سرانجام انتظارها به پایان رسید و شرکت اینتل ساعاتی پیش رسماً خرده فروشی پردازنده‌های Haswell Refresh را آغاز نمود. همزمان با این رویداد ، مادربردهای مبتنی بر دو چیپست Z97 و H97 نیز در سراسر جهان ، از جمله ایران ، در دسترس خریداران قرار می‌گیرد.
چیپست Z97 شرکت اینتل که به عنوان جانشین چیپست Z87 معرفی شده است ، شباهت‌های زیادی نیز به آن دارد. اما از مهمترین تغییراتی که در چیپست Z97 اعمال شده است تنها می‌توان به پشتیبانی از اسلاتM.2 برای SSD ، پشتیبانی از تعداد بیشتر پورت‌های SATA و نهایتاً پشتیبانی از پردازنده‌های Devil’s Canyon اشاره کرد.
اگر یادتان باشد ، در لیست پردازنده‌های Haswell Refresh که چندی قبل در شهر سخت منتشر کردیم ، رد پایی از پردازنده‌های K یا پردازنده‌های دارای ضریب باز مشاهده نمی‌شد و همان موقع اعلام کردیم که نسخه ضریب باز پردازنده‌های Haswell Refresh در خرداد ماه امسال و با اسم رمز Devil’s Canyon عرضه خواهند شد. طبق اعلام شرکت اینتل ، تنها مادربردهای مبتنی بر چیپست Z97 از پردازنده‌های Devil’s Canyon پشتیبانی خواهند کرد. به عبارت دیگر مادربردهای مبتنی بر چیپست Z87 از این پردازنده‌ها پشتیبانی به عمل نخواند آورد.
در مجموع 26 پردازنده دسکتاپ از سری پردازنده‌های Haswell Refresh عرضه شده‌اند که از هم اکنون در سراسر دنیا قابل تهیه هستند. پرچمدار این محصولات ، پردازنده‌ Core i7-4790 است که با همان قیمت پردازنده Core i7-4770 از سری پردازنده‌های Haswell عرضه خواهد شد اما از 100 مگاهرتز فرکانس بیشتر بهره می‌برد. لیست کامل پردازنده‌های دسکتاپ Haswell Refresh به همراه مشخصات و قیمت آنها در جدول زیر آمده است: