مشکل روشن شدن چراغ چک پراید پس از روشن شدن فن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: مشکل روشن شدن چراغ چک پراید پس از روشن شدن فن

1. nedved2897 آواتار ها
    nedved2897
    کاربر سایت
    Nov 2010
    1
    0

پیش فرض مشکل روشن شدن چراغ چک پراید پس از روشن شدن فن

با سلام خدمت اساتید عزیز
    دوستان من 2 تا مشکل اساسی در ماشینم بوجود اومده لطفا اگه اطلاعاتی در این مورد دارید کمک کنید .
    مشکل اول اینکه : هنگام کار کردن ماشین بیشتر در ترافیک و اونم بعضی مواقع چراغ چک ماشین روشن میشه و به محض اینکه ماشین را خاموش و دوباره روشن میکنم این چراغ خاموش میشه . تعمیرگاه بردم گفت از مقاومت فن است و اونو عوض کرد بعد از اون تا فن میخواست روشن بشه چراغ همیشه روشن میشد تا اینکه گفت عیب از سیم کشی هاست و بعد از رفع عیب تا چند روز مشکل نداشتم ولی دوباره روشن شد . لطفا اگه میشه راهنماییم کنید .
    مشکل دوم : به نظر من فکر کنم دلیل این مشکل به خاطر مشکل اول است ولی به هر حال بعضی مواقع در ترافیک ماشین یک دفعه ریپ میزنه و چراغ چک روشن میشه و ماشین خاموش میشه و دیگه روشن نمیشه . یعنی استارت میخوره ولی روشن نمیشه . باید حدود 10 دقیقه صبر کنم تا خنک بشه بعد با تک استارت روشن میشه . تعمیرگاه گفت عیب از مغزی پمپ بنزین است ولی با تعویض اون هم تا حالا یک بار دیگه این اتفاق افتاده . ضمنا ماشینم دوگانه دستی است و این اتفاق فقط روی بنزین میفته یا لااقل ندیدم که روی گاز باشم و ماشین خاموش بشه . همچنین صافی بنزین و شمعها را نیز عوض کردم .
    خواهشا اگه راه حلی دارید کمک کنید . ممنون
    #1 ارسال شده در تاريخ 2nd September 2013 در ساعت 21:39

2. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند :

3. silver1222 آواتار ها
    silver1222
    کاربر سایت
    Oct 2011
    975
    1,000

سلام دوست عزیز ....
    اگه ماشینت انژکتوره ببره یه مکانیکی بده یه دستگاه دیاگ بزنه
    منم یه چند وقت پیش مشکلی برام پیش اومد که مکانیکا نمیتونستن ایرادش و پیدا کنن یه شماره بهت میدم ببر پیش اون حتما ایرادش و پیدا میکنه واست تو پیغام خصوصی میزارم شمارشو .....
    یا حق
    #2 ارسال شده در تاريخ 2nd September 2013 در ساعت 23:38

4. یک کاربر از این پست تشکر کرده است :

علاقه مندی ها (Bookmarks)