خبرگزاری مهر: دو دیگ، یک فرغون و یک حساب بانکی دو میلیونی به همراه یک زمین قولنامه ای 10 در 10 متر، همه دارایی های جوان27 ساله بلال فروشی است که توانست نفر دوم شورای شهر مهاباد شود.

محمد ابراهیمی ملقب به ممد چکول(ممد کوچولو) که دارای بساط بلال فروشی(دستفروشی) در میدان شهر مهاباد است در روز 24 خرداد ماه امسال توانست تنها با 9 رای فاصله از نفر اول و با کسب بیشترین آرا به عنوان منتخب دوم به شورای چهارم این شهر راه یابد.

وی دارای مدرک لیسانس شیمی است و در قسمتی از شهر (میدان استقلال) زندگی می ‌کند که منطقه فقیرنشین مهاباد محسوب می‌ شود. ابراهیمی در پوستر تبلیغاتی خودش را اینگونه معرفی کرده است: اینجانب محمد چکول کاندیدای چهارمین دوره شورای اسلامی شهر مهاباد با دستانی خالی اما سرشار از امید به خدا اعلام می دارم حقیر بعد از چندین سال دستفروشی برای اثبات حسن نیت لیست اموال دارای منقول و غیرمنقول ام را به مردم شریف اعلام می دارم.

محمد ابراهیمی در ادامه با تاکید بر اینکه اگر به شورای دور چهارم راه یابم بعد از چهار سال اتمام شورا حاضرم لیست اموال ام را اعلام کنم، دارایی خود را به شرح ذیل عنوان کرده است: "دو دیگ دارم و یک فرغون و یک حساب بانکی دو میلیونی به همراه یک زمین قولنامه ای 10 در 10 متر"

این دستفروش تحصیل کرده برنامه خاص تبلیغاتی برای ورود به شورا نداشته اما به دلیل محبوبیت اش در سطح شهر به ویژه مناطق عشایر نشین توانست در انتخابات این دوره شورای شهر مهاباد که 205 نفر نامزد رقابت می کردند و 80 درصد مردم هم شرکت کردند با رای بالا به عنوان منتخب دوم به شورای شهر مهاباد راه یابد.