صياد، امير برومند ارتش اسلام - صفحه 2
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 , از مجموع 15

موضوع: صياد، امير برومند ارتش اسلام

1. اریانا1 آواتار ها
    اریانا1
    کاربر سایت
    Dec 2008
    729
    1,018

Gadid پيام رهبر معظم انقلاب اسلامي به مناسبت شهادت سپهبد صياد شيرازي

پيام رهبر معظم انقلاب اسلامي به مناسبت شهادت سپهبد صياد شيرازي
    حضرت آيت الله خامنه اي رهبر معظم انقلاب اسلامي به مناسبت شهادت سپهبد علي صياد شيرازي پيامي صادر فرمودند . متن پيام بدين شرح است :
    بسم الله الرحمن الرحيم
    من المومنين رجال صدقوا ماعاهدواالله عليه فمنهم من قضي نحبه و منهم من ينتظر و مابدلوا تبديلا
    امير سرافراز ارتش اسلام و سرباز صادق و فداكار دين و قرآن ، نظامي مومن و پارسا و پرهيزكار سپهبد علي صياد شيرازي امروز به دست منافقين مجرم و خونخوار و روسياه به شهادت رسيد . اين نه اولين و نه آخرين باري است كه دلي نوراني و سرشار از عشق و ايمان و وفاداري به آرمانهاي بلند الهي ، هدف تير خشم و عناد و عصبيت از سوي زمره جنايتكار و فاسدي كه ادامه حيات خود را در خدمتگزاري به دشمنان اسلام دانسته است قرار مي گيرد و دست خائن خود فروخته اي نهال ثمربخش انسان والايي را قطع مي كند .
    او مانند ديگر مردان حق از روزي كه قدم در راه انقلاب نهادند همواره سر و جان خود را نثار در راه خدا بر روي دست داشتند .
    سرزمينهاي داغ خوزستان و گردنه هاي برافراشته كردستان سالها شاهد آمادگي و فداكاري اين انسان پاك نهاد و مصمم و شجاع بوده و جبهه هاي دفاع مقدس صدها خاطره از رشادت و از خودگذشتگي او حفظ كرده است . خطر مرگ كوچكترين از آن است كه بندگان صالح خدا را از راه او بازگرداند و عشق به منال دنيوي حقيرتر از آن است كه در دل نوراني شايستگان جايي بيابد . كوردلان منافق بدانند كه با اين جنايتها روز به روز نفرت ملت ايران از آنان بيشتر خواهد شد و خون مردان پاكدامن و پارسا همچون صياد شيرازي و شهيد لاجوردي بدنامي و سياهرويي آنان را در تاريخ و در دل اين ملت هميشگي خواهد كرد و سردمداران استكبار كه با وجود لافزنيهاي ضد تروريستي خود به اميد آن نشسته اند كه تروريستهاي مزدورشان در ايران اسلامي با شهيد كردن مردان استوار و مقاوم انقلاب راه تسلط بر ايران اسلامي را هموار كنند ، بدانند كه خون شهيدان راه حق ملت مومن ما را راسختر و آشتي ناپذيرتر و مقاومتر مي سازد . رحمت و فضل بيكران الهي بر روح شهيد عزيزمان علي صياد شيرازي و لعنت و نفرين خدا و فرشتگان و بندگان صالحش بر ايادي منفور و مطرود استكبار .
    اينجانب شهادت اين بنده برگزيده خدا را به ملت ايران بخصوص به ياران دفاع مقدس و ايثارگران جبهه هاي نور و حقيقت و به خانواده گرامي و فداكار و بازماندگان محترمش تبريك و تسليت مي گويم و صميمي ترين درود خود را بر روح پاك او و خون به ناحق ريخته او نثار مي كنم .
    والسلام علي عبادالله الصالحين .
    سيد علي خامنه اي
    21/1/78
    #11 ارسال شده در تاريخ 3rd February 2009 در ساعت 20:46

2. اریانا1 آواتار ها
    اریانا1
    کاربر سایت
    Dec 2008
    729
    1,018

Gadid پيام تسليت رئيس جمهوري اسلامي ايران به مناسبت شهادت سپهبد علي صياد شيرازي

پيام تسليت رئيس جمهوري اسلامي ايران به مناسبت شهادت سپهبد علي صياد شيرازي
    از سوي آقاي خاتمي رئيس جمهوري به مناسبت شهادت سپهبد صياد شيرازي پيام تسليتي انتشار يافت ، متن اين پيام بدين شرح است .
    بسم الله الرحمن الرحيم
    انا لله و انا اليه راجعون
    شهيد بزرگوار سپهبد صياد شيرازي سردار فداكار اسلام و فرزند برومند ايران به ديدار معبود شتافت و پاداش فداكاري و خدمت صادقانه خود را دريافت كرد اما ملت ، دولت و نيروهاي مسلح را داغدار كرد .
    تاريخ دفاع مقدس سرشار از حماسه هاي ماندگار مردمي ، قدرت فرماندهي و قابليت و رشد و فداكاري و ايثار همه جانبه پاكباختگان مومن نظامي است .
    سپهبد صياد شيرازي از جمله اين وارستگان فداكار و شجاع بود كه شهادت به حق زيبنده و شايسته او بود .
    بدون ترديد ترور اين فرزند برومند اسلام و ايران نيز همچون حركات زبونانه و ضد مردمي گذشته حاصلي جز رسوايي عاملان آن نخواهد داشت و تلاش براي كشانيدن جامعه به خشونت و كند كردن روند اعتلا و عزت نظامي جمهوري اسلامي و حاكميت و اقتدار قانون در كشور پيشاپيش محكوم به شكست خواهد بود بديهي است پاسدارن امنيت و ثبات كشور انشاالله هرچه زودتر جنايتكاران را شناسايي و به جزاي خيانتشان خواهند رساند .
    من شهادت اين سرباز شهيد فداكار را به فرمانده معظم كل قوا و به نيروهاي مسلح و ملت شريف ايران به خصوص خانواده معزز آن عزيز تسليت مي گويم .
    سيد محمد خاتمي
    رئيس جمهوري اسلامي ايران
    #12 ارسال شده در تاريخ 3rd February 2009 در ساعت 20:46

3. اریانا1 آواتار ها
    اریانا1
    کاربر سایت
    Dec 2008
    729
    1,018

Gadid پيام تسليت رئيس مجلس تشخيص مصلحت نظام آيت الله هاشمي رفسنجاني

پيام تسليت رئيس مجلس تشخيص مصلحت نظام آيت الله هاشمي رفسنجاني

بسمه تعالي
    حادثه دلخراش و تأسف انگيز شهادت تيمسار سپهبد علي صياد شيرازي جانشين محترم ستاد كل نيروهاي مسلح به دست عوامل مزدور تروريست ، ضايعه اي دردناك و جانسوز براي كشور به ويژه نيروهاي مسلح جمهوري اسلامي ايران است .
    شهيد صياد شيرازي همرزم دوران پرافتخار دفاع مقدس ، فرماندهي لايق و سرافراز براي ارتش اسلامي بود و در طول اين دوران در كسوت يك بسيجي و يك فرمانده لايق نظامي به حق نقشي موثر و تعيين كننده در عملياتها و فرماندهي جنگ به عهده داشت و پس از جنگ نيز با كوله باري از اندوخته هاي علمي و تجربي خود منشأ خدمات و بركات بسياري براي نيروهاي مسلح جمهوري اسلامي بود و سرانجام به آرزوي ديرينه خود كه همانا شهادت در راه معبود بود رسيد .
    اينجانب اين ضايعه اسف بار را به محضر فرمانده كل قوا حضرت آيت الله خامنه اي نيروهاي مسلح جمهوري اسلامي ، مردم قدرشناس ايران و به ويژه به بازماندگان محترم اين شهيد عزيز تبريك و تسليت مي گويم .
    اميد است با پيگيري نيروهاي انتظامي و امنيتي كشور ، عوامل مزدور و سرسپرده اين عمل وحشيانه و غيرانساني هرچه زودتر دستگير و به سزاي جنايت هولناك خود برسند .
    اكبر هاشمي رفسنجاني
    رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام
    #13 ارسال شده در تاريخ 3rd February 2009 در ساعت 20:47

4. اریانا1 آواتار ها
    اریانا1
    کاربر سایت
    Dec 2008
    729
    1,018

Gadid مصاحبه با آقاي مهندس بهروز امامي ، داماد شهيد امير سپهبد علي صياد شيرازي

مصاحبه با آقاي مهندس بهروز امامي ، داماد شهيد امير سپهبد علي صياد شيرازي
    اگر خاطره اي از آخرين ديدار خود با آن شهيد بزرگوار داريد بيان فرماييد .
    بسم الله الرحمن الرحيم
    درخصوص آخرين ملاقات اين كه طبق روال و سنت هميشگي به اتفاق خانواده در روز عيد غدير خدمت ايشان رسيديم و با حاج آقا و حاج خانم ديدار به عمل آورديم . صبح آن روز حاج آقا جهت ديدار با مقام معظم رهبري خدمت ايشان رفته بودند . پس از بازگشت از بيت آقا ، به هر كي از ما يك اسكناس دويست توماني دادند گفتند كه اين عيدي آقاست . از ايشان تشكر كرديم و بعد متوجه شديم كه درجه سرلشگري ايشان همانروز توسط مقام معظم رهبري تأييد شد . من خنديدم و گفتم : « حاج آقا ، با اين حساب به عنوان شيريني ارتقا درجه ، يك هتل استقلال ميهمان شما هستيم . » ايشان خنديدند و گفتند كه ما خيلي به دنبال اين نيستيم كه سرتيپ شويم ، سرلشگر بشويم و ستوان بشويم . حتي ايشان تعبير ستوان را هم عنوان نمودند و فرمودند كه مي خواهيم خدمت كنيم فرقي نمي كند كه چه درجه اي داشته باشيم . و من به شوخي گفتم البته براي ما فرق مي كند و يك شيريني درست و حسابي هم داره … بعد ايشان لبخندي زدند و همه صلوات فرستاديم .
    و حاج آقا گفتند كه حالا چلوكباب امروز را من مي دهم . بعد هم خنديدند و من هم گفتم چلوكباب امروز را به عنوان پيش مقدمه قبول مي كنيم .
    #14 ارسال شده در تاريخ 3rd February 2009 در ساعت 20:47

5. یک کاربر از این پست تشکر کرده است :

6. sibe sorkh آواتار ها
    sibe sorkh
    کاربر سایت
    Dec 2008
    1,312
    10,088

Joker قسمت هایی از وصیت نامه ی شهید سپهبد صیاد شیرازی

بسم الله الرحمن الرحیم
    الحمد لله رب العالمین و صلی الله علی محمد و آله الطاهرین و سلم.
    انالله و انا الیه راجعون

هذا ما وعدنا الله و رسوله و صدق الله و رسوله. اللهم زدنا ایماناً و ارحمنا. اشهد ان لااله الا الله وحده لا شریك له و أن محمّداً عبده و رسوله ارسله بالهدی و دین الحق و ان الصدیقة الطاهرة فاطمة الزهرا، سیدة نساء العالمین و أن علیاً أمیرالمؤمنین و الحسن و الحسین و علی بن الحسین و محمّد بن علی و جعفر بن محمّد و موسی بن جعفر و علی بن موسی و محمّد بن علی و علی بن محمّد و الحسن بن علی و الحجة القائم المنتظر صلواة الله و سلامه علیهم ائمتی و سادتی و موالی بهم اتولی و من اعدائهم اتبرء و أن الموت و النشور حق و الساعة آتیة لا ریب فیها و أن الجنة و النار حق.
    خداوندا ولی امرت حضرت آیت الله خامنه ای را تا ظهور حضرت مهدی(عج)، زنده، پاینده و موفق بدار.

اللهم أدخلنا جنتك برحمتك و جنّبنا و احفظنا من عذابك بلطفك و احسانك یا لطیفاً بعباده یا أرحم الراحمین.
    خداوندا! این تو هستی كه قلبم را مالامال از عشق به راهت، اسلامت، نظامت و ولایت قرار دادی؛
    خدایا! تو خود می دانی كه همواره آماده بوده ام آن چه را كه تو خود به من دادی در راه عشقی كه به راهت دارم نثار كنم. اگر جز این نبودم آن هم خواست تو بود.
    پروردگارا رفتن در دست توست، من نمی دانم چه موقع خواهم رفت ولی می دانم كه از تو باید بخواهم مرا در ركاب امام زمانم قرار دهی و آن قدر با دشمنان قسم خورده دینت بجنگم تا به فیض شهادت برسم.
    خداوندا ولی امرت حضرت آیت الله خامنه ای را تا ظهور حضرت مهدی(عج)، زنده، پاینده و موفق بدار. آمین یا رب العالمین – من الله التوفیق
    علی صیاد شیرازی، 19 دی ماه 1371 – 15 رجب 1413
    #15 ارسال شده در تاريخ 12th April 2009 در ساعت 01:13

7. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند :

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12