::حل مشکل ری استارت شدن با سیم کارت در سری xperia ::
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: ::حل مشکل ری استارت شدن با سیم کارت در سری xperia ::

1. ´•.Saeid.•` آواتار ها
    ´•.Saeid.•`
    سرپرست سایت
    Oct 2010
    108,673
    13,262

Icon00 ::حل مشکل ری استارت شدن با سیم کارت در سری xperia ::

گوشی های سونی ایکسپریا که با قراردادن سیم کارت ری استارت میشن ولی بدون سیم کار میکنن . بنده برای اولین بار که به این مشکل بر خوردم کلی روی گوشی مانور دادم سرویس کامل گوشی ، هیت روی بخش

آنتن و تغذیه ، اولتراسونیک ،فلش با ورژن های مختلف با باکس و بدون باکس و ... ولی بعدا متوجه شدم که مشکل از باطری هست و با تعویض باطری مشکل کاملاً حل شد تا حالا هم تعداد زیادی رو با همین روش حل

کردم این مشکل در x10 mini بسیار شایع هست و نیز x8 , mini , و... توصیه میکنم قبل از انجام هر کاری ابتدا باطری رو عوض کنید.

علت خراب شدن باطری ها هم اکثراً اینه که کاربر گوشی زیاد از اینترنت استفاده کرده و در اثر داغ شدن باطری آمپر باطری افت میکنه و قدرت لود سیگنالهای جی اس ام رو ندارن .

وقتی مشتری با این مشکل به مغازه میاد اولین سوالی که ازش میپرسم اینه که از اینترنت زیاد استفاده میکنی؟ که 90 درصد میگن بله

امید وارم این تجربه به درد همکاران بخوره قبل از اینکه به گوشی صدمه وارد بشه
    فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

خداوندا به من بیاموز:
    دوست بدارم کسانی را ، که دوستم ندارند
    عشق بورزم به کسانی ، که عاشقم نیستند
    محبت کنم به کسانی ، که محبتی در حقم نکردند
    بگریم با کسانی ، که هرگز غمم را نخوردند
    و بخندم با کسانی ، که هرگز شادیهایشان را با من قسمت نکردند.
    فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

#1 ارسال شده در تاريخ 13th April 2013 در ساعت 13:17

2. 5 کاربر از این پست تشکر کرده اند :

3. magic_contact20 آواتار ها
    magic_contact20
    کاربر سایت
    Jun 2011
    1
    0

س سروران گرامی
    چند وقتی میشه گوشی sony T دستم هست که مشکل عجیب غریبی داره 1 بارم تقریبا مطرح شد.گوشی آنتنش هست ولی وقتی کسی زنگ میزنه یا اس میفرسته به خطی که داخل گوشی هست، گوشی ریست میشه.کارایی که کردمم از ریست فکتوری و تعویض رام اصلی و تعمیرکار بردم میگه pfآنتنشه کل برد باید عوض بشه اونم نمیدونم تا جایی که من شنیدم گفتن pfآنتن وقتی پیش میاد مشکل واسش که ضربه بخوره در صورتی که این از 1 میلیمتری هم نیفتاده.دوستان اگه دسترسی به تعمیرکار خوبی دارن واسم بپرسن یا راهنمایی به ذهنشون میرسه بگن این گوشی ما خودش چقده که بیام 600 پول بدم بردش عوض بشه.این مشکل ما هم عجیبه.باطریشم مشکل داشت که عوض کردم
    #2 ارسال شده در تاريخ 19th February 2014 در ساعت 01:35

4. Morteza_da آواتار ها
    Morteza_da
    کاربر سایت
    Jul 2014
    1
    0

سلام سعيد عزيز
    من يکي از پستاي شما رو توي پاتوق خوندم و دقيقا شما خيلي جالب مشکل گوشي منو اونجا نوشته بودين ، من گوشي xperia V دارم دائما مشکل restart شدن گوشي دارم بيشتر در هنگام تماسه ، ولي ممکنه موقع بازي يا هر کاري که يک دفعه از باطري کار سنگين کشيده بشه اين اتفاق بيوفته ، باطري گوشي رو هم با توجه به توصيه شما تعويض کردم اما هنوز مشکلم حل نشده ، البته گوشيم رو هم به آخرين نسخه آپديت کردم ، خواستم اگه ممکنه منو راهنمايي کنيد ، اگه ميشه شمارتون برام ايميل کنيد البته اگه ممکنه ، اگه کار تعميرات انجام ميدين من تهران هستم و حاضرم دستمزد شما رو هم تمام کمال تقديم کنم .

متشکرم .
    #3 ارسال شده در تاريخ 15th July 2014 در ساعت 15:19

5. یک کاربر از این پست تشکر کرده است :