طرز تهیه مرغ کنتاکي مخصوص kfc
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: طرز تهیه مرغ کنتاکي مخصوص kfc

1. Admin آواتار ها
    Admin
    مدیر کل سایت
    Jun 2008
    26,717
    3,386

پیش فرض طرز تهیه مرغ کنتاکي مخصوص kfc

مرغ کنتاکي مخصوص KFC

مواد لازم جهت تهیه ادویه مخصوص:

آرد گندم ۲/۱ پیمانه - آرد سوخاری ۲/۱ پیمانه - نشاسته پودر شده ۲/۱پیمانه -بکینگ پودر ۱قاشق چایخوری - شکر و زیره سیاه از هر کدام یک قاشق چایخوری - نمک ۱قاشق مربا خوری - پابریکا و فلفل قرمز و فلفل سیاه و میخک و دارچین و جوز هندی و تخم گشنیز و زرد چوبه از هرکدام ۲/۱ قاشق چایخوری
    تمامی این مواد را با هم مخلوط کنید و در شیشه نگهداری کنید .

مواد لازم جهت تهیه مرغ کنتاکی:

ادویه مخصوص ۲قاشق سوپخوری - آرد سفید ۲/۱ پیمانه - نمک ۱قاشق مربا خوری - روغن مایع ۲ قاشق سوپخوری - شیر ۲/۱ پیمانه - بکینگ پودر ۱قاشق سوپخوری - تخم مرغ ۱عدد - سینه مرغ ۱کیلو

مواد لازم جهت غلطاندن:

- آرد سفید ۳/۲ پیمانه - آرد سوخاری ۱پیمانه

طرز تهیه:

آرد سفید ، ادویه مخصوص و نمک را با هم مخلوط کرده ، روغن را به آن اضافه کنید و روی حرارت قرار دهید و شیر را به آن اضافه کنید تا خوب مخلوط شود . تخم مرغ را جداگانه کمی هم زده و بکینگ پودر را به تخم مرغ اضافه کنید سپس آنرا به مواد روی گاز اضافه نمایید و بلافاصله از روی گاز بردارید . مایه باید نسبتا سفت باشد. مرغ را به قطعات دلخواه تقسیم کرده ( از چند ساعت قبل در آبلیمو و نمک و پیاز خوابانده شود ) در آرد سفید بغلطانید بعد درمایه کنتاکی بغلطانید بعد در آرد سوخاری بزنید و در روغن فراوان با حرارت ملایم سرخ کنید.
    فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]"فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]"فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

شب های دراز بی عبادت چه کنم
    طبعم به گناه کرده عادت چه کنم
    گویند کریم است و گنه می بخشد
    گیرم که ببخشد ز خجالت چه کنم...

فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    #1 ارسال شده در تاريخ 19th August 2013 در ساعت 17:26

2. Admin آواتار ها
    Admin
    مدیر کل سایت
    Jun 2008
    26,717
    3,386

طرز تهیه مرغ کنتاکی
    مواد لازم:
    مرغ 1 عدد
    شیر 1 لیوان
    پودر سوخاری 1 لیوان
    پودر سیر و زنجبیل به میزان لازم
    روغن برای سرخ كردن به میزان لازم
    تخم مرغ 2 عدد
    نمك،فلفل سیاه،فلفل قرمز به میزان لازم

طرز تهیه:
    ابتدا مرغ ها را با پوست به چند قطعه تقسیم می كنیم. سپس آنها را با ادویه های مورد نظر مزه دار كرده ، بعد تخم مرغ ها را در ظرفی شکسته و شیر را به آن افزوده سپس هر تكه از مرغ را در این مواد آغشته كرده و بعد در پودر سوخاری می غلطانیم و سپس در روغن داغ آن را سرخ می كنیم.
    فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]"فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]"فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

شب های دراز بی عبادت چه کنم
    طبعم به گناه کرده عادت چه کنم
    گویند کریم است و گنه می بخشد
    گیرم که ببخشد ز خجالت چه کنم...

فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    #2 ارسال شده در تاريخ 19th August 2013 در ساعت 17:27

علاقه مندی ها (Bookmarks)