نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: نتایج انتخابات شوراهای اسلامی سال 92

1. Admin آواتار ها
    Admin
    مدیر کل سایت
    Jun 2008
    26,717
    3,386

پیش فرض نتایج انتخابات شوراهای اسلامی سال 92

نتایج انتخابات شوراهای اسلامی سال 92 آذربایجان شرقی ,نتایج انتخابات شوراهای اسلامی سال 92 آذربایجان غربی,نتایج انتخابات شوراهای اسلامی سال 92 البرز,نتایج انتخابات شوراهای اسلامی سال 92 اردبیل,نتایج انتخابات شوراهای اسلامی سال 92 اصفهان,نتایج انتخابات شوراهای اسلامی سال 92 ایلام,نتایج انتخابات شوراهای اسلامی سال 92 بوشهر,نتایج انتخابات شوراهای اسلامی سال 92 تهران,نتایج انتخابات شوراهای اسلامی سال 92 چهارمحال و بختیاری,نتایج انتخابات شوراهای اسلامی سال 92 خراسان جنوبی,نتایج انتخابات شوراهای اسلامی سال 92 خراسان رضوی,نتایج انتخابات شوراهای اسلامی سال 92 خراسان شمالی,نتایج انتخابات شوراهای اسلامی سال 92 خوزستان,نتایج انتخابات شوراهای اسلامی سال 92 زنجان,نتایج انتخابات شوراهای اسلامی سال 92 سمنان,نتایج انتخابات شوراهای اسلامی سال 92 سیستان و بلوچستان,نتایج انتخابات شوراهای اسلامی سال 92 فارس,نتایج انتخابات شوراهای اسلامی سال 92 قزوین,نتایج انتخابات شوراهای اسلامی سال 92 قم,نتایج انتخابات شوراهای اسلامی سال 92 کردستان,نتایج انتخابات شوراهای اسلامی سال 92 کرمان,نتایج انتخابات شوراهای اسلامی سال 92 کرمانشاه,نتایج انتخابات شوراهای اسلامی سال 92کهگیلویه و بویراحمد,نتایج انتخابات شوراهای اسلامی سال 92 گلستان,نتایج انتخابات شوراهای اسلامی سال 92 گیلان,نتایج انتخابات شوراهای اسلامی سال 92 لرستان,نتایج انتخابات شوراهای اسلامی سال 92 لرستان,نتایج انتخابات شوراهای اسلامی سال 92 هرمزگان,نتایج انتخابات شوراهای اسلامی سال 92 یزد,نتایج انتخابات شوراهای اسلامی سال 92 همدان

با سلام و احترام این تاپیک برای اطلاع رسانی در مورد نتایج انتخابات شوراهای اسلامی سال 92 ایجاد شده است هر گونه خبر در مورد نتایج آرا به محض مخابره شدن در این تاپیک قرار میگیرد

فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]"فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]"فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

شب های دراز بی عبادت چه کنم
    طبعم به گناه کرده عادت چه کنم
    گویند کریم است و گنه می بخشد
    گیرم که ببخشد ز خجالت چه کنم...

فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    #1 ارسال شده در تاريخ 14th June 2013 در ساعت 23:49

2. 4 کاربر از این پست تشکر کرده اند :

3. Admin آواتار ها
    Admin
    مدیر کل سایت
    Jun 2008
    26,717
    3,386

اولویت شمارش آرا با انتخابات ریاست جمهوری است

۱۳۹۲/۰۳/۲۴ ۲۳:۵۸
    ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۲۹ خود تاکید کرد اعضای شعب اخذ رأی پس از اتمام اخذ رأی شمارش آرا را با اولویت انتخابات ریاست جمهوری آغاز خواهند کرد.

به گزارشپارس به نقل از فارس،در اطلاعیه شماره 29 ستاد انتخابات کشور آمده است اعضای شعب رأی پس از اتمام اخذ رای برابر قانون در هنگام بازگشایی صندوق‌ها قبل از هر اقدامی ابتدا آرایی که اشتباها به صندوق انتخابات دیگر انداخته شده است را با حضور ناظران محترم به صندوق مربوطه انتقال می‌دهند و سپس شمارش آرا با اولویت انتخابات ریاست جمهوری آغاز خواهد شد.
    در ادامه این اطلاعیه آمده است رای‌گیری در شعب اخذ رای شهر تهران تا ساعت 23 تمدید شده است و در سایر حوزه‌های انتخابیه اعضای شعب افرادی را که در صف رای‌گیری حضور دارند به داخل شعبه هدایت و درب شعبه را بسته و بعد از آن برابر قانون از پذیرش افراد جدید خودداری نمایند.
    فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]"فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]"فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

#2 ارسال شده در تاريخ 15th June 2013 در ساعت 00:23

4. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند :

5. Admin آواتار ها
    Admin
    مدیر کل سایت
    Jun 2008
    26,717
    3,386

یک عضو هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها:
    نتیجه انتخابات شوراها ظرف دو روز اعلام می‌شود

۱۳۹۲/۰۳/۲۴ ۲۲:۲۷
    یک عضو هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا اظهار کرد: پس از پایان رای‌گیری و باز شدن صندوق‌های اخذ رای در شهر تهران تا دو روز آینده نتیجه آن اعلام خواهد شد.

به گزارش پارس،‌محمد ابراهیم رضایی در گفت‌وگو با ايسنا، با بیان این مطلب، افزود: نتایج شوراها در روستاها بعد از حدود دو ساعت در شهرهای کوچک تا ظهر روز شنبه و در شهر تهران تا دو روز آینده اعلام می‌شود.

وی همچنین با ارزیابی مثبت از حضور مردم در انتخابات امروز تصریح کرد: مراجعین همچنان در صفوف طولانی برای شرکت در انتخابات حضور دارند که این استقبال بالای مردم را در انتخابات 24 خرداد نشان می‌دهد و طبق اعلام وزارت کشور فعلا این انتخابات تا ساعت 21 تمدید شده که احتمالا تا دو مرحله دیگر نیز تمدید می‌شود.
    رضایی همچنین از تمام شدن تعرفه‌ها در شهر تهران خبر داد و گفت: به محض تمام شدن تعرفه‌ها به ما اطلاع دادند و وزارت به سرعت تعرفه‌ها را برای شعب تامین کرد.
    این عضو هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها با بیان این‌که در برخی نقاط خارج از شهر تهران تخلفات جزئی صورت گرفته است، خاطرنشان کرد: این تخلفات بلافاصله گزارش داده شده و بازرسان در محل حضور پیدا کردند و مشکل به زودی حل شد.

#3 ارسال شده در تاريخ 15th June 2013 در ساعت 00:23

6. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند :

7. Admin آواتار ها
    Admin
    مدیر کل سایت
    Jun 2008
    26,717
    3,386

شمارش آرای شورای شهر ساری از 4 صبح امروز آغاز می‌شود

فرماندار ساری گفت: صندوق‌های انتخابات ریاست جمهوری در حال انتقال به فرمانداری ساری است و شمارش آرای شورای شهر ساری از ساعت چهار صبح امروز آغاز می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارس مستقر در فرمانداری ساری جواد واحدی گفت: جمع‌آوری صندوق آراء ریاست جمهوری در مرکز استان مازندران در حال انجام است.
    وی تصریح کرد: در حال حاضر صندوق‌های ریاست جمهوری در حال انتقال به فرمانداری است.
    فرماندار ساری در ادامه درباره شمارش آرای شورای شهر در ساری گفت: در حال حاضر اولویت شمارش آرا با ریاست جمهوری است و پس از اتمام شمارش آرا ریاست جمهوری که پیش‌بینی می‌شود تا ساعت 4 صبح ادامه داشته باشد نوبت به شمارش آرای شورای شهر می‌رسد.
    وی با اشاره به مشارکت 80 درصدی مردم ساری در انتخابات بیان داشت: با توجه به مشارکت مردم شمارش آراء نیز به نسبت طولانی‌تر می‌شود.

منبع : فارس نیوز

#4 ارسال شده در تاريخ 15th June 2013 در ساعت 02:04

8. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند :

9. ´•.Saeid.•` آواتار ها
    ´•.Saeid.•`
    سرپرست سایت
    Oct 2010
    108,673
    13,262

Icon00 زمان اعلام نتایج انتخابات شورای شهر

خبرگزاری فارس: رئیس ستاد انتخابات شهر تهران گفت: تلاش می‌شود تا غروب امروز اسامی برگزیدگان انتخابات شورای اسلامی شهر تهران اعلام شود.

سعید احمدی‌شهرکی با اشاره به اینکه تا به این لحظه از جمع 3 هزار و 739 صندوق شورای شهر در تهران، ری و شمیرانات بالغ بر 2 هزار صندوق شمارش شده است، اظهار داشت: بیش از 40 هزار نفر نیروی انسانی در شعب اخذ رأی در این دو روز گذشته اقدام به شمارش آراء مردم در انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراها کرده‌اند.

وی تصریح کرد: ستاد انتخابات شهر تهران به طور منظم و براساس برنامه‌ریزی انجام شده اقدام به شمارش آراء شهروندان تهرانی، ری و شمیرانات در خصوص شورای شهر کرده است که به زودی نتایج آن اعلام می‌شود.

شهرکی بیان داشت: شمارش آراء شورای شهر کار بسیار سنگین و دشواری است به طوری که بالغ بر یک میلیون و 200 هزار تعرفه باید شمارش شود که در هر طرف بالغ بر 20 کاندیدای شورای شهر نوشته شده است.

رئیس ستاد انتخابات شهر تهران خاطر نشان کرد: پیش‌بینی می‌شود تا غروب امروز نتایج شمارش آراء شورای شهر به پایان برسد و افرادی که به عنوان نماینده مردم در پارلمان شهری انتخاب شده‌اند معرفی ‌شوند.

خداوندا به من بیاموز:
    دوست بدارم کسانی را ، که دوستم ندارند
    عشق بورزم به کسانی ، که عاشقم نیستند
    محبت کنم به کسانی ، که محبتی در حقم نکردند
    بگریم با کسانی ، که هرگز غمم را نخوردند
    و بخندم با کسانی ، که هرگز شادیهایشان را با من قسمت نکردند.
    فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

#5 ارسال شده در تاريخ 16th June 2013 در ساعت 12:57

10. یک کاربر از این پست تشکر کرده است :

11. ´•.Saeid.•` آواتار ها
    ´•.Saeid.•`
    سرپرست سایت
    Oct 2010
    108,673
    13,262

Icon00 شمارش آرای انتخابات شوراها به اتمام رسيد

باشگاه خبرنگاران جوان: رئيس ستاد انتخابات استان تهران گفت: شمارش آراي انتخابات چهارمين دوره شوراي شهر تهران امروز به پايان رسيد و اکنون در مرحله صورتجلسه قرار دارد.

صفر‌علي براتلو درباره آخرين وضعيت شمارش آراي چهارمين دوره انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا در شهر تهران اظهار داشت: شمارش آراي انتخابات چهارمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا از ديروز آغاز و با گذشت يک روز در روز يکشنبه 25 خرداد در تهران به پايان رسيد.

وي خاطر‌نشان کرد: اکنون آراي شمارش شده در مرحله صورتجلسه نهايي قرار دارد و پس از انجام اين مرحله اسامي منتخب شوراي شهر تهران به سمع و نظر مردم خواهد رسيد.

خداوندا به من بیاموز:
    فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

#6 ارسال شده در تاريخ 16th June 2013 در ساعت 21:14

12. ´•.Saeid.•` آواتار ها
    ´•.Saeid.•`
    سرپرست سایت
    Oct 2010
    108,673
    13,262

Icon00 اسامی منتخبان شورای اسلامی شهر تهران

خبرگزاری مهر: لیست 31 نفره شورای شهر تهران که روز گذشته از سوی برخی رسانه ها منتشر شد و با تکذیب مسئولان اجرایی روبرو شد امروز نیز به عنوان لیست نهایی منتشر شده است هرچند مشاور فرماندار تهران این لیست را لیست نهایی شورای شهر تهران نمی داند.

ایمان قربانی مدیر روابط عمومی فرمانداری تهران با تکذیب دوباره لیست منتشر شده به خبرنگار مهر گفت: هنوز هیئت اجرایی و نظارت در فرمانداری جلسه دارند و نتایج نهایی پس از آن در نشست خبری اعلام می شود .

لیست منتشر شده در رسانه ها به شرح زیر است:

1-مهدی چمران

2-علیرضا دبیر

3ـ حسین رضازاده

4ـ احمد مسجد‌جامعی

5ـ حبیب کاشانی

6 - هادی ساعی

7-مرتضی طلایی

8‌ـ پرویز سروری

9 ـ رضا تقی‌پور

10ـ عباس شیبانی

11 ـ الهه راستگو

12 ـ اسماعیل دوستی

13 ـ احمد دنیا‌مالی

14 ـ محمد‌مهدی تندگویان

15 ـ محمد سالاری

16 ـ فاطمه دانشور

17 ـ احمد حکیمی‌پور

18 ـ رحمت‌الله حافظی

19 ـ مجتبی شاکری

20 ـ محمد حقانی

21 ـ اقبال شاکری

22 ـ عبدالحسین مختاباد

23- معصومه آباد

24ـ غلامرضا انصاری

25ـ‌مهدی حجت

26ـ عباس جدیدی

27ـ عبدالمقیم ناصحی

28ـ محمد‌مهدی مفتح

29ـ محسن پیرهادی

- 30 محسن سرخو

31ـ محمد سلطانی‌نژاد

جاماندگان شورا

بسیاری کارنامه کاری شورای شهر سوم را نسبت به دو شورای دیگر درخشان تر می دانستند،15 عضو شورای شهر تهران هفته ای دوبار دور هم جمع می شدند تا در خصوص شهرمان تصمیم بگیرند. انتخابات شورای شهر چهارم برگزار شد اما نام برخی از آنها در لیست منتخبان شهروندان تهرانی به چشم نمی خورد .

12 سال است که سکان شهر تهران بر دستان 15 نفر است. 15 نفری که برخی تجربه حضور در شورای شهر دوم را هم داشتند. اما حالا باید در شورای چهارم جای خود را به نیروهای تازه نفس بدهند .

حسن بیادی، خسرو دانشجو، پروین احمدی نژاد سه عضو فعلی شورای شهر هستند که در این انتخابات رای نیاوردند . حمزه شکیب رسول خادم و محمد علی نجفی نیز از ابتدا قصد حضور دوباره در شورای چهارم را نداشتند .معصومه ابتکار نیز به حکم هیات نظارت بر شوراها رد صلاحیت شد و رئیس کمیته محیط زیست شورا از میدان رقابت های انتخابات شوراها حذف شد .

اقبال چهره های ورزشی

در لیست غیر رسمی منتشر شده چهرهای ورزشی تعداد خوبی دارند و مشخص است که اوضاع لیست اصلاح طلبان در شورا بهتر از دورهای گذشته است که فرمان شورا در دست آباد گران بود.

به نظر می رسد بزرگترین شکست را لیست اتئلاف در امتداد مهر منتسب به دولت داشته که با وجود حضور وزیر کار سابق به عنوان سر لیست و معرفی نیکزاد به عنوان شهردار اقبال مردمی را نداشت.

بر این اساس شورای چهارم ترکیبی از چهره های ورزشی، اصلاح طلبان و مدیران شهری است

خداوندا به من بیاموز:

#7 ارسال شده در تاريخ 17th June 2013 در ساعت 11:11

علاقه مندی ها (Bookmarks)