دور دوم رای گیری زیباترین آواتار پاتوق یو - صفحه 2

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: زیباترین اواتار کدام است ؟

رأی دهندگان
11. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • فرهاد صمیمی

4 36.36%
  • dos ali

7 63.64%
صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 45

موضوع: دور دوم رای گیری زیباترین آواتار پاتوق یو

1. ruya آواتار ها
    ruya
    سرپرست سایت
    Sep 2008
    53,571
    21,017

نقل قول نوشته اصلی توسط 1466 فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    سلام خدمت دوستان پاتوقی
    بنده به داداش علی رای میدم و اونم دلیل دارم
    چون داداش فرهاد سری قبل هم تو مسابقه بهترین آواتار هم بهترین امضا شرکت کرده بود تو هر دو هم برنده شد
    طبق قانون سابق پاتوق کسایی که تو سری قبل شرکت میکردن تو سری بعدی مسابقه حق شرکت کردن نداشتن چون یه بار شرکت کرده بودن
    با توجه به اینکه برادر فرهاد همین اتفاق براش افتاده یعنی تو دو تا مسابقه آواتار پی در پی اونم با همون آواتار شرکت کرده پس به نظره خودم این سری حق
    برد با داداش علی هست بنابراین رای من:
    داداش علی هست

بعدش رویا جان یعنی چی که جایزه نداره پس دیگه چه انگیزه ای برای شرکت در مسابقه است البته امیدوارم حرفت شوخی باشه:k (4):

اسپانسر نداریم خوووووو جایزم کجا بود

هیچــگاه ادعـای خاص بودن نکردم ،
    اما خــاص بودن عشقتو
    مرا هـــم خاص کرد ..

#11 ارسال شده در تاريخ 2nd October 2014 در ساعت 21:07

2. 4 کاربر از این پست تشکر کرده اند :

3. ruya آواتار ها
    ruya
    سرپرست سایت
    Sep 2008
    53,571
    21,017

درست رای بدیدااا این چه مدل رای دادنه !؟؟؟

اما خــاص بودن عشقتو
    مرا هـــم خاص کرد ..

#12 ارسال شده در تاريخ 2nd October 2014 در ساعت 21:08

4. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند :

5. babiz آواتار ها
    babiz
    مدیر سابق
    Nov 2011
    84,119
    31,889

نقل قول نوشته اصلی توسط ruya فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    درست رای بدیدااا این چه مدل رای دادنه !؟؟؟
    همین درستشه ابجی

وبگاه تاریخ ما : tarikhema.org

کانال تلگرام تاریخ ما : t.me/tarikhema
    #13 ارسال شده در تاريخ 2nd October 2014 در ساعت 22:38

6. 4 کاربر از این پست تشکر کرده اند :

7. 1466 آواتار ها
    1466
    کاربر سایت
    Apr 2010
    2,345
    6,229

نقل قول نوشته اصلی توسط ruya فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

اسپانسر نداریم خوووووو جایزم کجا بود
    دیگه یه شارژ ۲ تومنی ۵ تومنی این حرفا رو نداره
    آبجی دست کن تو‌جیبت راه دوری نمیری
    واااالا
    #14 ارسال شده در تاريخ 2nd October 2014 در ساعت 23:30

8. 4 کاربر از این پست تشکر کرده اند :

9. kamil k آواتار ها
    kamil k
    مدیران انجمن
    Oct 2013
    4,482
    2,127

سلام من هر دوی دوستان رو خیلی دوس دارم و هر دو عزیز هم اوتارهاشون زیبا بود ولی بیشتر اواتار فرهاد عزیز رو می پسندم چون خیلی وقته این اواتار رو استفاده می کنه واسه همین هم به فرهاد عزیز رای دادم
    قرار نیست در کاری عالی باشید تا آن را شروع کنید
    قرار است آن را شروع کنید تا در آن کار عالی شوید . . .
    #15 ارسال شده در تاريخ 2nd October 2014 در ساعت 23:47

10. 4 کاربر از این پست تشکر کرده اند :

11. ruya آواتار ها
    ruya
    سرپرست سایت
    Sep 2008
    53,571
    21,017

نقل قول نوشته اصلی توسط babiz فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    همین درستشه ابجی
    نه این بی انصافیه .. چون یه نفر قبلا برنده شده نباید رای داد؟؟ نباید شرکت کنه ؟ نباید رای بیاره ؟ نباید دوباره برنده بشه ؟؟
    خوب حتما بهتر از اون اواتار نبوده ... بچه ها تلاش کنن اواتارهای قشنگ بزارن خوب ..

ولی اینجور رای دادن بی انصافیه و ناعادلانه است... اینجور رای دادن دست به یکی کردنه

اما خــاص بودن عشقتو
    مرا هـــم خاص کرد ..

#16 ارسال شده در تاريخ 3rd October 2014 در ساعت 00:02

12. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند :

13. babiz آواتار ها
    babiz
    مدیر سابق
    Nov 2011
    84,119
    31,889

نه این بی انصافیه .. چون یه نفر قبلا برنده شده نباید رای داد؟؟ نباید شرکت کنه ؟ نباید رای بیاره ؟ نباید دوباره برنده بشه ؟؟
    خوب حتما بهتر از اون اواتار نبوده ... بچه ها تلاش کنن اواتارهای قشنگ بزارن خوب ..

ولی اینجور رای دادن بی انصافیه و ناعادلانه است... اینجور رای دادن دست به یکی کردنه

ههههههههه دست به یکی کردن چیه ابجی . امیدوارم اقا فرهاد گل گلاب هم ناراحت نشن . ولی من تو این مدت که اقا فرهاد رو میشناسم مطمئن هستم ناراحت نمیشن .

بعد هم اگه قرار بود همه بگن اقا فرهاد که همون دور اول برنده میشدن .

#17 ارسال شده در تاريخ 3rd October 2014 در ساعت 11:27

14. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند :

15. 1466 آواتار ها
    1466
    کاربر سایت
    Apr 2010
    2,345
    6,229

آبجی رویا چه ربطی داره به بی انصافی من میگم این قانون خود پاتوق بوده یه جوری میگین انگار ما تجربه نداریم
    من خودم اون موقع ها شرکت میکردم ولی دقیقا تو مسابقه بعدی اخطار میدادن کسایی که سری قبل شرکت کردن نمی تونن مجدد شرکت داشته باشن
    من اگه حرفی زدم طبق قانون خود انجمن زدم وگرنه نه داداش فرهاد و می شناسم نه علی آقا رو که بخوام از روی خصومت به یکیشون رای بدم به اون یکی رای ندم
    در ضمن به قول داداش بابک اگه آواتاری قشنگ تر از اون یکی بود که دیگه به دور دوم کشیده نمیشد
    هر کدوم از داداشم برنده شن مبارکشون باشه و میدونم که حقشون بوده
    شما هم رویا جان عوض این حرفا به فکر جایزه باش
    #18 ارسال شده در تاريخ 3rd October 2014 در ساعت 12:11

16. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند :

17. ruya آواتار ها
    ruya
    سرپرست سایت
    Sep 2008
    53,571
    21,017

نقل قول نوشته اصلی توسط babiz فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    ههههههههه دست به یکی کردن چیه ابجی . امیدوارم اقا فرهاد گل گلاب هم ناراحت نشن . ولی من تو این مدت که اقا فرهاد رو میشناسم مطمئن هستم ناراحت نمیشن .

بعد هم اگه قرار بود همه بگن اقا فرهاد که همون دور اول برنده میشدن .

اینجور رای دادن ناعادلانه است ....

نقل قول نوشته اصلی توسط 1466 فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    آبجی رویا چه ربطی داره به بی انصافی من میگم این قانون خود پاتوق بوده یه جوری میگین انگار ما تجربه نداریم
    من خودم اون موقع ها شرکت میکردم ولی دقیقا تو مسابقه بعدی اخطار میدادن کسایی که سری قبل شرکت کردن نمی تونن مجدد شرکت داشته باشن
    من اگه حرفی زدم طبق قانون خود انجمن زدم وگرنه نه داداش فرهاد و می شناسم نه علی آقا رو که بخوام از روی خصومت به یکیشون رای بدم به اون یکی رای ندم
    در ضمن به قول داداش بابک اگه آواتاری قشنگ تر از اون یکی بود که دیگه به دور دوم کشیده نمیشد
    هر کدوم از داداشم برنده شن مبارکشون باشه و میدونم که حقشون بوده
    شما هم رویا جان عوض این حرفا به فکر جایزه باش

قانون مسابقات رو خودمون مینویسیم و من تا حالا که مسابقه گذاشتم فکر نمیکنم چنین قانونی گذاشته باشم !!!!!

ما قانونی بر این مبنا الان نداریم . دلیل نداره قبلا بوده الان هم باشه اگر معترض شرکت کسی بودید باید قبل از مسابقه عنوان میکردید نه الان که در حال برنده شدن بودن و شما میگید ما به فلانی رای نمیدیم چون نباید شرکت میکرد چون نباید رای بیاره ما به کسی دیگه رای میدیم چون تکراری نشه !!!

زدن این حرفها بیهوده است ولی رای هاتون تو این تاپیک ناعادلانه است خود دانید ...

اما خــاص بودن عشقتو
    مرا هـــم خاص کرد ..

#19 ارسال شده در تاريخ 3rd October 2014 در ساعت 21:40

18. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند :

19. babiz آواتار ها
    babiz
    مدیر سابق
    Nov 2011
    84,119
    31,889

اینجور رای دادن ناعادلانه است ....

قانون مسابقات رو خودمون مینویسیم و من تا حالا که مسابقه گذاشتم فکر نمیکنم چنین قانونی گذاشته باشم !!!!!

ما قانونی بر این مبنا الان نداریم . دلیل نداره قبلا بوده الان هم باشه اگر معترض شرکت کسی بودید باید قبل از مسابقه عنوان میکردید نه الان که در حال برنده شدن بودن و شما میگید ما به فلانی رای نمیدیم چون نباید شرکت میکرد چون نباید رای بیاره ما به کسی دیگه رای میدیم چون تکراری نشه !!!

زدن این حرفها بیهوده است ولی رای هاتون تو این تاپیک ناعادلانه است خود دانید ...

بالاخره نظر همه محترم هست . و باید پذیرفت .

#20 ارسال شده در تاريخ 3rd October 2014 در ساعت 21:53

20. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند :

صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)