اخبار و نتايج گروه b
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: اخبار و نتايج گروه b

1. Totti forever آواتار ها
    Totti forever
    مدیر سابق
    May 2009
    9,345
    3,083

پیش فرض اخبار و نتايج گروه b

شب بود خسته بودم چشامو بسته بودم .............. خورشید سر زد و من پیشت نشسته بودم
    چشمام و باز کردم دیدم ازت خبر نیست ................. دیدم برام تو دنیا از تو عزیزتر نیست

#1 ارسال شده در تاريخ 9th June 2012 در ساعت 23:37

2. Totti forever آواتار ها
    Totti forever
    مدیر سابق
    May 2009
    9,345
    3,083

دانمارک انتقام شکست از هلند را گرفت

تيم ملي فوتبال دانمارک با کسب پيروزي مقابل هلند در رقابت‌هاي يورو 2012 انتقام شکست در جام جهاني را گرفت.

دو سال پس از شکست 2 بر صفر در رقابت هاي آفريقاي‌جنوبي 2010،‌ وايکينگ‌ها توانستند با کسب برد،‌ تلافي کرده و شگفتي مهمي خلق کنند. به اين ترتيب ديدار اول از گروه دوم جام‌ ملت‌هاي اروپا ميان اين دو حريف در ورزشگاه 34 هزار نفر متاليست شهر خارکف اوکراين به قضاوت دامير اسکومينا،‌ داور اهل اسلووني برگزار شد که با برتري يک بر صفر تيم شمال قاره مقابل نارنجي‌پوشان در نيمه اول به پايان رسيد.

چنين موفقيتي براي مردان «مورتن اولسن»‌در حالي شکل گرفت که هلندي‌ها از دقيقه يک بازي، حملات بيشماري را تدارک ديدند. اما دانمارکي‌ها با تمرکز در دفاع،‌ سعي کردند در ضد حملات خطرناک عمل کرده و به اين هدف با گلي که زدند‌‌، رسيدند.

در دقايق اوليه نيمه اول، بعد از آنکه موقعيت‌هاي توسط فان پرسي و آفلاي خلق شد، «قهرمان اروپا در سال 1992» در دقيقه 24 و در اولين حمله جدي خود توسط کرون دلي، بازيکن 29ساله خود به گل رسيد. وي در درون محوطه جريمه سه مدافع حريف را از پيش برداشت و حتي توپ را از ميان پاهاي استکلن‌بورگ دروازه‌بان هلند وارد دروازه کرد. پس از اين گل شاگردان فان مارويک براي جبران گل بر تلاش خود افرودند که در دقيقه 35 آرين روبن، ستاره عضو بايرن مونيخ توپي را به تير دروازه دانمارک زد و سه دقيقه بعد نيز آفلاي شوت محکمي را روانه دروازه آندرسن کرد که با اندکي فاصله به خارج رفت. قهرمان سال 1988 اروپا به اين ترتيب در نيمه اول با شکست به رختکن رفت.

در نيمه دوم هلندي‌ها همچون نيمه اول بازي را هجومي آغاز کردند. در اوائل نيمه دوم نيز چندين موقعيت گل توسط آفلاي، فان پرسي و فان بومل خلق شد اما هيچيک به گل تبديل نشدند. مربي اين تيم به منظور قدرت بخشيدن به توان هجومي تيمش حتي رافائل فان درفارت، کلاس يان هونتلار و ديرک کوييت را به زمين فرستاد تا بلکه با ترکيبي بطور کامل هجومي بتواند مانع شکست شود. اما اين خواسته با ارائه بازي منطقي که دانمارک انجام داد و بي دقتي و شتابزدگي بازيکنان «نارنجي‌ها» تحقق نيافت.

ديدار دوم اين گروه امشب مقارن ساعت 23:15 ميان آلمان و پرتغال در ورزشگاه له‌ويف انجام خواهد شد.

اسامي بازيکنان هلند: استکلن‌بورگ، فان درويل(85 ديرک کوييت)، هايتينگا، ولار، ويلمس، فان بومل، ديونگ(71 رافائل فان در فارت)، روبن، اسنايدر، آفلاي(71 هونتلئار) ، فان پرسي

مربي: فان مارويک

اسامي بازيکنان دانمارک: آندرسن، کاجر، اگر، پولسن، ياکوبس، کويست، اريکسن(74 شونه)، زيملينگ، کرون‌دلي،‌ روم دال(84 نيکلسن) و بنتنر

سرمربي: اولسن

شب بود خسته بودم چشامو بسته بودم .............. خورشید سر زد و من پیشت نشسته بودم
    چشمام و باز کردم دیدم ازت خبر نیست ................. دیدم برام تو دنیا از تو عزیزتر نیست

#2 ارسال شده در تاريخ 9th June 2012 در ساعت 23:37

3. Totti forever آواتار ها
    Totti forever
    مدیر سابق
    May 2009
    9,345
    3,083

فان مارويک: هر چه زديم به گل نرسيديم

سرمربي تيم فوتبال هلند گفت: هرکاري که امکان داشت برابر دانمارک انجام داديم اما به گل نرسيديم.

به نقل از اشپورت‌بيلد، برت فان مارويک که تيمش در اولين بازي از گروه دوم يک بر صفر مغلوب دانمارک در ورزشگاه خارکف شد، اظهار داشت: در بازي با دانمارک هر کاري را که ممکن بود، امتحان کرديم. مقابل حريف صاحب موقعيت بسيار زيادي شديم. اما در نهايت به گلي نرسيديم.

اين مربي که نارنجي‌پوشان را دو سال قبل به مقام نايب قهرماني در پيکارهاي جام جهاني آفريقاي‌‌جنوبي رساند، پس از شکست از وايکينگ‌‌ها موقعيت‌ تيمش را در اين گروه در خطر ديد. وي معتقد بود در پايان بازي داور يک ضربه پنالتي به سود تيمش اعلام نکرده است.

وي افزود: کمي قبل از خاتمه بازي يک ضربه پنالتي محرز به سود ما گرفته نشد. پس از اين باخت بايد برويم و زخم ناشي از آن را التيام ببخشيم.

در ديدار شاگردان وي و دانمارک، ميشل کرون دلي در دقيقه 24 تک گل بازي را به ثمر رساند.

#3 ارسال شده در تاريخ 9th June 2012 در ساعت 23:38

4. Totti forever آواتار ها
    Totti forever
    مدیر سابق
    May 2009
    9,345
    3,083

آلمان‌ها بازي را آلماني از پرتغال بردند

تيم ملي آلمان سريال پيروزي هاي متوالي مقابل پرتغال را با کسب پيروزي در يورو 2012 حفظ کرد.

در اين مسابقه که به قضاوت لانوي، داور مطرح فرانسوي انجام گرفت، هر دو تيم با برنامه‌ هاي تاکتيکي کامل ، در نيمه اول بيشتر در حفظ خود بودند. آلمان که با کسب سه قهرماني در سال‌‌هاي 1972 ، 1980 و 1996 پرافتخارترين تيم اروپايي در عرصه اين پيکارها محسوب مي شوند، براي رسيدن به افتخار چهارم از ما‌ه‌ها قبل براي اين پيکارها و البته بازي با پرتغال برنامه ريزي کرده بودند اما در اين ديدار بخصوص در نيمه اول چهره مطلوب هميشگي را نداشتند.

شاگردان يواخيم لو حتي با وجودي که در اکثر دقايق بازي صاحب توپ بودند، در نيمه اول چندان موقعيت گل کسب نکردند. حتي در پايان يکبار شوت محکم په په به تير دروازه آنان اصابت کرد که روي خط دروازه فرود آمد.

در نيمه دوم هر دو تيم بازي بهتر را به معرض نمايش گذاشتند و گومس در دقيقه 73 با ضربه سر دروازه پرتغالي ها را گشود.

به اين ترتيب آلمان پس از برتري در جام جهاني 2006 و جام ملت‌هاي 2008 مقابل «برزيل اروپا» سريال پيروزي‌هاي متوالي خود را بر اين حريف حفظ کرد.

بازيکنان تيم آلمان: نوير، هوملس، بواتنگ، باداشتوبر، لام، خديرا ، شواين اشتايگر، مولر(از دقيقه 92 بن‌در)، اوزيل (از دقيقه 84 کروس)،‌ پودولوسکي ،گومس(از دقيقه 80 کلوزه)

بازيکنان پرتغال: پاتريسيو، آلوز، په‌په،‌ کوئنترائو، پريرا، موتينيو،‌ولوسو، ميرالش(از دقيقه 80 وارلا)، ناني، رونالدو، پوستيگا(از دقيقه70 اوليويرا)

#4 ارسال شده در تاريخ 10th June 2012 در ساعت 10:34

5. Totti forever آواتار ها
    Totti forever
    مدیر سابق
    May 2009
    9,345
    3,083

يواخيم لو: پيروزي مهمي به دست آورديم

يواخيم لو از عملکرد تيمش مقابل پرتغال راضي بود. ضربه سر ماريو گومز در نيمه دوم آلمان را پيروز کرد.

اين مربي عملکرد تيمش را ستوده است. گل ماريو گومز آلمان را در کنار دانمارک به صدر جدول فرستاد.

اين مربي 52 ساله گفت: «بسيار از عملکرد تيم راضي‌ام. ما از نظر تاکتيکي بسيار عالي بوديم. هر دو تيم عالي کار کردند و به رقيب فضا ندادند.

ما يک بر صفر برديم و اين نکته مهم ديدار است. ديديم که دانمارک هلند را برد و مي‌دانستيم که تيمي که ببازد کار بسيار دشواري پيش رو دارد.

هيچ کدام از دو تيم نمي‌خواستند گل بخورند و به همين دليل بازي اين‌چنين شد.»

اين مربي سابق اشتوتگارت به صعود خوش‌بين است: «کارهاي زيادي داريم که بايد انجام دهيم. اين تورنمنت تازه آغاز شده و بايد در بسياري از زمينه‌ها بهتر شويم. اما مطمئنم که مي‌توانيم.»

او همچنين فاش کرد که ماريو گومز در آستانه تعويض بود که گل زد: «بله، ميرو داشت به زمين مي‌آمد، اما بعد ماريو گل زد و تصميم گرفتيم مدتي صبر کنيم.»

#5 ارسال شده در تاريخ 10th June 2012 در ساعت 10:35

6. Totti forever آواتار ها
    Totti forever
    مدیر سابق
    May 2009
    9,345
    3,083

پائولو بنتو: مقابل دروازه آلمان خوب نبوديم

پائولو بنتو، مربي پرتغال شکست يک بر صفر تيمش به آلمان را به دليل ناکارآمدي خط حمله‌اش مي‌داند.

پرتغالي‌ها چند موقعيت عالي داشتند و په‌په، ناني و سيلوستره وارلا بهترين فرصت‌ها را براي گل‌زني از دست دادند.

آلمان هم با گل دقيقه 74 ماريو گومز پيروز شد.

بنتو 42 ساله گفت: «باختيم چون مقابل دروازه خوب نبوديم؛ نه اين که پايين‌تر از سطح آلماني‌ها باشيم.

هنگامي که آلمان گل زد با خودم گفتم بازي را تحت کنترل داشتيم و در دفاع خوب جاي‌گيري مي‌کرديم، پس آنها اندکي خوش‌اقبال بودند. گل بدي خورديم.»

بنتو البته از بازيکنانش دفاع کرد: «بازيکنان هويت خود را پس از خوردن گل از دست ندادند و به سبک هميشگي‌مان بازي کردند. آنها توانستند موقعيت‌هاي خطرناکي بسازند. ما مي‌توانستيم بازي را به تساوي بکشانيم اما به هر حال اين طور شد.

دليلي ندارد که پس از اين بازي از نظر احساسي ضعيف شويم. ما کيفيت، شخصيت، و هويت لازم را داريم و بايد باانگيزه بمانيم و از نظر فيزيکي به سطح خوب خود برگرديم.»

#6 ارسال شده در تاريخ 10th June 2012 در ساعت 10:35

7. Totti forever آواتار ها
    Totti forever
    مدیر سابق
    May 2009
    9,345
    3,083

اولين برد ياران رونالدو در جام ملت‌ها

تيم ملي فوتبال پرتغال با غلبه بر دانمارک ناکامي مقابل آلمان را جبران کرد و اميدهاي خود را براي صعود از گروه دوم يورو 2012حفظ کرد.

تيم‌هاي فوتبال پرتغال و دانمارک مقارن ساعت 20:30 دومين مصاف خود را در پيکارهاي يورو 2012 از گروه دوم در ورزشگاه آره‌نا شهر «له‌ويف» اوکراين در حضور 30 هزار تماشاگر مشتاق به قضاوت کريگ تامسون ، داور اسکاتلندي برگزار کردند.

اين جدال که در اصل تقابل حريفان شمال و جنوب قاره سبز بود، در شرايطي آغاز شد که هر يک از بازي نخست خود در چهاردهمين دوره اين پيکارها، نتيجه متفاوتي گرفتند. دانمارک پس از غلبه بر هلند و خلق شگفتي، سه امتياز در کارنامه داشت. به همين خاطر مردان مورتن اولسن مي خواستند پيروز ميدان شده تا با 6 امتياز خيال خود را قبل از انجام مصاف سوم با هلند آسوده کنند.

درمقابل پرتغال از بازي نخست خود مقابل آلمان بخاطر باخت يک بر صفر زخم خورده بود. از اين رو بازيکنان تحت امر «بنتو» خواهان جبران مافات بودند.

آنها در پايان 45 دقيقه نخست،‌ بطور نسبي به آنچه مي خواستند با کسب برتري 2 بر يک، رسيدند.

در نيمه اول پس از دقايق ابتدايي که با برتري تيم سرخ‌پوش دانمارک همراه بود، ياران کريس‌رونالدو بتدريج خود را از سايه بازي درگيرانه حريف خارج کردند به دو گل نيز رسيدند.

آنها ابتدا روي ضربه کرنر ژائو موتينيو در دقيقه 23 با ضربه سر په‌په، مدافع مياني عضو رئال مادريد و در دقيقه 35 با پاس تند و تيز ناني از جناح راست و گلزني هلدر پوستيگا ، به گل رسيدند.

پس از اين دو گل تيم شمال قاره سبز بر تلاش خود براي جبران گل‌هاي دريافتي افزود که ثمره آن گل دقيقه 41 آنها بود که با ضربه سر زيباي بنتنر حاصل شد.

در اين نيمه اولسن در دقيقه 15 مجبور شد زيملينگ مصدوم را زمين خارج کرده و ياکوب پولسن را وارد بازي کند.

در نيمه دوم همانگونه که از قبل انتظار مي رفت، دانمارکي‌ها بر شدت حملات خود براي رسيدن به تساوي افزودند. در شرايطي که آنها حملات پراکنده‌اي را از جناحين تدارک ديدند، بازيکنان تحت امر بنتو در انديشه استفاده از فرارهاي سرعتي رونالدو روي ضد حملات بودند.

برهمين اساس وي صاحب دو موقعيت صددرصد شد که با بي دقتي هدر داد. درمقابل رقيب آنقدر به حمله ادامه داد تا اين که روي سانتر ياکوبسن در دقيقه 80 ، بنتنر با ضربه سر گل تساوي را زد اما اين تعادل تنها 6 دقيقه دوام يافت زيرا واره‌لا ، بازيکن پرتغالي‌ها گل برتري را زد.

با انجام اين بازي هم اکنون هر دو تيم پس از انجام دو پيکار صاحب 3 امتياز هستند. ديدار ديگر اين گروه ساعت 23:15 ميان هلند و آلمان انجام خواهد شد.

اسامي دو تيم به شرح زير است:

دانمارک:

اندرسون، کاجر، اگر، پولسن، ياکوبسن، کويست، اريکسن، زيملينگ(از دقيقه 15 ياکوب پولسن)، کرون دلي، روم دال (از دقيقه 59 ميکلسن)، بنتنر

سرمربي: پولسن

پرتغال:

پاتريسيو، برونو آلوس،‌په په، فابيو کوئنترائو، پريرا، ميگوئل ولوسو، ژائو موتينيو، ، رائول ميرالس(از دقيقه 84 واره‌‌لا)، ناني( از دقيقه 89 رولاندو)، کريس‌رونالدو، هلدر پوستيگا(از دقيقه 64 اوليويرا)

سرمربي:بنتو

#7 ارسال شده در تاريخ 14th June 2012 در ساعت 11:26

8. Totti forever آواتار ها
    Totti forever
    مدیر سابق
    May 2009
    9,345
    3,083

اولسن:
    بخاطر بدشانسي و خستگي شکست خورديم

سرمربي تيم فوتبال دانمارک معتقد است تيمش در بازي با پرتغال بخاطر خستگي و بدشانسي بازنده شد.

به نقل از سايت يوفا، مورتن اولسن که تيمش چهارشنبه شب (امروز) در دومين سري از مسابقات دور گروهي يورو 2012 با نتيجه 3 بر 2 از پرتغال شکست خورد، اظهار داشت:باعث تاسف است. باخت با چنين نتيجه نزديکي به آدم احساس بسيار بدي مي دهد. بخصوص که چند دقيقه قبل از خاتمه بازي نتيجه را واگذار کرديم.

وي افزود: من به بازيکنانم بخاطر مسيري که در اين بازي طي کردند، افتخار مي کنم. همچنين افتخار مي کنم چگونه شاگردانم در نيمه دوم جنگيدند و حتي نتيجه را تغيير دادند.

او ادامه داد: در اين ديدار تا حدي با بدشانسي مواجه شديم. گل هاي خوبي زديم اما در پايان کمي خسته شديم و نتيجه را از دست داديم.

#8 ارسال شده در تاريخ 14th June 2012 در ساعت 11:26

9. Totti forever آواتار ها
    Totti forever
    مدیر سابق
    May 2009
    9,345
    3,083

بنتو:‌ خيلي بهتر از دانمارک بازي کرديم

سرمربي تيم فوتبال پرتغال گفت: خيلي بهتر از دانمارک بوديم و به حق برنده شديم.

به نقل از سايت يوفا، پائولو بنتو که تيمش چهارشنبه شب (امروز) در دومين سري از مسابقات دور گروهي يورو 2012 با نتيجه 3 بر 2 دانمارک را شکست داد، اظهار داشت: اين يک پيروزي به حق بود. هرچند که بايد خيلي زودتر از پايان بازي برتري را به سود خود مي کرديم.

او ادامه داد: ‌به طور واضح و آشکار مشخص بود که خيلي از دانمارک بهتر هستيم. ابتداي نيمه دوم صاحب موقعيت‌هاي بيشماري شديم که گل سوم را بزنيم.

وي افزود: به بازيکنانم اعتقاد داشتم و مي دانستم که حتي پس از تساوي 2 بر 2 در نهايت گل برتري را به ثمر مي‌رسانند.

#9 ارسال شده در تاريخ 14th June 2012 در ساعت 11:26

10. Totti forever آواتار ها
    Totti forever
    مدیر سابق
    May 2009
    9,345
    3,083

سريال برتري آلمان بر هلند ادامه يافت

تيم ملي فوتبال آلمان موفق شد در دومين ديدار خود در مرحله گروهي يورو 2012 بر هلند غلبه کند.

دو تيم همسايه قاره سبز که سال‌ها است با هم رقابت ديرينه اي دارند، از ساعت 23:15 به وقت تهران در ورزشگاه متاليست شهر خارکف اوکراين در حضور 40 هزار نفر تماشاگر به قضاوت يوناس اريکسون باهم به رقابت پرداختند که نيمه اول را ژرمن‌ها با در پيش گرفتن بازي متفکرانه، توانستند با 2 گل برتري به رختکن بروند.

در اين نيمه ابتدا هلند با در اختيار گرفتن توپ سعي کرد به تيم تحت رهبري يواخيم لو فشار آورد. اما سفيدپوشان آلمان پس از پشت سر گذاشتن چند دقيقه بتدريج کنترل بازي در اختيار گرفتند و صاحب سه فرصت صددرصد شدند که دو مورد آن توسط ماريو گومس در دقايق 24 و 39 با پاس‌هاي ديدني شواين اشتايگر به گل تبديل شد.

در آغاز نيمه دوم برت فان مارويک دست به دو تعويض زد و فان در فارت و هونتلار را به جاي فان بومل و آفلاي به بازي وارد کرد تا بلکه بتواند با آهنگ تهاجمي فاصله عقب ماندگي را جبران کند. بر اين اساس در شرايطي که ژرمن‌ها همچنان برتري خود را حفظ کردند، فان پرسي دردقيقه 82 موفق شد گلزني کند اما اين روند ادامه نداشت و بازي 2 بر يک به سود آلمان خاتمه يافت.

به اين ترتيب پس از برتري آلمان مقابل اين رقيب ديرينه در زمستان گذشته در شهر هامبورگ سريال پيروزي ‌هاي ژرمن‌ها مقابل حريف نارنجي پوش با اين نتيجه ادامه يافت.

فهرست بازيکنان دو تيم به اين شرح است:

هلند: استکلن‌بورگ، فان در ويل، هايتينگا، ماتيسن، ويلمس، فان بومل(از دقيقه 46 فان درفارت)، نيجل ديونگ،‌اسنايدر، روبن، فان پرسي، آفلاي (از دقيقه 46 هونتلار)

سرمربي: فان مارويک

آلمان: نوير، هوملس، باداشتوبر، لام، بواتنگ،‌خديرا، شواين‌اشتايگر، اوزيل، توماس مولر، پودولوسکي، گومس(از دقيقه 72 کلوزه)

سرمربي: يواخيم لو

#10 ارسال شده در تاريخ 14th June 2012 در ساعت 11:27

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)