نتایج کنکور 92 ساعت 18 امروز اعلام می شود
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: نتایج کنکور 92 ساعت 18 امروز اعلام می شود

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
  1. ´•.Saeid.•` آواتار ها
    ´•.Saeid.•`
    سرپرست سایت
    Oct 2010
    108,674
    13,262

Icon00 نتایج کنکور 92 ساعت 18 امروز اعلام می شود

خبرگزاری مهر: رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج نهایی پذیرش در آزمون سراسري سال 1392 عصر امروز ساعت 18 اعلام می شود.

دکتر ابراهیم خدایی افزود: 522 هزار و 144 نفر در این دوره از آزمون سراسری سال 92 پذیرفته شده اند.

وی افزود: اسامي پذيرفته شدگان نهايي رشته‌هاي مختلف تحصيلي دوره‌هاي روزانه، نوبت دوم (شبانه)، نيمه‌حضوري، مراكز آموزشي دانشگاه پيام‌نور، پرديس‌هاي آموزشي دانشگاه فرهنگيان، دانشگاه تربيت دبير شهيد رجايي، موسسات آموزش‌عالي غيرانتفاعي و غيردولتي و رشته‌هاي تحصيلي مجازي و بين‌الملل دانشگاهها و موسسات آموزش عالي كشور و اسامي پذيرفته‌شدگان مرحله پذيرش صرفاً براساس سوابق تحصيلي براي موسسات آموزش عالي غير انتفاعي و غيردولتي و دانشگاه پيام‌نور در آزمون سراسري درسال تحصيلي 93-1392 كه گزينش آنها به روش متمركز صورت گرفته است امروز عصر اعلام می شود.

خدایی اعلام کرد: تکمیل ظرفیت کنکور سراسری در هفته اول آبان اعلام می شود.

کنکور سراسری 92 با رقابت یک میلیون و 83 هزار و 571 داوطلب، تیرماه امسال برگزار شد.
    فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

خداوندا به من بیاموز:
    دوست بدارم کسانی را ، که دوستم ندارند
    عشق بورزم به کسانی ، که عاشقم نیستند
    محبت کنم به کسانی ، که محبتی در حقم نکردند
    بگریم با کسانی ، که هرگز غمم را نخوردند
    و بخندم با کسانی ، که هرگز شادیهایشان را با من قسمت نکردند.
    فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

#1 ارسال شده در تاريخ 11th September 2013 در ساعت 14:35

2. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند :

علاقه مندی ها (Bookmarks)