آگهی استخدام بانک ها - آگهی استخدام موسسات مالی
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: آگهی استخدام بانک ها - آگهی استخدام موسسات مالی

1. Admin آواتار ها
    Admin
    مدیر کل سایت
    Jun 2008
    26,717
    3,386

Lightbulb آگهی استخدام بانک ها - آگهی استخدام موسسات مالی

استخدام بانک سال 92, فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ] 92 ,استخدام در سال 92 ,استخدام بانک ,استخدام بانک تات ,استخدام بانک ملت, استخدام بانک کشاورزی, استخدام پست بانک, استخدام بانک ملی ,استخدام بانک سپه ,استخدام بانک تجارت ,استخدام بانک شهر,استخدام بانک صادرات

جدیدترین اخبار از استخدامی بانک ها و موسسات اعتباری را در این تاپیک بیابیید هواره جدیدترین اگهی ها در پست های اخر و صفحات بعدی میباشد
    فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]"فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]"فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

شب های دراز بی عبادت چه کنم
    طبعم به گناه کرده عادت چه کنم
    گویند کریم است و گنه می بخشد
    گیرم که ببخشد ز خجالت چه کنم...

فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    #1 ارسال شده در تاريخ 4th April 2013 در ساعت 03:41

2. یک کاربر از این پست تشکر کرده است :

3. Admin آواتار ها
    Admin
    مدیر کل سایت
    Jun 2008
    26,717
    3,386

Naghsh استخدام موسسه مالی و اعتباری توسعه سال 92

موسسه اعتباری توسعه در مشاغل گوناگون دعوت به همکاری مینماید.

الف : دعوت به همکاری در امور بین الملل :
    ۱-حداقل ۵ سال سابقه کار در امور ارزی و بین الملل
    ۲-حداکثر سن ۳۲ سال
    ۳-آشنایی کامل با زبان انگلیسی
    ب : دعوت به همکاری در قسمت روابط عمومی :
    توجه : واجدین شرایط می بایست الزاماً مذکر و دارای حداقل ۱۰ سال سابقه کار باشند.
    ج : دعوت به همکاری برای طراحی وب و نرم افزار های گرافیکی :
    توجه: واجدین شرایط می بایست الزاماً مذکر و دارای حداقل ۵ سال سابقه کار باشند.
    د : دعوت به همکاری از بازنشستگان
    متقاضیان به وبسایت زیر مراجعه نمایید :

وبسایت: فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]"فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]"فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

#2 ارسال شده در تاريخ 4th April 2013 در ساعت 03:43

4. Admin آواتار ها
    Admin
    مدیر کل سایت
    Jun 2008
    26,717
    3,386

بدینوسیله به اطلاع شرکت کنندگان در آزمون استخدامی سال ۱۳۹۱ موسسه مالی و اعتباری میزان در کل کشور به جز استان‌های خراسان می‌رساند: نتایج قبول‌شدگان آزمون مربوطه تا پایان اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۲ در سایت موسسه به آدرس MIZANBANK.IR اعلام خواهد شد. لذا از شرکت کنندگان در آزمون و مصاحبه درخواست می‌گردد از تماس و یا مراجعه حضوری به واحدهای مختلف این موسسه خودداری نمایند.
    بدیهی است متقاضیانی که نام آن‌ها در سایت ذکر نگردد، پذیرفته نشده‌اند و لذا خواهمشند است این گروه از متقاضیان از تماس تلفنی و مراجعه حضوری خودداری نمایند.
    کمیته جذب و استخدام نیروی موسسه مالی و اعتباری میزان
    اعلام زمان دعوت به مصاحبه موسسه مالی و اعتباری میزان
    به گفته منابع انسانی موسسه مالی و اعتباری میزان ، هنوز نتایج بررسی متقاضیان مشخص نشده است . در صورت بررسی ، به متقاضیان برای دعوت به مصاحبه و یا شرکت در آزمون استخدامی از طریق سایت موسسه اطلاع رسانی خواهد شد. زمان اعلام نتایج فعلا نامشخص می باشد.

متقاضیان محترم مهلت ثبت نام به اتمام رسید.
    چنانچه مایل به رویت شرح وظایف پست های اعلامی می باشید فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ] راکلیک نمایید.
    در صورت نیاز میتوانید جهت مطرح نمودن سوالات خود در ساعات اداری با شماره ۷۰۰۵۵۰۲-۰۵۱۱ تماس حاصل نمایید.
    جهت مشاهده و چاپ اطلاعات ثبت نامی خود فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ] راکلیک نمایید.

#3 ارسال شده در تاريخ 13th April 2013 در ساعت 08:43

5. ´•.Saeid.•` آواتار ها
    ´•.Saeid.•`
    سرپرست سایت
    Oct 2010
    108,673
    13,262

آگهی استخدام بانک کارآفرین

تاریخ انقضا : 25 اردیبهشت 1392

بانک کارآفرین به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز جهت افتتاح شعبه جدید خود در شهر گنبد کاووس، از متقاضیان ذیل دعوت به همکاری مینماید.
    فارغ التحصیلان لیسانس در رشته های علوم بانکی، ریاضی، اقتصاد، حسابداری، آمار، کامپیوتر، مهندسی صنایع و مدیریت که واجد شرایط زیر باشند:
    ۱ـ دارا بودن حداقل معدل ۱۵
    ۲ ـ حداکثر سن ۲۸ سال تمام ، متولدین ۰۱/۰۱/۶۴ به بعد.
    ۳ـ دارا بودن گواهینامه ICDL
    4ـ آشنائی کافی به زبان انگلیسی.
    ۵ـ تندرستی و توانائی جسمانی و روانی.
    ۶- دارا بودن کارت پایان خدمت برای آقایان.
    داوطلبان حائز شرایط می توانند درخواستهای خود را از طریق نمابر یا آدرس ایمیل ما جهت بررسی، ارسال نمایند.

• تلفن ، فکس :
    • ۲۶۲۱۴۹۸۶-۰۲۱
    • وبسایت :فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    • ایمیل :
    • jobs@karafarinbank.ir

خداوندا به من بیاموز:
    دوست بدارم کسانی را ، که دوستم ندارند
    عشق بورزم به کسانی ، که عاشقم نیستند
    محبت کنم به کسانی ، که محبتی در حقم نکردند
    بگریم با کسانی ، که هرگز غمم را نخوردند
    و بخندم با کسانی ، که هرگز شادیهایشان را با من قسمت نکردند.
    فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

#4 ارسال شده در تاريخ 8th May 2013 در ساعت 12:43

6. یک کاربر از این پست تشکر کرده است :

علاقه مندی ها (Bookmarks)