اخبار و نتايج گروه c - صفحه 2
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13

موضوع: اخبار و نتايج گروه c

1. Totti forever آواتار ها
    Totti forever
    مدیر سابق
    May 2009
    9,345
    3,083

پيروزي مقتدرانه اسپانيا برابر ايرلند

تيم فوتبال اسپانيا مقابل ايرلند از گروه سوم جام ملت‌هاي اروپا پيروزي پرگلي را بدست آورد و در صدرگروه سوم قرار گرفت.

تيم‌هاي فوتبال اسپانيا و ايرلند از گروه سوم جام‌ملت‌هاي اروپا ساعت 23:15 به وقت ايران در ورزشگاه آره‌نا گدانسک لهستان با قضاوت پدرو پروئنکا پرتغالي آغاز شد.

شاگردان ويسنته دل‌بوسکه موفق شدند در اين ديدار بازي برتري را نسبت به ايرلندي‌ها نشان دهند و با نتيجه 4 بر صفر به پيروزي رسيدند.

ماتادورها در اين بازي برخلاف ديدار گذشته مقابل ايتاليا، فرناندو تورس را در نوک خط حمله قرار داده بودند و حضور اين مهاجم از همان ابتداي بازي اثر خود را در زمين مسابقه نشان داد.

اسپانيايي‌ها خيلي زود توسط مهاجم چلسي در دقيقه 4 گل اول بازي را به ثمر رساندند تا نشان دهند براي کسب پيروزي پرگل مقابل شاگردان تراپاتوني صف‌آرايي کرده‌اند.

ال‌نينيو (لقب فرناندو تورس) با اين گل پس از مدت‌ها طلسم گل‌نزدن در تيم ملي را شکست و بار ديگر پاي او به گلزني در ترکيب ماتادورها باز شد.

اسپانيا در ادامه نيمه اول کاملا توپ و ميدان را مقابل ايرلند در اختيار داشت و حملات خطرناکي را روي دروزاه شي‌گيون تدارک ديد اما از موقعيت‌هاي خود سودي نبرد تا در نهايت تلاش دو تيم در نيمه اول با برتري يک گله اسپانيا همراه شود.

در نيمه دوم باز هم برتري اسپانيايي‌ها محسوس بود و اين تيم باز هم در دقايق ابتدايي اين نيمه توسط داويد سيلوا در دقيقه 49 گل دوم بازي را به ثمر برساند.

حملات گسترده اسپانيا با حملات نه‌چندان اثرگذار ايرلندي‌ها تا حدودي پاسخ داده مي‌شد اما کاملا مشخص بود که شاگردان تراپاتوني تحت تاثير پاس‌کاري و کارهاي تاکتيکي ماتادورها قرار دارند.

در ادامه باز هم فرناندو تورس در يک فرصت‌طلبي در دقيقه 70 گل سوم بازي را به ثمر رساند تا کار براي ايرلندي‌ها به پايان برسد و شاگردان تراپاتوني وداعي تلخ از با اين مسابقات داشته باشند.

در اواخر اين بازي و در دقيقه 83، فابرگاس که به جاي تورس در ميدان حاضر شده بود گل چهارم بازي را به ثمر رساند تا اسپانيا پيروزي پرگل و ارزشمندي را بدست آورد.

اسپانيا:

کاسياس، آربلوا، پيکه، راموس، يوردي آلبا، ژاوي، بوسکتس، آلونسو (خاوي مارتينز 65)، سيلوا، تورس (فابرگاس 74)، اينيستا (کازورلا 80)

ايرلند:

گيون، وارد، دان، اس‌تي ليجر، اوشي، مک‌گدي، ولان (گرين 80)، آندريوس، داف (مک‌کلين 65)، کين، کوکس (والترز 65)

در ديگر ديدار اين گروه ايتاليا مقابل کرواسي متوقف شد.

*جدول رده‌بندي گروه سوم (C):

1- اسپانيا، 2 بازي، 4 امتياز، تفاضل 4+

2- کرواسي، 2 بازي، 4 امتياز، تفاضل 2+

3- ايتاليا، 2 بازي، 2 امتياز

4- ايرلند، 2 بازي، بدون امتياز

شب بود خسته بودم چشامو بسته بودم .............. خورشید سر زد و من پیشت نشسته بودم
    چشمام و باز کردم دیدم ازت خبر نیست ................. دیدم برام تو دنیا از تو عزیزتر نیست

#11 ارسال شده در تاريخ 15th June 2012 در ساعت 10:07

2. Totti forever آواتار ها
    Totti forever
    مدیر سابق
    May 2009
    9,345
    3,083

دل‌بوسکه:
    در بازي با کرواسي نيز فقط به برد فکر مي‌کنيم

ويسنته دل بوسکه سرمربي تيم ملي فوتبال اسپانيا پس از پيروزي شيرين تيمش در برابر جمهوري ايرلند در رقابت‌هاي يورو دو هزار و دوازده هر گونه شايعه‌اي را مبني بر تباني با کرواسي در آخرين ديدار گروه سوم اين رقابت‌ها تکذيب کرد.

در حال حاضر تيم‌هاي اسپانيا و کرواسي با کسب چهار امتياز از دو بازي در رده‌هاي اول و دوم قرار دارند و ايتاليا با دو امتياز از دو بازي در رده سوم است.

دل‌بوسکه در پايان ديدار اسپانيا با جمهوري ايرلند که با نتيجه چهار بر صفر پايان يافت گفت: دو مدافع مياني ما بسيار به تيم کمک کردند. البته دقايقي از بازي نمي‌توانستيم به ديوار دفاعي تيم جمهوري ايرلند نفوذ کنيم اما به محض اينکه دومين گل را وارد دروازه آنها کرديم، موقعيت‌هاي بيشتري نصيب ما شد. هدف ما صرفاً پيروزي در اين ديدار بود اما دستيابي به اين نتيجه باعث ايجاد جو خوشبيني و بالا رفتن روحيه بازيکنان شد.

به گزارش خبرگزاري فرانسه از گدانسک،‌وي در پاسخ به سوالي درباره استفاده از فرناندو تورس در خط حمله اسپانيا گفت: ما فکر مي‌کرديم که در اين بازي، از همان دقايق اوليه کنترل را در دست خواهيم گرفت و مي‌خواستيم از سرعت بالاي تورس و فرار وي از تله آفسايد و حضور در فضاهاي خالي استفاده کنيم. تورس به خوبي تمام اين کارها را انجام داد.

وي در پاسخ به سوال ديگري مبني بر احتمال خودداري از بازي تهاجمي مقابل کرواسي و کسب نتيجه مساوي دو بر دو مقابل اين تيم که خود به خود باعث صعود دو تيم خواهد شد، افزود: به نظرم طرفداران تيم ايرلند در بازي مقابل اسپانيا نشان دادند چه چيزهايي باعث افتخار فوتبال است. آنها حتي پس از شکست چهار بر صفر تيمشان نيز دست از تشويق برنداشتند. ما نيز مي‌خواهيم روحيه ورزشي خود را حفظ کنيم، بنابراين به چيزي جز پيروزي مقابل کرواسي فکر نمي‌کنيم.

شب بود خسته بودم چشامو بسته بودم .............. خورشید سر زد و من پیشت نشسته بودم
    چشمام و باز کردم دیدم ازت خبر نیست ................. دیدم برام تو دنیا از تو عزیزتر نیست

#12 ارسال شده در تاريخ 15th June 2012 در ساعت 10:07

3. Totti forever آواتار ها
    Totti forever
    مدیر سابق
    May 2009
    9,345
    3,083

تراپاتوني:
    هماهنگي بازيکنان اسپانيا مانند يک ارکستر است

سرمربي ايتاليايي تيم ملي فوتبال ايرلند گفت: تيم ملي اسپانيا مانند يک ارکستر هماهنگ هستند.

تيم ملي فوتبال ايرلند مقابل ايتاليا با 4 گل شکست خورد تا به عنوان اولين تيم وداع کننده از جام ملت‌هاي اروپا معرفي شود.شاگردان تراپاتوني در دو بازي برگزار شده خود 2 شکست را متحمل شدند تا خداحافظي تلخ و زودهنگامي با يورو 2012 داشته باشند.

جيوواني تراپاتوني سرمربي ايتاليايي ايرلندي‌ها پس از شکست مقابل اسپانيا اظهار داشت: مانند بازي با کرواسي بازهم مقابل اسپانيا خيلي زود دروازه‌مان باز شد و از حريف گل خورديم. ما مي‌دانستيم مقابل اسپانيا کار سختي خواهيم داشت و به همين دليل به دنبال تقويت در خط هافبک بوديم تا بتوانيم رابي کين را به خوبي تغذيه کنيم.

وي افزود: دقيقا همان اتفاقي که در ديدار مقابل کرواسي افتاد در بازي با اسپانيا هم رخ داد و ما گل‌هاي زودهنگامي را در ابتداي هر نيمه پذيرفتيم.

تراپاتوني عنوان کرد: اسپانيا امشب بازي باکيفيتي را نشان داد و من از قبل مي‌دانستم که اين تيم چه پتانسيل بالايي دارد.آن‌ها بسيار هماهنگ در زمين ظاهر شدند و مانند يک ارکستر به ارائه بازي گروهي خود پرداختند.

سرمربي ايرلند گفت: ما با اعتماد به نفس بالا راهي اين مسابقات شديم اما حالا با نااميدي اين پيکارها را ترک مي‌کنيم. هواداران ما شايسته احترام هستند. آن‌ها در همه حال به تشويق ما پرداختند. درآخرين ديدار مقابل ايتاليا ما بايد تمام تلاشمان را انجام دهيم و موفق عمل کنيم.

تيم ملي ايرلند در دومين ديدار خود با اسپانيا با 4 گل شکست خورد تا از گردونه رقابت‌هاي يورو 2012 کنار گذاشته شود.

#13 ارسال شده در تاريخ 15th June 2012 در ساعت 10:07

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)