«ژرار دوپارديو» درباره «پوتين» چه گفت؟
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: «ژرار دوپارديو» درباره «پوتين» چه گفت؟

1. yase sefid آواتار ها
    yase sefid
    مدیر سابق
    Dec 2012
    9,758
    12,479

Post «ژرار دوپارديو» درباره «پوتين» چه گفت؟

بازيگر 64 ساله فرانسوي چندي پيش در اعتراض به افزايش 75 درصد ماليات كه جزئي از سياست هاي اقتصادي «فرانسوآ اولاند» رئيس جمهور فعلي فرانسه بود مجبور به خروج از فرانسه شد.

فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ] ؛ «ژرار دوپارديو» كه پس از اخراج از فرانسه به تازگي عنوان شهروندي روسيه را بدست آورد در گفتگو با خبرگزاري روسيه «ولاديمير پوتين» را با «پاپ ژان پل دوم» مقايسه كرد. «دوپارديو» كه شخصا پاسپورت روسي خود را از «پوتين» دريافت كرده گفت : براي من ، او همانند «فرانسوآ ميتراند» (رئيس جمهور سابق فرانسه) و يا «پاپ ژان پل دوم» است . اين اظهارات دوپارديو درباره پوتين از زماني كه به تابعيت كشور روسيه رسيده تمامي ندارد. وي در ادامه افزود : مي توانم آنچه را كه درباره آقاي پوتين در ذهن دارم بيان كنم و مردم روسيه واقعا به شخصي شبيه به ايشان نياز دارند. مردي با خلق و خوي منحصر روسها كه مي تواند آنها را درك كند . بازيگر 64 ساله فرانسوي چندي پيش در اعتراض به افزايش 75 درصد ماليات كه جزئي از سياست هاي اقتصادي «فرانسوآ اولاند» رئيس جمهور فعلي فرانسه بود مجبور به خروج از فرانسه شد.
    درماندگی یعنی تو اینجایی
    من هم همین جایم ولی دورم
    تـو اختیار زندگی داری
    من زندگی را سخت مجبورم!!!

#1 ارسال شده در تاريخ 20th May 2013 در ساعت 16:02

2. یک کاربر از این پست تشکر کرده است :

علاقه مندی ها (Bookmarks)