کند بودن عملکرد گوشی گالکسی اس 7562 دوسیم کارته
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3
  1. aaaaa1 آواتار ها
    aaaaa1
    کاربر سایت
    Sep 2010
    3
    0

پیش فرض کند بودن عملکرد گوشی گالکسی اس 7562 دوسیم کارته

سلام
    گوشی گالکسی اس دوس ( اس 7562 ) دارم . خیلی زیاد کند هست به خصوص توی اس دادن و گرفتن . اس ام اس های زیادی دارم که نمیخوام پاکشون کنم . البته الان داره علامت میده که فضای ذخیره کم شده ولی خیلی قبل از اینکه فضا کم بشه هم همین مشکلو داشت . حافظه 8گیگ هم توش دارم که اون حدود 4 گیگش پره . نمیدونم چرا اطلاعاتو توی اون نریخته . البته بازم میگم خیلی قبل از اینکه فضای حافظش کم باشه کند شده بود
    آندرویید 4.0.4 روش نصبه .
    بفرمایید چکار کنم تا مشکلم اساسی حل بشه . یعنی امکان داره با وجود فضای زیاد حافظه ولی به خاطر پیامک زیاد این مشکل پیش بیاد . اساتید فن بفرمایید چه کنم ؟
    سپاس
    #1 ارسال شده در تاريخ 2nd December 2013 در ساعت 11:59

2. aaaaa1 آواتار ها
    aaaaa1
    کاربر سایت
    Sep 2010
    3
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط aaaaa1 فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    سلام
    گوشی گالکسی اس دوس ( اس 7562 ) دارم . خیلی زیاد کند هست به خصوص توی اس دادن و گرفتن . اس ام اس های زیادی دارم که نمیخوام پاکشون کنم . البته الان داره علامت میده که فضای ذخیره کم شده ولی خیلی قبل از اینکه فضا کم بشه هم همین مشکلو داشت . حافظه 8گیگ هم توش دارم که اون حدود 4 گیگش پره . نمیدونم چرا اطلاعاتو توی اون نریخته . البته بازم میگم خیلی قبل از اینکه فضای حافظش کم باشه کند شده بود
    بفرمایید چکار کنم تا مشکلم اساسی حل بشه . یعنی امکان داره با وجود فضای زیاد حافظه ولی به خاطر پیامک زیاد این مشکل پیش بیاد . اساتید فن بفرمایید چه کنم ؟
    سپاس
    اساتید کجان ؟
    #2 ارسال شده در تاريخ 2nd December 2013 در ساعت 18:04

3. kavehch آواتار ها
    kavehch
    کاربر سایت
    Jun 2008
    ایران
    39
    30

نقل قول نوشته اصلی توسط aaaaa1 فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    سلام
    سپاس
    سلام

احتمالا شما فریم ور گوشیتون رو آپدیت کردید ؟ درسته ؟ بعد از آپدیت فریم ور این مشکل پیش میاد البته چون گوشی شما رم کمی داره معمولا این مشکل پیش میاد سعی کنید نرم افزارهایی که روی رم گوشی نصب میشن رو کمتر نصب کنید یا گوشیتون رو روت کنید و نرم افزار رو به حافظه جانبی منتقل کنید

اخرین پیشنهاد بنده هم نصب یک کاستوم رام هستش که اگه کاستوم رام درست و حسابی گیر بیارید خیلی خیلی روی سرعت گوشیتون تاثیر داره
    #3 ارسال شده در تاريخ 3rd December 2013 در ساعت 06:04

علاقه مندی ها (Bookmarks)