با 20 میلیون چه خودروهایی می توان خرید؟ - صفحه 2
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14
  1. 1466 آواتار ها
    1466
    کاربر سایت
    Apr 2010
    قلب همسرم
    2,345
    6,229

نقل قول نوشته اصلی توسط Gentle_alireza فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

سلام شیوا خانم با سمند موافقم تا 405

سمند ایمن تره.

رینگ اسپرت هم باشه که دیگه عالیه.
    سلام آقا علیرضا خوبین
    اسمم شیما هست نه شیوا
    در مورد سمند آره واقعا خیلی ماشین خوبیه
    ولی انصافا ۴۰۵ هم خوبه من خودم خیلی ظاهرش و به خصوص وقتی اسپرته دوست دارم واقعا ناز میشه
    به قول یکی میگفت ۴۰۵ و میگن پیکان قدیم میگن همانطور که پیکان تا الان هنوز تو خیابون می بینیم ۴۰۵ تو خودرو ها جوابش و پس داده و به زودی از نظر سابقه اش به پیکان میرسه اخه هر خودرویی که وارد بازار میشه بعد از چند وقت دیگه تولید نمیشه ولی ۴۰۵ هنوز داره تولید میشه
    #11 ارسال شده در تاريخ 23rd August 2014 در ساعت 23:24

2. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند :

3. farzad23 آواتار ها
    farzad23
    کاربر سایت
    Feb 2011
    ساری
    158
    1,169

نقل قول نوشته اصلی توسط babiz فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    پژو 405

میانگین قیمت پژوهای 405 تولید سال های 76 تا 80 در بازار 10 و نیم میلیون تومان است. یک پژو زغالی متالیک با قیمت 10 میلیون و 200 هزار تومان فروخته می شود. این پژو اگر رنگ سبز یشمی داشته باشد 10 میلیون و 800 هزار تومان قیمت می خورد.

این خودروها اگر دوگانه سوز باشند قیمت شان شکسته می شود و به زیر 10 میلیون تومان هم می رسند. مثلا وقتی پژو مدل 79 سیاه رنگ دوگانه سوزی پیدا کنید قیمت آن را حدودا هشت میلیون تومان می بینید. در ردیف این پژوها ممکن است تولید سال های قبل از 76 هم پیدا شود که باز هم زیر 10 میلیون تومان به فروش می رسد. برای این مدل ها حتی قیمت 4.5 میلیون تومان هم دیده شده است.

آن سوی سکه هم وجود دارد و قیمت های بالاتری روی پژوهای مدل جدیدتر خورده است. مدل پژوهای تولید سال 87 به بعد حدودا 18 میلیون تومان قیمت دارند. 17 میلیون تومان قیمت یکی از همین خودروها است که از نظر فنی سالم است اما چند لکه رنگی هم دارد. از این دست مدل، خودروهای دوگانه سوز دارای قیمتی 15 تا 16 میلیون تومانی هستند.

با عرض شرمندگی مدل 87 قیمتش 22 میلیون و 500 هست به نظرم شما قیمتها رو اشتباه میزنید چون یه نگاهی به اگهی های فروش خودرو ها بزنید میبینید که بیراه نگفتم وقیمتها بالاتر از اینهایی است که شما میگید بازم شرمندم من اصلا اهل اسپم زدن نیستم ولی محض اطلاع گفتم
    #12 ارسال شده در تاريخ 24th August 2014 در ساعت 09:10

4. یک کاربر از این پست تشکر کرده است :

5. babiz آواتار ها
    babiz
    مدیر سابق
    Nov 2011
    تخت جمشید
    84,119
    31,889

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad23 فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    با عرض شرمندگی مدل 87 قیمتش 22 میلیون و 500 هست به نظرم شما قیمتها رو اشتباه میزنید چون یه نگاهی به اگهی های فروش خودرو ها بزنید میبینید که بیراه نگفتم وقیمتها بالاتر از اینهایی است که شما میگید بازم شرمندم من اصلا اهل اسپم زدن نیستم ولی محض اطلاع گفتم

درود به دوست خوبم . ممنون از نظرت . ولی این قیمت ها رو هم من نزدم . از منبعش بپرسید . ههه

وبگاه تاریخ ما : tarikhema.org

کانال تلگرام تاریخ ما : t.me/tarikhema
    #13 ارسال شده در تاريخ 24th August 2014 در ساعت 10:39

6. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند :

7. 1466 آواتار ها
    1466
    کاربر سایت
    Apr 2010
    قلب همسرم
    2,345
    6,229

نقل قول نوشته اصلی توسط babiz فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    درود به دوست خوبم . ممنون از نظرت . ولی این قیمت ها رو هم من نزدم . از منبعش بپرسید . ههه
    خب برادر من وقتی اطلاع نداری چرا تاپیک میزنی
    حالا اگه من میخواستم برم پژو بخرم پولم نمی رسید که آبروم می رفت پیش مردم:))))
    البته منم دیشب میخواستم بگم فامیلمون تازگی سال ۸۶ و ۱۹ میلیون خریده
    #14 ارسال شده در تاريخ 24th August 2014 در ساعت 11:41

8. یک کاربر از این پست تشکر کرده است :

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12