تمام اخبار منچستر سیتی
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15

موضوع: تمام اخبار منچستر سیتی

1. سایه سکوت آواتار ها
    سایه سکوت
    مدیر سابق
    Jan 2012
    9,072
    12,243

Na تمام اخبار منچستر سیتی

منچستر سیتی شنبه عصر شانس این دارد تا شکست اخیر خانگی اش در آخرین مصاف برابر نورویچ سیتی را جبران کنند جایی که آنها طی دو فصل گذشته در بازی های خانگی 25 گل زده بودند.

پسران مانوئل پیگرینی با صدر جدول لیگ برتر انگلیس شش امتیاز اختلاف دارند اما امیدوارند تا پس از فصل 12-2011 یک بار دیگر این جام را فتح کنند.

شکست یکشنبه شب گذشته برابر چلسی سومین شکست سیتی در لیگ بود هر چند که آنها چهارشنبه شب در لیگ کاپ برابر نیوکاسل یونایتد 2-0 پیروز شدند.

در حال حاضر آنها شنبه عصر به میزبانی تیمی می روند که با خطر سقوط به دسته ی پایین تر دست و پنجه نرم می کند و سه بازی است که بردی نداشته.

احتمال گلزنی سرخیو آگوئرو مهاجم گلزن این روزهای سیتی در بازی برابر قناری ها بسیار بالاست.این مهاجم آرژانتینی این فصل هفت بار گلزنی کرده و چهار گل در بازی های که برابر نورویچ سیتی به میدان رفته موفق به گلزنی شده.

با این وجود نورویچ سیتی تیمی است که در روز پایانی فصل گذشته موفق شد سیتی را در ورزشگاه اتحاد شکست 3-2 شکست دهد و پس از برد 4-3 سیتی در کارو رود انتقام شان را از سیتیزن ها گرفتند.

با توجه به این موضوع که ونسان کمپانی مدافع و کاپیتان سیتی هنوز مصدوم بوده پسران کریس هویتون به لغزش احتمالی دفاع منچستر سیتی امیدوارند

حضور استوان یووتیچ هافبک تهاجمی منچستر سیتی به دلیل مصدومیت در جریان پیروزی برابر نیوکاسل برای این بازی هنوز قطعی نیست.

اما در سوی دیگر مشکل مصدومیت های نورویچ سیتی کمی بیشتر بوده همانطور که آنها نیتن ردموند مهاجم و ریکی فن والفسوینکل را به دلیل مصدومیت احتمالا در اختیار نخواهند داشت.

روبرت اسنودگرس بسیار بعید است که به این بازی برسد پس از اینکه در جریان باخت 4-0 برابر منچستر یونایتد از سری رقابت های لیگ کاپ با مصدومیت جدی روبرو شد در حالی که الیوت بنت و الکساندر تتی در دسترس نیستند.

راست میگفت مترسک:

وقتی نمیتوان رفت همین یک پا هم اضافیست

فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

[
    #1 ارسال شده در تاريخ 2nd November 2013 در ساعت 11:17

2. یک کاربر از این پست تشکر کرده است :

3. سایه سکوت آواتار ها
    سایه سکوت
    مدیر سابق
    Jan 2012
    9,072
    12,243

Na منچسترسیتی 7-0 نوریچ: کباب قناری!

-منچستر سیتی شنبه عصر از هفته ی دهم رقابت های لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه امارات به میزبانی نورویچ سیتی رفت جایی که آنها می خواستند انتقام شکست اخیرشان برابر قناری را بگیرند که در نهایت به این مهم رسیدند.

پسران مانوئل پیگرینی در این بازی با 7 گل نورویچ سیتی را در هم کوبیدند.در این بازی جو هارت در درون دروازه حضور نداشت و پانتیلیمون وظیفه سنگربانی منچستر سیتی را بر عهده داشت که تقریبا شب بسیار آرامی را سپری کرد

این بازی را سیتی موفق شد به لطف گل به خودی جانسون و گل های داوید سیلوا،ماتیا نستاسیچ و آلوارو نگردو در نیمه اول به برتری 4-0 برسد

ابتدا این بردلی جانسون بود که در دقیقه 16 بازی به اشتباه دروازه تیمش نورویچ سیتی را باز کرد تا سیتی به راحتی هر چه تمام تر 1-0 از حریفش پیش بیافتد اما تنها چهار دقیقه بعد داوید سیلوا توسط پاس گل زیبای سرخیو آگوئرو به گل رسید و تیمش را دو گله کرد در حالی که پنج دقیقه پس از این گل این بار نستاسیچ گلزنی کرد اما این پایان کار نبود و در دقیقه 36 بازی آلوارو نگردو با پاس گل زیبایی که آگوئرو برایش ارسال کرد چهارمین گل را وارد دروازه ی قناری ها کرد

نیمه نخست با همین نتیجه به پایان رسید اما سیتی قصد عقب نشینی نداشت و این بار توسط یحیی توره ،سرخیو آگوئرو و ادین ژکو تعداد گل های آنها به عدد 7 رسید تا شب وحشتناک قناری ها کامل شود

کریس هویتون نسبت به تساوی اخیر تیمش برابر کاردیف سیتی در هفته گذشته برای این بازی دو تغییر در ترکیب اصلی تیمش انجام داده بود.به این صورت که جانسون و استوان ویتاکر جایگزین دو بازیکن مصدوم نورویچ یعنی الکساندر تی تی و روبرت اسنودگرس شدند.
    میزبان در همان دقایق اولیه این دیدار،بازی را تحت کنترل داشت اما برای رسیدن به گل مجبور شدند 15 دقیقه صبر کنند.

سیتی با این پیروزی پر گل 19 امتیازی شد و به رده ی چهارم جدول رده بندی لیگ برتر صعود کرد در حالی که نورویچ سیتی با هشت امتیاز و قرار گرفتن در پله ی هیجدهم خطر سقوط به دسته پایین تر را احساس می کند.

راست میگفت مترسک:

[
    #2 ارسال شده در تاريخ 3rd November 2013 در ساعت 10:24

4. یک کاربر از این پست تشکر کرده است :

5. سایه سکوت آواتار ها
    سایه سکوت
    مدیر سابق
    Jan 2012
    9,072
    12,243

پیگرینی: آگوئرو نمی خواهد به رئال مادرید برود؛نصری، در نیمه دوم عالی بود

مانوئل پیگرینی سرمربی شیلیایی باشگاه منچسترسیتی در صحبت هایی اعلام کرده که بعید است که سرخیو آگوئرو با ترک این تیم به رئال مادرید منتقل شود.
    گزارش های منتشره در روزنامه های ورزشی حکایت از آن دارد که این گلزن آرژانتینی به شدت زیرذره بین سران باشگاه رئال است و آنها نام آگوئرو را در صدر لیست خریدشان قرار داده اند. اما پیگرینی چنین تمایلی را رد کرده و یادآوری کرده که آگوئرو می خواهد در سیتی بماند و تمایلی برای انتقال به رئال ندارد.
    پیگرینی که خودش سابقه هدایت رئال را دارد به خبرنگاران گفت:« من هیچ چیزی راجع به تمایل رئال مادرید نمی دانم و بعید می دانم که سرخیو بخواهد تیم را ترک کند. پس این مشکلی برای ما نیست.»
    این سرمربی شیلیایی درادامه به تمجید از سمیر نصری نیز پرداخت؛ بازیکنی که دو گل از سه گل تیمش را در بازی با سوانسی سیتی در روز یکشنبه به ثمر رساند:«فکر می کنم سمیر خیلی خوب بازی کرد. به ویژه در نیمه دوم. به نظر من او به نحوی بازی می کند که حتما احساس راحتی و خوشحالی می کند و دوباره خودش را یک بازیکن مهم می بیند. شیوه بازی تیم به نحوی است که او احساس راحتی می کند.»
    مهندس شیلیایی ادامه داد:« همه می دانیم که نصری بازیکن بزرگی است. او سه یا چهارسال است که اینجا بازی می کند و وقتی در بازیهای لیگ قهرمانان اروپا مقابل تیمم بازی می کرد، دیده بودم که بازیکن واقعا خوبی است. او دوباره با همان شیوه ای که می داند بازی می کند.»
    پیگرینی در ادامه صحبت هایش به تمجید از عملکرد مدافعان تیمش که در بازی با سوانسی مانع از گلزنی بازیکنان حریف شدند پرداخت و گفت: «واقعا راضی و خوشحالم. چون مقابل تیم خیلی قدرتمندی به پیروزی رسیدیم. بازی کردن مقابل سوانسی کار ساده ای نیست. چون آنها مالکیت زیادی بر توپ و میدان دارند. ما در نیمه اول خیلی تند و سریع بازی کردیم و بعد از گل خیلی توپ را از دست می دادیم. خیلی خوب به دفاع می پرداختیم و آنها تنها یک موقعیت خوب گلزنی داشتند.ما در نیمه دوم هم پیشرفت کردیم و توانستیم به دوگل دیگر نیز برسیم.»

راست میگفت مترسک:

[
    #3 ارسال شده در تاريخ 2nd December 2013 در ساعت 11:24

6. سایه سکوت آواتار ها
    سایه سکوت
    مدیر سابق
    Jan 2012
    9,072
    12,243

یحیی توره، بهترین بازیکن سال 2013 آفریقا به انتخاب بینندگان بی بی سی

یحیی توره، ستاره ساحل عاجی منچسترسیتی، از سوی شبکه بی بی سی، به عنوان بهترین بازیکن آفریقایی سال 2013 انتخاب شد.
    این پنجمین سال پیاپی بود که یحیی توره در فهرست نامزدهای نهایی این جایزه قرار می گیرد اما امسال برای اولین بار توانست به این عنوان دست پیدا کند.
    او بعد از دریافت جایزه، به بی بی سی گفت:" از همه هوادارانم در سراسرم که از من حمایت کردند و علاقه زیادی به من نشان دادند، تشکر می کنم. من بسیار خوشحال هستم و احساس غرور می کنم. این جایزه فوق العاده ای است.
    این پنجمین سال پیاپی بود که من نامزد می شدم و امسال خیلی ویژه بود."
    توره که در سال 2013 توانست 13 گل برای منچسترسیتی و تیم ملی ساحل عاج به ثمر برساند، با آرای بینندگان بخش جهانی بی بی سی به این عنوان رسید.
    او در این رقابت توانست پیر امریک آئوبامیانگ (گابن- دورتموند)، ویکتور موزس (نیجریه- لیورپول)، جان اوبی میکل (نیجریه- چلسی) و جاناتان پیترویپا (بورکینافاسو- رن) را پشت سر بگذارد.

توره در فهرست نامزدهای بهترین بازیکن آفریقا که توسط کنفدراسیون فوتبال این قاره اهدا می شود نیز قرار دارد.

راست میگفت مترسک:

[
    #4 ارسال شده در تاريخ 3rd December 2013 در ساعت 12:27

7. سایه سکوت آواتار ها
    سایه سکوت
    مدیر سابق
    Jan 2012
    9,072
    12,243

پاتریک ویرا: آرسنال هنوز شخصیت قهرمانی ندارد

- پاتریک ویرا، کاپیتان سابق آرسنال، معتقد است که توپچی ها در این فصل نمی توانند قهرمان لیگ برتر شوند زیرا وقتی بد بازی می کنند، نمی توانند پیروز شوند.
    این ملی پوش سابق فرانسوی که در حال حاضر سرمربی تیم زیر 21 ساله های منچسترسیتی است، در دوران حضور در آرسنال، 3 بار با این باشگاه قهرمان لیگ برتر شد.
    آخرین جام آرسنال در سال 2005 با پیروزی مقابل منچستریونایتد در ضربات پنالتی به دست آمد و ویرا معتقد است که این تیم تا وقتی نتواند در روز بدش هم پیروز شود، نمی تواند در لیگ برتر به قهرمانی برسد.
    او به دیلی میرر گفت:"وقتی به آرسنال نگاه می کنید، می بینید که آنها فوتبال فوق العاده ای به نمایش می گذارند. اما گاهی نیاز دارید تا با یک بازی بد، به پیروزی برسید. فکر نمی کنم آرسنال در حال حاضر چنین توانایی ای داشته باشد.
    شاید این تیم فاقد یک رهبر است؛ آنها تیم تیم شان تونی آدامز، مارتین کئون یا سول کمپبل ندارند. اینها بازیکنانی هستند که می توانند در داخل و خارج زمین، رهبر تیم باشند."

ویرا که 8 سال قبل آرسنال را ترک کرد، معتقد است که می توانست چند فصل دیگر هم برای توپچی ها بازی کند:" فکر نمی کردم آن فینال اف ای کاپ، آخرین بازی ام برای آرسنال باشد. اصلا به جدایی فکر نمی کردم.
    باشگاه هیچ تلاشی برای حفظ من نکرد یا از من نخواست که بمانم. یک سال پیش از آن، من در آستانه پیوستن به رئال مادرید بود؛ دو باشگاه به توافق رسیده بودند اما من می خواستم در آرسنال از فوتبال خداحافظی کنم."

راست میگفت مترسک:

[
    #5 ارسال شده در تاريخ 10th December 2013 در ساعت 22:48

8. سایه سکوت آواتار ها
    سایه سکوت
    مدیر سابق
    Jan 2012
    9,072
    12,243

پاسخ گواردیولا به منچسترسیتی: نویر فروشی نیست

پپ گواردیولا، سرمربی بایرن مونیخ، در آستانه دیدار تیمش مقابل منچسترسیتی در لیگ قهرمانان اروپا، به باشگاه انگلیسی هشدار داد که وقت شان را با تلاش برای خرید مانوئل نویر هدر ندهند.
    گفته می شود باشگاه منچسترسیتی که آماده است تا در ژانویه جو هارت را بفروشد، در تلاش است تا با مبلغی قابل توجه، این ملی پوش آلمانی را به خدمت بگیرد.
    هارت در این فصل نمایش های پر فراز و نشیبی داشته و اکنون کوستل پانتیلیمون رومانیایی به شماره یک تیم مانوئل پیگرینی تبدیل شده است.
    اما نویر یکی از ارکان اصلی موفقیت های بایرن در یکی دو فصل اخیر بوده و گواردیولا تاکید کرد که این دروازه بان 27 ساله جایی نخواهد رفت.
    او در پاسخ به این سوال که چقدر احتمال دارد نویر به منچسترسیتی برود، گفت:" هیچ احتمالی ندارد."
    نویر در سال 2011 از شالکه به بایرن پیوست و بلافاصله به دروازه بان شماره یک این باشگاه تبدیل شد.
    او در حال حاضر تا سال 2016 با بایرن قرارداد دارد.

راست میگفت مترسک:

[
    #6 ارسال شده در تاريخ 10th December 2013 در ساعت 23:01

9. سایه سکوت آواتار ها
    سایه سکوت
    مدیر سابق
    Jan 2012
    9,072
    12,243

پیگرینی: امان از این تفاضل گل که نگذاشت اول شویم

مانوئل پیگرینی سرمربی باتجربه منچسترسیتی از اینکه تیمش نتوانست در صدر جدول گروه دی قرار بگیرد ناراحت بود. دلیل این ناکامی هم این بود که تفاضل گل بایرن بیشتر از سیتی بود.
    سیتی در شرایطی گام به این بازی گذاشت که 3امتیاز کمتر از بایرن داشت و با وجودی که درابتدا 0-2 از میزبان عقب افتاد اما سه گل زد و برنده این بازی شد. برد 2-3 در آلیانس آرنا هم کافی نبود تا سیتی در صدر جدول گروه قرار بگیرد وبا تفاضل گل کمتر نسبت به بایرن تیم دوم گروه شد
    اگر آنها یک گل دیگر زده بودند یا یک گل کمتر خورده بودند تیم صدرنشین گروه می شدند و از رویارویی با تیم های قدرتمند صدرنشین از جمله بایرن مونیخ و رئال اجتناب می کردند.
    درپایان این بازی مانوئل پیگرینی سرمربی سیتی در صحبتهایی به اسکای سپورتس گفت:« وسوسه کننده بود که آگوئرو را به میدان بیاورم یا نه.چون با خودم فکر می کردم که اگر ما گل چهارم را بزنیم، دیگر چرا آگوئرو را به زمین بفرستم. ولی با خودم فکر کردم که این ریسک بزرگی است که بازی را با داوید سیلوا ادامه دهم. او نمی توانست بیشتر از 70 دقیقه بازی کند. برایمان مهم بود که صدرنشین گروه شویم ولی این مهمترین نکته ممکن نبود. زدن دو گل بیشتر دراین بازی کار خیلی سختی بود.»
    سرمربی شیلیایی سیتی درادامه به این نکته اشاره کرد که خوشحال است که شاهد پیروزی تیمش مقابل شاگردان گواردیولا بوده:« ما می خواستیم انتقام بازی اول که بایرن در خانه ما با نتیجه 1-3 به پیروزی رسیده بود را بگیریم و نشان دهیم که این فاصله میان ما وبایرن اینقدر نیست. پیروزی در خانه بایرن و زدن 3 گل بدون ونسان کمپانی، یایاتوره، آلوارو نگردو و سرخیو آگوئرو نشان می دهد که ما تیم خیلی خوبی داریم و این برد، برد خیلی مهمی است.»

راست میگفت مترسک:

[
    #7 ارسال شده در تاريخ 11th December 2013 در ساعت 14:43

10. سایه سکوت آواتار ها
    سایه سکوت
    مدیر سابق
    Jan 2012
    9,072
    12,243

اسپانیایی های منچسترسیتی: کاش در لیگ قهرمانان به تیم های اسپانیایی نخوریم

منچسترسیتی4بازیکن اسپانیایی دارد:داوید سیلوا، آلوارو نگردو،خسوس ناواس و خاوی گارسیا. این 4 بازیکن در گفتگویی اختصاصی با روزنامه مارکا ازمسائل مختلفی صحبت کردند. بازیهای پیش روی دور حذفی لیگ قهرمانان اروپا و احتمال رویارویی با حریفان اسپانیایی یکی از سوژه هایی بود که این بازیکنان درموردش به صحبت پرداختند که دراینجا می توانید گزیده ای از این گفتگو رامطالعه کنید
    *ترجیح می دهید که به چه قرعه ای بخورید؟
    ناواس:انگار قرار است قرعه مان یک تیم اسپانیایی باشد.نه؟
    سیلوا:هرتیمی که هست، باشد.هربازی حذفی ای سخت است.اگر بشود که به حریف اسپانیایی نخوریم که بهتر.یعنی امیدوارم دست کم درمرحله یک چهارم پایانی به بعد به اسپانیایی ها بخوریم.ولی اگر قرار به رویارویی بایک تیم اسپانیایی باشد،برایم فرقی نمی کند
    نگردو:اگر می خواهی قهرمان شوی فرقی نمی کند که به چه تیمی بخوری. البته همیشه ترجیح می دهی که از رویارویی بابهترین ها اجتناب کنی.رئال،بارسا و اتلتیکودرشرایط فوق العاده ای هستند.اگر به آنها نخوریم که چه بهتر ولی اگر به یکی از این تیمها بخوریم هم آن طور که بایدوشاید خودمان را برای آن بازی آماده می کنیم
    خاوی گارسیا:اگر بتوانم انتخاب کنم، پاری سن ژرمن را ترجیح می دهم.ترجیح می دهم به 3تیم اسپانیایی که خیلی قوی هستند نخوریم. البته باید بگویم که اگر به رئال بخوریم خوشحال می شوم به خانه برگردم ولی هرچه این اتفاق دیرتر رخ دهد،بهتر
    *بعضی ها می گوینددوره بارسا سرآمده.اینطور است؟
    سیلوا:حرف زیاد زده می شود ولی بارسا درهمه چیز اول است. حفظ کردن چنین سطحی برای مدتی طولانی کار خیلی سختی است ولی آنها در فصول اخیر موفق به انجام این کار شده اند.الان هم می گویند بارسا خوب بازی نمی کند.ولی آنها صدرنشین جداول لالیگا ولیگ قهرمانان اروپا هستند.من دوست دارم که ماهم درچنین شرایطی باشیم.
    ناواس:بارسا همیشه بارساست. آنها بازیکنان باکیفیتی دارند ونمی توان دراین شکی داشت
    *گارسیا:بارسا حریفی است که شکست دادنش سخت است؛چه درلالیگاوچه در رقابتهای اروپایی. حفظ سطحی بالا با این بازیکنان، آن هم برای چندین سال خیلی سخت است. آنها فوتبالیست های باکیفیتی دارند. فکر می کنم که تاچندماه دیگر بارسا به آن سطح ایده آلش بازخواهد گشت
    نگردو:حریفان هربار بیشتر بارسا را می شناسندو درمورد آنها مطالعه می کنند واین به آنجا اجازه می دهد تا فوتبال بهتری را مقابل بارسا ارائه کنند
    *ازرئال بگوئید. بیل نشان دادکه توانایی گلزنی بالایی دارد.نه؟
    سیلوا: درخشش بیل مرا سورپرایز نکرده.او بازیکن بزرگی است و خیلی خوب درشرایط رئال جا افتاده
    گارسیا:فصل گذشته او درتاتنهام گلهای زیادی زد واصلا توقع نداشتم که اینقدر خوب و سریع باشرایط رئال تطبیق پیدا کند.کهکشانی ها تیمی تهاجمی دارند و می تواننددرهربازی موقعیت های زیادی را خلق کنند وبیل هم می تواند گلهای زیادی بزند
    نگردو:ویژگی اصلی رئال توانایی این تیم برای خلق موقعیت است. این می تواند تورا به خطربیندازد. آنها درخط حمله بازیکنان خطرناکی مثل کریس،بیل، مودریچ ،بنزما یادی ماریا را دارندو درهرلحظه ای می توانند به تو گل بزنند.
    گارسیا:تنها مثلث تهاجمی رئال درلالیگا30 گل زده.حتی دربازیهایی که حس می کنی خواب هستند،از یک بی دقتی نهایت بهره را می برند.یک توپ بلند می فرستند و گل می زنند
    *و اتلتیکو چطور؟ آنها بالاخواهند آمد؟
    گارسیا:دوسال است که این سوال را می پرسند وآنها این روند را ادامه می دهند
    نگردو: عملکرد سیمئونه در ارائه بازیهای پرفشار و موثر مهم است. خیلی وقتها اتلتیکوخوب بازی نمی کند ولی در بازیهایش به پیروزی می رسد.این یک ویژگی تیم های بزرگ است و اتلتیکو این ویژگی را دارد
    ناواس: مطمئنا آنها تا مراحل پایانی بالا می آیند.چون سرمربی ای دارند که همیشه از تو بیشترین توقعات را دارد. آنها تا فینال پیش خواهند رفت
    خاوی گارسیا: آنها این توانایی را دارند تا مقابل هرحریفی به پیروزی برسند.این را در فصل گذشته با بالای سربردن جام حذفی مقابل رئال در برنابئو نشان دادند.و در تورنمنت های مهم دیگری هم موفق بوده اند

راست میگفت مترسک:

[
    #8 ارسال شده در تاريخ 15th December 2013 در ساعت 12:55

11. سایه سکوت آواتار ها
    سایه سکوت
    مدیر سابق
    Jan 2012
    9,072
    12,243

نصری: برد3-6 ما انتقام از آرسنال نبود

- سمیر نصری ستاره فرانسوی منچسترسیتی که سابقه پوشیدن پیراهن آرسنال را نیز دارد در صحبت هایی به تمجید از برد 3-6 تیمش مقابل تیم سابقش پرداخته ویادآوری کرده که این برد یک انتقام نبوده
    او در سال 2011 با انتقالی 25 میلیون پوندی از آرسنال به سیتی پیوست و در بازی دیروزتیمش در ورزشگاه اتحاد در ترکیب ثابت بود. دراین بازی سرخیو آگوئرو، آلوارو نگردو، رناندینینو، داوید سیوا و یایا توره برای سیتی گلزنی کردند تا این تیم سه امتیاز بازی را مال خود کند.
    درپایان این بازی نصری به گل گفت:« این یک انتقام نبود. من حس خاصی نداشتم. اگر در سیتی هستم به خاطر آنهاست. به خاطر اعتماد سرمربی و سران باشگاه سیتی به من»
    نصری ادامه داد:« از عملکرد تیممان دراین بازی راضی هستم.ما بازی را بردیم و با سه امتیاز این بازی به فاصله 3 امتیازی آرسنال در صدر جدول رسیدیم.»
    سرخیو آگوئرو در دقایق ابتدایی نیمه دوم بازی مصدوم شد. نصری در ادامه به این نکته اشاره کرد که شدت مصدومیت آگوئرو هنوز مشخص نیست و گفت:« نمی توانم بگویم که مصدومیت آگوئرو در چه حدی است. صحبت کردن دراین باره بلافاصله بعد از بازی سخت است. دست کم به 48 ساعت زمان نیاز است تا شدت مصدومیت سرخیو مشخص شود.»

راست میگفت مترسک:

[
    #9 ارسال شده در تاريخ 15th December 2013 در ساعت 13:10

12. سایه سکوت آواتار ها
    سایه سکوت
    مدیر سابق
    Jan 2012
    9,072
    12,243

پیگرینی: سوارس می تواند سیتی را به دردسربیندازد

مانوئل پیگرینی سرمربی شیلیایی باشگاه منچسترسیتی در صحبت هایی اعلام کرده که تیمش کار سختی در مهار لوئیس سوارس، بازیکن اروگوئه ای لیورپول خواهد داشت
    سیتی با برد 2-4 در بازی روز شنبه اش مقابل فولام به رده دوم جدول لیگ برتر رسید و یک امتیاز با لیورپول صدرنشین فاصله دارد و آنها در 9بازی اخیرشان درتمامی تورنمنت ها به 8 برد رسیده اند.
    البته مصاف سختی انتظار شاگردان پیگرینی را می کشد و آن هم رویارویی با لیورپول است و مهار سوارس که در 4 بازی اخیر تیمش 10 گل زده چالش سختی پیش روی پیگرینی خواهد بود.. سوارس در 12 حضورش در رقابت های این فصل لیگ برتر 19 گل به ثمر رسانده. در آستانه بازی حساس روز پنجشنبه پیگرینی اعلام کرد که باید کاملا مراقب سوارس باشند ودرعین حال یادآوری کرد که شش تیم برای قهرمانی در لیگ برتر مبارزه می کنند.
    سرمربی شیلیایی سیتی گفت:« بازی مقابل لیورپول بازی خیلی سختی خواهد بود. چون آنها تیم خیلی خوبی هستند. سوارس هم در روزهای خیلی خوبی است. ما در مسیر اتمام نیم فصل اول لیگ برتر هستیم و تنها 2 بازی دیگر مانده ولی لیگ برتر تنها بحث میان لیورپول و سیتی نیست . پنج یا شش تیم برای قهرمانی تا پایان فصل مبارزه خواهند کرد.»

سیتی در شرایط خوبی به مصاف لیورپول می رود. آنها در هر 8 بازی اخیر خانگی شان به پیروزی رسیده و دراین مسیر 35 گل به ثمر رسانده اند.

راست میگفت مترسک:

[
    #10 ارسال شده در تاريخ 22nd December 2013 در ساعت 14:45

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)