آموزش ایجاد افکت بر روی متن با استفاده از براش
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: آموزش ایجاد افکت بر روی متن با استفاده از براش

1. *Mohammad* آواتار ها
    *Mohammad*
    مدیر سابق
    May 2011
    63,336
    22,637

پیش فرض آموزش ایجاد افکت بر روی متن با استفاده از براش

امروز می خوام یکی از طرح های ارسالی کاربران را برای شما آموزش بدهیم . ابتدا یک صفحه با ابعاد مشخص شده ایجاد میکنم و رنگ آن را با ابزار Gradient تغییر میدهم . سپس با ابزار تایپ یک حرف را تایپ کرده و تغییرات لازم را بر روی آن اعمال میکنم . در مرحله آخر هم با استفاده از قلم های براشی که در ادامه برای دانلود قرار دادم یک سری تغییرات روی حرف A اعمال میکنم.
    1. ابتدا فتوشاپ را جرا کنید سپس از نوار ابزار بالای صفحه منوی file =>New را انتخاب تا یک صفحه جدید ایجاد نماییم . ابعاد صفحه را برابر با 900×1600 با رزولیشن 300 قرار میدهم
    2.ابزار Gradient را انتخاب کنید و روی کادر رنگی بالای صفحه کلیک کنید .
    3. روی مربع های کوچکی که با کادر قرمز مشخص شده است کلیک کنید و درصد رنگی های مشخص شده در تصویر زیر را جایگزین نمایید

نردبان این جهان ما و منیست
    عاقبت این
    نردبان افتادنیست
    لاجرم آن کس که بالاتر نشست
    استخوانش سخت تر خواهد شکست

#1 ارسال شده در تاريخ 14th November 2012 در ساعت 07:35

2. یک کاربر از این پست تشکر کرده است :

3. *Mohammad* آواتار ها
    *Mohammad*
    مدیر سابق
    May 2011
    63,336
    22,637

4. در مرحله بعد ***** Filter => Texture => Patchwork را با تنظیمات مشخص شده بر روی لایه اعمال کنید
    5. در مرحله بعد عکس بکار برده شده در آموزش را از اینجا ابتدا دانلود کنید . سپس با زدن کلیدهای Ctrl+O تصویر دانلود شده را وارد فتوشاپ کرده سپس روی کادر اصلی قرار دهید .مد لایه را نیز برابر با soft light قرار دهید

عاقبت این
    نردبان افتادنیست

#2 ارسال شده در تاريخ 14th November 2012 در ساعت 07:36

4. یک کاربر از این پست تشکر کرده است :

5. *Mohammad* آواتار ها
    *Mohammad*
    مدیر سابق
    May 2011
    63,336
    22,637

6 . حالا با ابزار تایپ Horizontal Type Tool من حرف A را با اندازه 1000pt تایپ میکنم .
    7. من یک قسمت از حرف A را با ابزار polygonal Lasso Tool انتخاب میکنم و بعد از آن حتما باید روی لایه کلیک راست کرده و گزینه Rasteraize Layer را انتخاب کنید .
    8. بعد از انجام مرحله بالا کلید Delete را از روی کیبرد بفشارید
    9. حالا شروع میکنم یک سری کلمات را تو قسمت بریده شده تایپ میکنم. دقت کنید برای اینکه با کادر برید شده هم خوانی داشته باشه باید روی کلمات کلیدهای Ctrl+T را بزنید سپس کمی به طرف بالا کلمات را بچرخانید من برای اینکه همه کلماتم تو یه راستا قرار بگیره اول همه کلمات را تایپ میکنم و بعد از آن با پایین نگه داشتن کلید Ctrl تمام لایه های کلمات تایپ شده را انتخاب سپس با کادر برید شده همخوانیش میدم
    10.در مرحله بعد همه لایه کلمات که انتخاب کرده بودم را با زدن کلید Ctrl+E یکی میکنم میبرم روی حرف A بزرگ قرار میدم . رنگشو تغییر میدم که خوب ببینید

عاقبت این
    نردبان افتادنیست

#3 ارسال شده در تاريخ 14th November 2012 در ساعت 07:36

6. یک کاربر از این پست تشکر کرده است :

7. *Mohammad* آواتار ها
    *Mohammad*
    مدیر سابق
    May 2011
    63,336
    22,637

11. می خوام قسمت های اضافی را پاک کنم . لایه حرف A بزرگ را انتخاب کنید بعد روی لایه کلماتی که به صورت یک لایه در آمد کلیک کنید تا به حالت انتخاب در بیاد . در مرحله بعدی کلید Delete را از روی کیبرد بزنید
    12. روی لایه حرف A دابل کلیک کنید و تنظیمات سایه آن را با توجه به تصویر زیر تغییر دهید .
    13. برای تغییر رنگ کلمات تایپ شده روی لایه دابل کلیک کنید و با توجه به تصاویر زیر تغییرات لازم را اعمال نمایید .

عاقبت این
    نردبان افتادنیست

#4 ارسال شده در تاريخ 14th November 2012 در ساعت 07:36

8. یک کاربر از این پست تشکر کرده است :

9. *Mohammad* آواتار ها
    *Mohammad*
    مدیر سابق
    May 2011
    63,336
    22,637

14. در مرحله آخر من یک سری قلم Brushدارم که همیشه از آنها تو طراحی پس زمینه استفاده میکنم اما قلم هایی که در این قسمت استفاده کرده ام را می توانید از اینجا دانلود کنید .
    چون اندازه قلم ها و نوع آنها فرق داره من چند تا لایه ایجاد کردم و در هر قسمتی که مد نظرم بودم نوع قلم و طرز قرارگیری اون در کادر را کمی تغییر دادم در تصاویر زیر مرحله به مرحله می توانید مشاهده کنید که از چه قلمی استفاده میکنم
    در مرحله آخر هم سه لایه براش با لایه حرف A را وسط کادر اصلی تنظیم میکنم

عاقبت این
    نردبان افتادنیست

#5 ارسال شده در تاريخ 14th November 2012 در ساعت 07:37

10. یک کاربر از این پست تشکر کرده است :

علاقه مندی ها (Bookmarks)