نرم افزار دانلود منیجر قدرتمند و رایگان EagleGet
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: نرم افزار دانلود منیجر قدرتمند و رایگان EagleGet

1. Admin آواتار ها
    Admin
    مدیر کل سایت
    Jun 2008
    26,717
    3,386

پیش فرض نرم افزار دانلود منیجر قدرتمند و رایگان EagleGet

دانلود نرم افزار جایگزین idm, دانلود منیجر رایگان, دانلود منیجر قدرتمند ن, رم افزار دانلود فیلم, نرم افزار دانلود موزیک, دانلود بهترین نرم افزار دانلود, دانلود نرم افزار افزایش سرعت دانلود, دانلود نرم افزار EagleGet, نرم افزار EagleGet, نسخه جدید EagleGet

EagleGet نام دانلود منیجر قدرتمنو رایگانی می باشد که بسیاری آن را بهترین جایگزین برای فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ] می دانند. این نرم افزار از زبان فارسی پشتیبانی میکند و قادر است سرعت دانلود شما را تا 6 برابر افزایش دهد. این نرم افزار با رابط کاربری بسیار آسان و بسیار قدرتمند کار شما را در مدیریت دانلود آسان می کند. و البته نباید از رایگان بودن این نرم افزار گذشت. به شما کاربران عزیز که از IDM استفاده میکنید و با کرک و پچ این نرم افزار درگیر شده اید پیشنهاد ما استفاده از نرم افزار EagleGet به عنوان جایگزین می باشد. و البته استفاده کم منابع سیستم را هم نباید فراموش کرد ، که این نرم افزار از منابع سیستم شما بسیار کم استفاده میکند.این نرم افزار قابلیت نصب روی تمامی ویندوزها را دارد و با تمامی مرورگرها از جمله کروم و فایرفاکس و اپرا سازگاری کامل دارد.

فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ] - حجم 4.9 مگابایت
    فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ] ( بدون نیاز به نصب )

پسورد فایل : فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]"فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]"فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

شب های دراز بی عبادت چه کنم
    طبعم به گناه کرده عادت چه کنم
    گویند کریم است و گنه می بخشد
    گیرم که ببخشد ز خجالت چه کنم...

#1 ارسال شده در تاريخ 2nd September 2013 در ساعت 03:49

2. Admin آواتار ها
    Admin
    مدیر کل سایت
    Jun 2008
    26,717
    3,386

دانلود EagleGet 1.1.0.7 در پست اول قرار گرفت
    فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]"فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]"فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

شب های دراز بی عبادت چه کنم
    طبعم به گناه کرده عادت چه کنم
    گویند کریم است و گنه می بخشد
    گیرم که ببخشد ز خجالت چه کنم...

#2 ارسال شده در تاريخ 30th September 2013 در ساعت 01:52

علاقه مندی ها (Bookmarks)