معرفی خنک کننده ای از EverCool با رویای اورکلاک!
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: معرفی خنک کننده ای از EverCool با رویای اورکلاک!

1. ´•.Saeid.•` آواتار ها
    ´•.Saeid.•`
    سرپرست سایت
    Oct 2010
    108,674
    13,262

Icon00 معرفی خنک کننده ای از EverCool با رویای اورکلاک!

EverCool به تازگی یکی دیگر از کولرهای پایین رده خود را معرفی کرده است! کولری که بیشتر شباهت به کولرهای مورد استفاده در کارت های گرافیکی دارد تا یک کولر پردازنده! اما در هر صورت می توان آنرا به عنوان یک کولر تنها جهت جایگزینی کولر پیش فرض دانست.

فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

خداوندا به من بیاموز:
    دوست بدارم کسانی را ، که دوستم ندارند
    عشق بورزم به کسانی ، که عاشقم نیستند
    محبت کنم به کسانی ، که محبتی در حقم نکردند
    بگریم با کسانی ، که هرگز غمم را نخوردند
    و بخندم با کسانی ، که هرگز شادیهایشان را با من قسمت نکردند.
    فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

#1 ارسال شده در تاريخ 1st November 2014 در ساعت 11:05

2. ´•.Saeid.•` آواتار ها
    ´•.Saeid.•`
    سرپرست سایت
    Oct 2010
    108,674
    13,262

این کولر که با نام HPS 810CP شناخته می شود تنها 260 گرم وزن دارد و از دو لوله انتقال حرارت مسی جهت دفع حرارت تولید شده توسط پردازنده برخوردار است که با تماس مستقیم به پردازنده حرارت تولیدی را به پره های نه چندان زیاد آلومینیومی این کولر می رساند.

وظیفه گردش هوا بین پره های این کولر را نیز یک فن 80 میلی متری بر عهده دارد. این فن دارای سرعت دورانی برابر با 1500 تا 4000 دور در دقیقه بوده و می تواند میزان هوایی معادل 35CFM را جا به جا نماید. همچنین نویز ایجاد شده توسط آن نیز چیزی بین 16.2 تا 37.5 دسیبل می باشد. این فن دارای ابعادی برابر با 87.5 x 92.3 x 27.4 mm بوده و از یک کانکتور 4 پین جهت تأمین توان خود بهره می برد و قادر است تا از سوکت های امروزی پردازنده های حال حاضر پشتیبانی نماید به شرط آنکه پردازنده مورد نظر توانی بیشتر از 95W را نداشته باشد.

خداوندا به من بیاموز:
    دوست بدارم کسانی را ، که دوستم ندارند
    عشق بورزم به کسانی ، که عاشقم نیستند
    محبت کنم به کسانی ، که محبتی در حقم نکردند
    بگریم با کسانی ، که هرگز غمم را نخوردند
    و بخندم با کسانی ، که هرگز شادیهایشان را با من قسمت نکردند.
    فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

#2 ارسال شده در تاريخ 1st November 2014 در ساعت 11:06

علاقه مندی ها (Bookmarks)