اطلاعیه در مورد پیام های بازدیدکننده و اواتارهای سایت و امضاهای سایت
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: اطلاعیه در مورد پیام های بازدیدکننده و اواتارهای سایت و امضاهای سایت

1. Admin آواتار ها
    Admin
    مدیر کل سایت
    Jun 2008
    26,717
    3,386

پیش فرض اطلاعیه در مورد پیام های بازدیدکننده و اواتارهای سایت و امضاهای سایت

با سلام و احترام

خواهشمندم قوانین زیر را رعایت کنید در غیر اینصورت بدون اخطار قبلی کاربر از سایت اخراج خواهد شد

1- این انجمن مکانی برای دوستیابی و همسریابی نمیباشد در صورتی که هر گونه پیام مبنی بر دوستی و همسریابی ارسال شود دسترسی کاربر خاطی به سایت بدون اخطار قطع خواهد شد .

2- از اواتارهای خلاف شئونات اسلامی ، توهین به مذاهب ، توهین به دولتمران و سیاست مدارن جدا خودداری کنید در غیر اینصورت آواتار مربوطه حذف و کاربر از سایت اخراج خواهد شد .

3- از ایجاد امضاهای توهین امیز و خلاف شئونات اسلامی و قوانین جاری کشور جدا خودداری فرمایید در غیر اینضورت از سایت اخراج خواهید شد

4- ارسال هر گونه مطلب سیاسی ، ضد دینی ، عکس بازیگران و خواننده ها ، بیوگرافی بازیگران و خواننده ها در سایت ممنوع میباشد .

با تشکر
    فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]"فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]"فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

شب های دراز بی عبادت چه کنم
    طبعم به گناه کرده عادت چه کنم
    گویند کریم است و گنه می بخشد
    گیرم که ببخشد ز خجالت چه کنم...

فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    #1 ارسال شده در تاريخ 12th September 2012 در ساعت 10:14

2. 55 کاربر از این پست تشکر کرده اند :

علاقه مندی ها (Bookmarks)