مس هنوز نتوانسته طلسم نبردن را بشکند اما بسیار امیدوار است که به هدفش که جدایی از قعر جدول است می رسد.در همین رابطه مدیر عامل مس کرمان به خبرنگار سایت گل گفت:
تمام تلاش خودمان را کرده ایم و حتی مربی که مردم می خواستند را برای تیم آوردیم که انصافاً هم فوتبال مس خیلی تغییر کرده است اما هنوز نتوانسته ایم به پیروزی برسیم.البته من نگران نیستم و ایمان دارم که نیم فصل دوم لیگ برای مس است.
اکبر ایرانمنش در ادامه گفت:تیم ما مشکل دارد و سعی داریم هرچه زودتر مس را به بهبود کامل برسانیم.
همه باید در این راه به هم کمک کنیم.مردم و مسئولین و کادر فنی و بازیکنان همه و همه باید باهم همدل شویم و با تلاش مضاعف مس را به جایگاه واقعی اش برسانیم.
مدیر عامل مس در پایان گفت:فاصله تیم ها در جدول زیاد نیست و می توانیم با چند برد خوب خودمان را بالا بکشیم.
شک نکنید مس در اینجای جدول نمی ماند و من هم به عنوان مدیریت مس تمام تلاشم را می کنم و بخش فنی هم که به عهده آقای مظلومی است و مطمئن هستم که اتفاقات خوبی برایمان می افتد.
از مردم عزیز کرمان می خواهم با تمام توانشان حمایت کنند و تا آخرین لحظه از بازی به بچه ها فرصت دهند.