دارم ولنتاین مبارک .

اس ام اس ولنتیان : اگه شکلات بودی شیرین ترین بودی . اگه عروسک بودی بغلی ترین بودی. اگه شمع بودی روشن ترین بودی و تا زمانی که دوست منی عزیز ترینی ولنتاین مبارک .

اس ام اس ولنتیان : نمیگم دوستت دارم ، نمیگم عاشقتم ، میگم دیونتم که اگه یه روز ناراحتت کردم بگی بیخیال دیونست .

اس ام اس ولنتیان : قلب مهربانت مثلثی را می ماند در دریای عشق ، مرا در خود کشیدی برمودای من !!!

اس ام اس ولنتیان : پارسال این روزا برامون پر بود از عطر شکلات و کادوو عروسک اما امسال نمیدونم ولنتاین رو با کی جشن میگیری

.

.

.

هر جا و با هر کسی باشی دوستت دارم ولنتایت مبارک
    یه دنیا حرف تو دلمه ...
    #10 ارسال شده در تاريخ 5th February 2010 در ساعت 11:53

18. 7 کاربر از این پست تشکر کرده اند :

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین