درخواست نرم افزار بازکردن قفل مموری نوکیا
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: درخواست نرم افزار بازکردن قفل مموری نوکیا

1. صغرایی آواتار ها
    صغرایی
    کاربر سایت
    Oct 2012
    1
    0

پیش فرض درخواست نرم افزار بازکردن قفل مموری نوکیا

سلام یه نرم افزار میخوام که بشه رمز فراموش شده مموریمو پیدا کنم گوشیم نوکیاست
    #1 ارسال شده در تاريخ 22nd October 2012 در ساعت 01:44

2. super7 آواتار ها
    super7
    کاربر سایت
    Dec 2013
    1
    0

سلام

آقا خسته شدم از بس براي مشتري فايل تصويري کانورت کردم که تو dvd پلیر خانگي نشون بده اما همش با عيب و ايراد بوده و مشتري برميگردونه.میگه يا نشون نميده يا صدا نداره يا مثلا 4تافايل نشون ميده 30تاشو نشون نميده.با convertxtodvd5تبديل ميکنم اما مشکل داره.يه خواهشي دارم ازتون يعني دعاتون ميکنم داداشي؛يه نرم افزار برام معرفي کنید که بهAVIتبديل کنم به شرطي که تو همه دستگاه ها نشون بده.کنورتور AVI زياد دارم اماتو بعضي دستگاههانشون میده توو بعضی دستگاهها نشون نميده.حالا AVIباشه يا هر فرمت ديگه اي اعم از Divx-Xvid-mpg-mpeg-يا هر فرمت ديگه.فقط تو دستگاه ديويدي پلیرهای خانگی نشون بده فقط . حالا با زيرنويس هم تبديل کنه چه بهتر.يه نرم افزاری هم باشه که به dvdتبدي کنه با سرعت بالا تبدیل کنه..دادا ببخشيد متنم طولاني شد.خيلي ازتون ممنونم.خيلي.منتظرم.فدای همتون سعيد
    #2 ارسال شده در تاريخ 13th December 2013 در ساعت 02:31

3. tarenoco آواتار ها
    tarenoco
    کاربر سایت
    Jan 2014
    37
    0

اگه مموری را رو گوشی سامسونگ بندازی با کامپیوتر میشه بازش کرد با نرم افزار سامسونگ اینجوری میتونید رم رو باز کنید البته من رمز رو نتونستم پاک کنم ولی اطلاعاتش رو تونستم ببینم و بردارم
    #3 ارسال شده در تاريخ 23rd February 2014 در ساعت 14:24

4. یک کاربر از این پست تشکر کرده است :

علاقه مندی ها (Bookmarks)