نسخه جدید مرورگر محبوب و قدرتمند موزیلا فایرفاکس Mozilla Firefox
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: نسخه جدید مرورگر محبوب و قدرتمند موزیلا فایرفاکس Mozilla Firefox

1. Admin آواتار ها
    Admin
    مدیر کل سایت
    Jun 2008
    26,717
    3,386

پیش فرض نسخه جدید مرورگر محبوب و قدرتمند موزیلا فایرفاکس Mozilla Firefox

آخرين نسخه Mozilla Firefox, بهترين مرورگر وب, جديدترين ورژن Mozilla Firefox, دانلود firefox, دانلود نسخه حدید فایرفاکس, دانلود فايرفاكس 4, دانلود موزيلا, نسخه 4 Mozilla Firefox, نسخه جديد Mozilla Firefox, نسخه نهایی مرورگر Mozilla Firefox

برای این ساعت در سایت پاتوق یو نسخه نهایی فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ] Mozilla Firefox یعنی فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ] را برای شما عزیزان تهیه نموده ایم . محصولی از کمپانی Mozilla مرورگری امن، مطرح، قدرتمند و با امکانات فراوان و سرعت بالاست. این مرورگر محبوب را به خاطر کیفیت و کارایی بالایش هم ردیف سایر مرورگرهای مطرح دنیا مانند Internet Explorer و Opera و شاید بهتر از آنها در بعضی امکانات نسبت به شده است.توانایی باز نمودن تمامی پنجره ها به صورت Tabbed Browsing تحت یک پنجره ی Firefox و توانایی جلوگیری از باز شدن پنجره های تبلیغاتی مزاحم به صورت Pop-up از جمله ویژگی های این مرورگر می باشد. امنیت بالا و جلوگیری از ورود Spyware ها و جاسوس ها به سیستم شما ویژگی برتر این نرم افزار است. مجهر به موتور قدرتمند جستجوی درونی می باشد و همچنین از سرعت بالا در دانلود فایل ها از اینترنت سود می برد، می تواند فایل های دانلود شده رو دسته بندی نموده و خودش در پوشه ای خاص ذخیره نماید! محیط زیبا همراه با امکانات فراوان از قبیل تغییر در شکل ظاهر و اضافه یا حذف نمودن Toolbar ها کار با فونت های مختلف و درشت و ریز کردن صفحه همچنین مجهز بودن به Theme های گوناگون بر زیبایی و توانایی این مرورگر افزوده است. Firefox با تمامی نسخه های ویندوز سازگار است.

فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

پسورد فایل : فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]"فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]"فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

شب های دراز بی عبادت چه کنم
    طبعم به گناه کرده عادت چه کنم
    گویند کریم است و گنه می بخشد
    گیرم که ببخشد ز خجالت چه کنم...

#1 ارسال شده در تاريخ 15th November 2012 در ساعت 05:17

2. 6 کاربر از این پست تشکر کرده اند :

3. Admin آواتار ها
    Admin
    مدیر کل سایت
    Jun 2008
    26,717
    3,386

| نسخه جدید Mozilla Firefox 23.0 Final جایگزین نسخه قبلی شد|
    فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]"فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]"فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

شب های دراز بی عبادت چه کنم
    طبعم به گناه کرده عادت چه کنم
    گویند کریم است و گنه می بخشد
    گیرم که ببخشد ز خجالت چه کنم...

#2 ارسال شده در تاريخ 14th August 2013 در ساعت 03:53

4. 4 کاربر از این پست تشکر کرده اند :