اخبار و نتايج گروه b - صفحه 2
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 12 , از مجموع 12

موضوع: اخبار و نتايج گروه b

1. Totti forever آواتار ها
    Totti forever
    مدیر سابق
    May 2009
    9,345
    3,083

لو: در يک چهارم نهايي گشوده شد

سرمربي تيم ملي فوتبال آلمان معتقد است تيمش با غلبه بر هلند گام محکمي براي صعود به دور يک چهارم نهايي يورو 2012 برداشت.

به نقل از اشپورت بيلد، يواخيم لو پس از پيروزي 2 بر يک تيمش در جدال با هلند از گروه دوم يورو 2012 اظهار داشت: هوا گرم بود و در بازي حساس جنگيديم. در برخي از مقاطع بازي شاهد کمبود ديناميک نزد دو تيم بوديم. البته ما مي خواسيتم دومين قدم را در يورو 2012 با برد برداريم که به خواسته خود رسيديم.

او ادامه داد: بسيار مهم بود که در بازي دوم بيشتر فشار وارد کنيم. اکنون دروازه مرحله يک چهارم نهايي بطور کامل به روي مان گشوده شده است. در اين شرايط ماريو گومس بازيکني جنگنده از تيم بود که حتي چند بار نيز نقش بر زمين شد اما هر بار بلند شد و به تلاش ادامه داد.

او در مورد باستين شواين اشتايگر که سازنده هر دو گل تيمش بود، نيز عنوان کرد: بهبود وضعيت او باعث خوشحالي است. در هر بازي از بازي قبل شرايط بهتري پيدا مي کند و حضور مطلوب‌تري هم دارد. از نظر بدني قوي است و در جنگ‌هاي تن به تن پيروز مي شود.

مربي 52 ساله ژرمن‌ها ادامه داد: براي ما کسب صدرنشيني اهميت دارد چرا که در اين صورت همچنان مي توانيم در دانسيگ لهستان باقي بمانيم. بنظرم شايد اين براي موفقيت در يک چهارم نهايي يک امتياز بزرگ باشد.

او افزود: ‌در اين بازي هلند روي دروازه ما مورد گل کم داشت که اين به لطف ايستادگي و قدرت خط دفاع ما بود. احساسم به من مي گويد هلند در دقيقه 60 از نظر بدني مرده بود.

شب بود خسته بودم چشامو بسته بودم .............. خورشید سر زد و من پیشت نشسته بودم
    چشمام و باز کردم دیدم ازت خبر نیست ................. دیدم برام تو دنیا از تو عزیزتر نیست

#11 ارسال شده در تاريخ 14th June 2012 در ساعت 11:28

2. Totti forever آواتار ها
    Totti forever
    مدیر سابق
    May 2009
    9,345
    3,083

مارويک: تلاش کرديم اما مانع آلمان نشديم

سرمربي تيم ملي فوتبال هلند گفت: هرچه درتوان داشتيم ، خرج کرديم اما نتوانستيم مانع شکست از آلمان شويم.

به نقل از ويکس‌کرانت، برت فان مارويک‌ پس از باخت 2 بر يک از آلمان دريورو 2012 اظهار داشت: در 20 دقيقه ابتداي بازي خوب کار کرديم و صاحب موقعيت‌هاي خوبي هم شديم. در پايان بازي هم موقعيت داشتيم. توپ هاي ما بايد با دقت بيشتر بازيکنان‌مان وارد دروازه حريف مي شد.

وي در توجيه ناکامي يارانش افزود: يکسري از بازيکنانم در فرم مطلوب نيستند. هرچه نيرو داشتيم،‌در بازي خرج کرديم اما نتيجه‌اي حاصل نشد.

او ادامه داد: گل اول آلماني‌ها از هيچ بدست آمد. البته آنها تيمي بسيار خوب دارند. ما هم اميدوار به کسب تساوي يا حتي برد بوديم.

مسئول فني نارنجي‌پوشان در مورد نفرات برترش دراين ديدار عنوان کرد: فان پرسي و هونتلار دراين بازي خوب کار کردند اما از طرف آفلاي و روبن هيچ چيزي ديده نشد. اگر اين دو قوي‌تر عمل مي کردند، قدر مسلم کار براي آلمان‌ها دشوارتر مي شد.

شب بود خسته بودم چشامو بسته بودم .............. خورشید سر زد و من پیشت نشسته بودم
    چشمام و باز کردم دیدم ازت خبر نیست ................. دیدم برام تو دنیا از تو عزیزتر نیست

#12 ارسال شده در تاريخ 14th June 2012 در ساعت 11:29

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)