نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: آموزش استفاده از کوکی اپلودسنتر ها بدون استفاده از ابزار جانبی

1. Admin آواتار ها
    Admin
    مدیر کل سایت
    Jun 2008
    26,717
    3,386

پیش فرض آموزش استفاده از کوکی اپلودسنتر ها بدون استفاده از ابزار جانبی

سلام
    امروز روش جدیدی در این زمینه کفش کردم (کشف که نکردم در واقع کاملش کردم) که فکر کنم بدرد بسیاری دوستان بخورد. این روش تنها برای سرویس های File Sharing زیر عمل می کند.

alldebrid

کدجاواسکریپت فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

روش استفاده
    روش اول - استفاده به صورت بوکمارک

1) اسانترین روش را قرار می دهم. اول یک بوکمارک جدید ایجاد کنید.
    فایرفاکس : در قسمت Bookmark Toolbar که زیر ادرسبار قرار دارد راست کلیک کرده و بر روی New Bookmark کلیک کنید.

گوگل کروم : از کلید های ترکیبی Ctrl+D استفاده کنید و در صفحه جدید باز شده بر روی Edit کلیک کنید.

2)

فایرفاکس: در قسمت Location کد جاوا اسکریپتی را که قرار می دهم را کامل کپی کنید و نام دلخواهی برای ان انتخاب کنید.
    کروم: در قسمت URL کد جاوااسکریپت را کپی کرده و نام دلخواهی برای بوکمارک خود انتخاب کنید.

3) به وب سایت یکی از سرویس دهنده های بالا بروید ( به صفحه اصلی سایت بروید. وارد بخش های جانبی نشوید)
    4) بر روی بوکمارک خود کلیک کنید. اگر به سایت درست رفته بودید مشاهده می کنید که از شما درخواست کوکی سایت مورد نظر را می کند. کوکی دریافت شده را وارد کنید و بر روی OK کلیک کنید.

5) پس از کلیک بر OK صفحه رفرش می شود و شما وارد اکانت پریمیوم می شوید. اگر اتفاقی نیافتاد پس مشکل از کوکی شما بوده است.

روش دوم - ادرسبار
    1) این روش کمی دردسر داره. دیگه به پای خودتون. به سایت مورد نظر بروید ( سایت هایی که در بالا لیست شده اند.

2) برای همه سرویس ها یک کد جاوااسکریپت واحد وجود دارد. کد مربوطه را در ادرسبار Paste کنید و بر روی Go کلیک کنید.
    3) از شما درخواست وارد کردن کوکی را می کند. کوکی موردنظر را وارد کرده و بر OK کلیک کنید.
    4) صفحه رفرش می شود و شما وارد اکانت مورد نظر می شوید.

کاربران فایرفاکس قبل از شروع روش دوم بخوانند

1) در ادرسبار، about:config را تایپ کرده و Enter کنید.
    2) در صفحه جدید بر روی I'll Promise , I Promise کلیک کنید.
    3) متغیر noscript.allowURLBarJS را پیدا کرده و دوبار بر روی ان کلیک کنید تا به True تغییر کند.
    فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]"فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]"فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

شب های دراز بی عبادت چه کنم
    طبعم به گناه کرده عادت چه کنم
    گویند کریم است و گنه می بخشد
    گیرم که ببخشد ز خجالت چه کنم...

فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    #1 ارسال شده در تاريخ 16th January 2013 در ساعت 20:29

2. shahrahan آواتار ها
    shahrahan
    کاربر سایت
    Mar 2019
    2
    0