نتایج مسابقات لیگ برتر 94 - 93
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19

موضوع: نتایج مسابقات لیگ برتر 94 - 93

1. ´•.Saeid.•` آواتار ها
    ´•.Saeid.•`
    سرپرست سایت
    Oct 2010
    108,673
    13,262

Icon00 نتایج مسابقات لیگ برتر 94 - 93

هفته چهاردم

بازیهای رفت

زمان انتشار: پنج شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۳

تساوی راه‌آهن و پیکان

تیم فوتبال راه‌آهن با تساوی بدون گل برابر پیکان متوقف شد

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، در آغاز هفته‌ چهاردهم لیگ برتر فوتبال ایران، راه‌آهن تهران از ساعت 15:15 در ورزشگاه تختی تهران میزبان پیکان تهران بود که این بازی در پایان با تساوی بدون گل به پایان رسید.
    راه‌آهن و پیکان با این تساوی 16 امتیازی شدند.

فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

خداوندا به من بیاموز:
    دوست بدارم کسانی را ، که دوستم ندارند
    عشق بورزم به کسانی ، که عاشقم نیستند
    محبت کنم به کسانی ، که محبتی در حقم نکردند
    بگریم با کسانی ، که هرگز غمم را نخوردند
    و بخندم با کسانی ، که هرگز شادیهایشان را با من قسمت نکردند.
    فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

#1 ارسال شده در تاريخ 8th November 2014 در ساعت 15:17

2. ´•.Saeid.•` آواتار ها
    ´•.Saeid.•`
    سرپرست سایت
    Oct 2010
    108,673
    13,262

برتری سپاهان بر مسجد سلیمان

دیدار امروز نیز سپاهان اصفهان از ساعت 15:15 میزبان نفت مسجد سلیمان بود که این دیدار در پایان با برتری یک بر صفر طلایی پوشان اصفهان به پایان رسید. تک گل سپاهان را در این دیدار محمدرضا خلعتبری در دقیقه‌ 13 بازی به ثمر رساند. ضمن این که جلال عبدی، بازیکن نفت مسجد سلیمان در دقیقه‌ 66 با دریافت کارت زرد دوم از زمین مسابقه اخراج شد.

خداوندا به من بیاموز:
    فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

#2 ارسال شده در تاريخ 8th November 2014 در ساعت 15:18

3. ´•.Saeid.•` آواتار ها
    ´•.Saeid.•`
    سرپرست سایت
    Oct 2010
    108,673
    13,262

توقف پرسپولیس مقابل گسترش فولاد تبریز

تیم فوتبال پرسپولیس با نتیجه دو بر دو مقابل گسترش فولاد تبریز متوقف شد.
    به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، در ادامه هفته‌ چهاردهم لیگ برتر فوتبال ایران، پرسپولیس ایران از ساعت 14:30 در ورزشگاه آزادی میزبان گسترش فولاد تبریز بود که این بازی در نهایت با تساوی دو بر دو به پایان رسید.
    در آغاز بازی دو تیم بازی متعادلی را به نمایش گذاشتند، اما پرسپولیسی‌ها توانستند روی کرنری که در دقیقه‌ هشت به دست آمده بود به گل برسند. هادی نوروزی، توپ را روی دروازه ارسال کرد و محسن بنگر با یک ضربه سر گل قرمزپوشان را به ثمر رساند.
    در ادامه نیز پرسپولیسی‌ها سعی می‌کردند از جناحین حملاتی را روی گسترش فولاد ترتیب دهند، اما فرصت گل خوبی به دست نمی‌آوردند.
    در دقیقه‌ 23 علیرضا نورمحمدی پشت محوطه جریمه پرسپولیس روی میلاد جهانی مرتکب خطا شد و داور مسابقه یک ضربه آزاد به نفع گسترش فولاد اعلام کرد که ضربه جابر انصاری را سوشا مکانی به زیبایی مهار کرد.
    در دقیقه‌ 27 بازی امید عالیشاه پشت محوطه جریمه گسترش فولاد تبریز صاحب یک فرصت شوت زنی شد اما ضربه او را رودریگو لوپز به زیبایی مهار کرد. مهدی طارمی در دقیقه‌ 29 بازی روی پاسی که برایش ارسال شد با رودریگو لوپز تک به تک شد و با ضربه چیپ دومین گل پرسپولیس را به ثمر رساند. این پایان کار نبود و در دقیقه‌ 38 رضا حقیقی درون محوطه جریمه پرسپولیس روی مهاجم گسترش فولاد مرتکب خطا شد و داور هم نقطه پنالتی را نشان داد. سپس مگنو باتیستا تک گل گسترش فولاد را به ثمر رساند. در دقایق پایانی نیمه نخست نیز اتفاق خاصی بر روی دروازه دو تیم نیافتاد تا این نیمه با نتیجه دو بر یک به سود پرسپولیس به پایان برسد. نیمه دوم: هادی نوروزی در دقیقه‌ 55 درون محوطه جریمه صاحب یک فرصت شوت زنی شد که ضربه پای راست او با اختلاف کمی از زمین بیرون رفت.
    در ادامه در دقیقه‌ 58 هادی نوروزی پاس زیبایی را برای عالیشاه مهیا کرد ، اما امید علیشاه که در درون محوطه جریمه صاحب توپ شده بود، نتوانست از این فرصت به خوبی استفاده کند و توپ از بالای دروازه بیرون رفت. در دقیقه‌ 66 بازی پیام صادقیان با پاس زیبایی، محمد نوری را در درون محوطه صاحب توپ کرد، اما ضربه محمد نوری با اختلاف کمی از درون دروازه به بیرون رفت. در دقیقه‌ 68 پیام صادقیان در محوطه جریمه گسترش فولاد یک فرصت شوت زنی به دست آورد اما ضربه پای راست او با اختلاف کمی از دروازه بیرون رفت. حملات پرسپولیس ادامه داشت تا این که در دقیقه‌ 72 روی ضد حمله میلاد جهانی حرکت زیبایی از سمت چپ آغاز کرد و با وارد شدن به محوطه جریمه پرسپولیس گل دوم گسترش فولاد را به ثمر رساند. پس از به ثمر رسیدن گل تساوی گسترشی‌ها حملات پرسپولیس ادامه داشت تا این که در دقیقه‌ 87 محمود خمیسی روی مهدی طارمی مرتکب خطای پنالتی شد، اما مایکل اومانا نتوانست از این فرصت استفاده کند و ضربه پنالتی او به دیرک افقی دروازه برخورد کرد.

خداوندا به من بیاموز:

#3 ارسال شده در تاريخ 8th November 2014 در ساعت 15:19

4. ´•.Saeid.•` آواتار ها
    ´•.Saeid.•`
    سرپرست سایت
    Oct 2010
    108,673
    13,262

پیروزی نفت تهران برابر صبا در قم

تیم فوتبال نفت تهران با نتیجه دو بر یک از سد صبا در قم گذشت.
    به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، در ادامه برگزاری هفته چهاردهم مسابقات فوتبال لیگ برتر، عصر امروز (جمعه)، دو تیم صبا و نفت تهران از ساعت 15:30 در ورزشگاه یادگار امام (ره) قم به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه دو بر یک به سود تیم نفت به پایان رسید.
    گل‌های این بازی را لئوناردو پادووانی (68) و ایمان مبعلی (84) برای نفت تهران و ایوب کلانتری (88) به ثمر رساندند. در این مسابقه کمال کامیابی‌نیا از نفت و ایوب کلانتری، جلال‌الدین علی‌محمدی و روزبه چشمی از صبا کارت زرد دریافت کردند. نفت تهران با این پیروزی 24 امتیازی شد و موقتا جای استقلال در رده چهارم را می‌گیرد. صبا نیز با 20 امتیاز در رتبه ششم باقی ماند.

خداوندا به من بیاموز:

#4 ارسال شده در تاريخ 8th November 2014 در ساعت 15:23

5. ´•.Saeid.•` آواتار ها
    ´•.Saeid.•`
    سرپرست سایت
    Oct 2010
    108,673
    13,262

تساوی بدون گل پدیده و فولاد در مشهد

حاصل تلاش بازیکنان دو تیم پدیده خراسان و فولاد خوزستان تساوی در پایان 90 دقیقه بود.
    به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، دیدار تیم‌های پدیده خراسان و فولاد خوزستان در هفته چهاردهم لیگ برتر با نتیجه صفر - صفر به پایان رسید تا دو تیم امتیازات این بازی را تقسیم کنند.
    البته در نیمه دوم بهترین موقعیت گلزنی را میلاد غریبی در دقیقه 65 از تیم پدیده از دست داد.در این صحنه کیوان امرایی با سانتری که از کنار زمین انجام داد غریبی را در موقعیت خوب گلزنی قرار داد اما این بازیکن با بی‌دقتی موقعیت گل تیمش را از دست داد.همچنین میلان یووانوویچ مدافع مونته‌نگرویی تیم پدیده در دقیقه 57 با هندی که انجام داد از احمد صالحی داور این بازی کارت زرد گرفت.البته دو تیم در نیمه دوم موقعیت‌‌های جسته گریخته روی دروازه یکدیگر ایجاد می‌کردند اما با بی‌دقتی بازیکنان و عملکرد خوب بازیکنان این موقعیت‌ها از دست رفت تا 10 هزار هواداری که در استادیوم حضور داشتند شاهد به ثمر رسیدن گل نشود.نکته قابل توجه در این بازی تعداد‌ آفسایدهای زیادی بود که بازیکنان فولاد در آن قرار می‌گرفتند.

خداوندا به من بیاموز:

#5 ارسال شده در تاريخ 8th November 2014 در ساعت 15:25

6. ´•.Saeid.•` آواتار ها
    ´•.Saeid.•`
    سرپرست سایت
    Oct 2010
    108,673
    13,262

استقلال خوزستان با دو گل سایپا را بدرقه کرد

استقلال خوزستان با دو گل سایپا را شکست داد.
    به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ ، دیدار تیم‌های استقلال خوزستان و سایپا با برتری دو بر صفر شاگردان عبدالله ویسی به پایان رسید. در این دیدار که از هفته چهاردهم لیگ برتر برگزار شد، محمد اوسانی در دقیقه 52 و مهدی مومنی در دقیقه 88 از روی نقطه پنالتی گل‌های استقلال خوزستان را به ثمر رساندند و تلاش سایپایی‌ها برای تغییر نتیجه بی ثمر ماند.
    استقلال خوزستان با این سه امتیاز 15 امتیازی شد و به دلیل تعداد گل بیشتر نسبت به ذوب‌آهن در رده دوازدهم ایستاد. سایپا هم با 19 امتیاز همچنان در رده هفتم باقی ماند. سایپا با این شکست دومین باخت پیاپی‌اش را تجربه کرد.

خداوندا به من بیاموز:

#6 ارسال شده در تاريخ 8th November 2014 در ساعت 15:27

7. ´•.Saeid.•` آواتار ها
    ´•.Saeid.•`
    سرپرست سایت
    Oct 2010
    108,673
    13,262

برد پرگل ذوب آهن در انزلی

تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در ورزشگاه تختی انزلی برابر ملوان به پیروزی رسید.
    به گزارش سازمان لیگ به نقل ازفارس، در ادامه هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال تیم ملوان از ساعت 14 و 45 دقیقه در ورزشگاه تختی انزلی به مصاف تیم ذوب آهن اصفهان رفت که مسابقه با نتیجه 3 بر یک به سود ذوب آهن به پایان رسید.
    در دقیقه یازده روی جلال رافخایی مهاجم ملوان مرتکب خطای پنالتی شد و رافخایی این ضربه پنالتی را تبدیل به گل اول بازی کرد.نیمه دوم را ذوب آهن هجومی آغاز کرد و در دقیقه 49 روی یک ضربه کرنر کارلوس سانتوز بازیکن برزیلی ذوب آهن در شلوغی محوطه جریمه با زانو گل مساوی تیمش را به ثمر رساند.در دقیقه 55 مهرداد قنبری بعد از دریبل دو سه بازیکن ملوان از داخل محوطه جریمه گل دوم ذوب آهن را به ثمر رساند.در دقیقه 60 ضربه سر پورغاز بعد از اصابت به تیرک دروازه ذوب آهن از داخل دروازه بیرون آمد که بازیکنان ملوان معتقد بودند که در این صحنه توپ گل شده اما داور اعتقادی به گل نداشت ولی در تصاویر تلویزیونی ظاهرا توپ از خط عبور کرده بود.در دقیقه 72 شوت اکبر ایمانی از فاصله 40 متری تبدیل به گل سوم ذوب آهن شد تا اصفهانی‌ها در بندرانزلی به یک برد پرگل برسند.بابک وسیله‌بر داور مسابقه به قاسم دهنوی و پویا سیف‌پناهی، اکبر ایمانی و مهرداد قنبری از ذوب آهن و عزیز معبودی، عزت پورغاز و مازیار زارع از ملوان کارت زرد نشان داد.داور در دقیقه یازده یحیی گل‌محمدی سرمربی ذوب آهن را هم از روی نیمکت اخراج کرد.مویسیلوویچ سرمربی تیم ملوان در دقیقه 39 مسابقه به دلیل اینکه از محوطه فنی خود خارج شد از سوی داور چهارم تذکر گرفت اما به دلیل اینکه این تذکر همراه با لمس سرمربی ملوان همراه شد منجر به درگیری لفظی بین او و داور چهارم شد.با این باخت ملوان همچنان با 9 امتیاز در رده شانزدهم و آخر جدول لیگ باقی ماند و ذوب آهن هم 15 امتیازی شد و به رده دوازدهم صعود کرد.ملوان با مویسیلوویچ سرمربی جدید خود هیچ بردی به دست نیاورده است و همچنان روی نوار ناکامی گام برمی‌دارد.

خداوندا به من بیاموز:

#7 ارسال شده در تاريخ 8th November 2014 در ساعت 15:28

8. ´•.Saeid.•` آواتار ها
    ´•.Saeid.•`
    سرپرست سایت
    Oct 2010
    108,673
    13,262

فرار استقلال از شکست در آستانه شهرآورد پایتخت

دیدار تیم های تراکتورسازی تبریز و استقلال تهران در هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران به تساوی انجامید.
    به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، در این دیدار که عصر جمعه در حضور بیش از 60 هزار تماشاگر در ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز برگزار شد، تیم استقلال در وقت های تلف شده مقابل تراکتوسازی تبریز به نتیجه تساوی دو بر دو دست یافت تا از شکست مقابل صدرنشین لیگ برتر در آستانه شهرآورد پایتخت فرار کند.

آرش برهانی در دقیقه 62 و امیرحسین صادقی در دقیقه 4+90 برای تیم استقلال تهران و شاهین ثاقبی در دقیقه 75 و ادینهو در دقیقه 86 برای تیم تراکتورسازی تبریز گلزنی کردند.

در نیمه نخست، دو تیم بازی محتاطانه، درگیرانه و کم و افت و خیزی را در میانه میدان به نمایش گذاشتند بطوریکه موقعیت گلزنی چندانی بر روی دروازه ها ایجاد نشد.

هر دو تیم در نیمه نخست سعی داشتند تا از جناح راست خود به سمت دروازه تیم حریف نزدیک شوند اما ادینهو از تیم تراکتورسازی و محمد قاضی از تیم استقلال در امر گلزنی ناموفق عمل کردند تا بازیکنان دو تیم با تساوی بدون گل به رختکن بروند.

بازی در نیمه دوم با برتری نسبی سرخ پوشان تراکتورسازی تبریز آغاز شد.

محسن دلیر مهاجم این تیم در دقیقه 55 از پشت محوطه جریمه شوت سنگینی را روانه دروازه آبی پوشان کرد که توپ بعد از عکس العمل فروزان به دیرک دروازه برخورد کرد و به خارج رفت.

حملات پراکنده بازیکنان تیم تراکتورسازی تبریز ادامه داشت تا اینکه تیم استقلال بر روی شوت غافلگیر کننده آرش برهانی از جناح چپ به گل رسید.

آبی پوشان در دقیقه 62 ضد حمله ای را از جناح چپ طراحی کردند که برهانی در حرکتی انفرادی در داخل محوطه جریمه، با یک شوت سرکشی دروازه حامد لک را باز کرد.

بازیکنان تیم تراکتورسازی دقایقی بعد از این گل، در شوک قرار داشتند بطوریکه سه دقیقه بعد تیم استقلال می توانست بر روی یک کرنر و ضربه سر حنیف عمران زاده مدافع پیش تاخته خود به گل برسد اما حبیب گردانی توپ را پس از برخورد به دیرک دروازه، دفع کرد.

سرخ پوشان از اواسط نیمه دوم، حملات زیادی را از کناره ها بر روی دروازه استقلال طراحی کردند که در نهایت بر روی حرکت محسن دلیر از جناح راست و شوت شاهین ثاقبی به گل رسیدند.

حملات شاگردان خطیبی در دقایق پایانی با حمایت تماشاگران تبریزی ادامه یافت تا اینکه این تیم بر روی فرار ادینهو به گل رسید تا این تیم در آستانه یک پیروزی ارزشمند قرار گیرد اما آبی پوشان در وقت های تلف شده بازی را به تساوی کشاندند تا دو تیم به یک امتیاز این بازی حساس قناعت کنند.

اسامی بازیکنان دو تیم در این دیدار به شرح زیر بود:

- تیم تراکتورسازی

حامد لک، خالد شفیعی، میرهانی هاشمی، محمد ایران پوریان، حبیب گردانی، شاهین ثاقبی، فرشاد احمدزاده، احمد کامدار، ادینهو، محسن دلیر و شهریار شیروند (سامان نریمان جهان از دقیقه 64)

- تیم استقلال
    محسن فروزان، خسرو حیدری، امیرحسین صادقی، حنیف عمران زاده، پژمان نوری، آرش برهانی (یعقوب کریمی از دقیقه 67)، محمد قاضی (خرسندنیا از دقیقه 90)، سجاد شهباز زاده، کرار جاسم (هرایر مگویان از دقیقه 80)، آندرانیک تیموریان و امید ابراهیمی

تیم استقلال تهران روز دوم آذر ماه در هفته پانزدهم لیگ برتر باشگاه های ایران در دیداری سنتی مقابل تیم پرسپولیس تهران قرار می گیرد.

خداوندا به من بیاموز:

#8 ارسال شده در تاريخ 8th November 2014 در ساعت 15:30

9. ´•.Saeid.•` آواتار ها
    ´•.Saeid.•`
    سرپرست سایت
    Oct 2010
    108,673
    13,262

هفته پانزدهم

بازیهای رفت

زمان انتشار: پنج شنبه 29 آبان ۱۳۹۳

نفت مسجدسلیمان 10نفره ملوان را شکست داد

نفت مسجدسلیمان در هفته پانزدهم لیگ برتر مقابل ملوان به برتری رسید.
    به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ ، هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر امروز با برگزاری یک دیدار آغاز شد که طی آن تیم‌های نفت مسجدسلیمان و ملوان انزلی از ساعت 15 در مسجدسلیمان به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری 3 بر 2 میزبان به پایان رسید.
    میلاد سلیمان‌فلاح در دقیقه 49 و فرزاد محمدی در دقایق 83 و 90+1 برای نفت مسجدسلیمان و محسن یوسفی در دقایق 74 و 87 برای ملوان گلزنی کردند.رضا حیدری دروازه‌بان تیم میزبان در دقیقه 8 این دیدار با دریافت کارت قرمز از محمدحسین زاهدی‌فرد، داور مسابقه از زمین اخراج شد. همچنین محسن یوسفی از ملوان و رضا محمدی از نفت در این دیدار از داور مسابقه کارت زرد دریافت کردند.با این پیروزی نفت با 13 امتیاز موقتا به رده چهاردهم جدول صعود کرد و ملوان نیز با 9 امتیاز در قعر جدول باقی ماند.

خداوندا به من بیاموز:

#9 ارسال شده در تاريخ 22nd November 2014 در ساعت 13:12

10. ´•.Saeid.•` آواتار ها
    ´•.Saeid.•`
    سرپرست سایت
    Oct 2010
    108,673
    13,262

هفته پانزدهم

بازیهای رفت

زمان انتشار: جمعه 30 آبان ۱۳۹۳

شکست‌ تراکتورسازی مقابل نفت تهران

تیم فوتبال نفت تهران در روز درخشش غلامرضا رضایی، 2 بر 1 تراکتورسازی را شکست داد.
    به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، در ادامه هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال ایران، نفت تهران از ساعت 15 در ورزشگاه تختی تهران میزبان تراکتورسازی تبریز بود که این بازی در نهایت با برتری 2 بر 1 نفتی‌ها به پایان رسید.
    ابتدا غلامرضا رضایی در دقیقه 43 درون محوطه جریمه تراکتورسازی صاحب فرصت شوت‌زنی شد که ضربه پای چپ او به زیبایی درون دروازه حامد لک قرار گرفت، اما این پایان کار نبود و تراکتوری‌ها در دقایق تلف شده نیمه اول از یک ضربه کرنر استفاده کردند و از روی ارسال کرنر روی دروازه، دیتمار بیکای گل تساوی را برای تراکتورسازی به ثمر رساند. در نیمه دوم بازی در دقیقه 56 روی پرتاب با دست علیرضا بیرانوند گلر نفت، مجدداً غلامرضا رضایی پشت محوطه جریمه تراکتورسازی صاحب توپ شد و با یک ضربه زیبا گل دوم خود و تیمش را از پشت هجده قدم به ثمر رساند. با این نتیجه نفت تهران 27 امتیازی شد و موقتاً به رده دوم جدول صعود کرد و تراکتورسازی با 28 امتیاز همچنان صدرنشین است.

خداوندا به من بیاموز:

#10 ارسال شده در تاريخ 22nd November 2014 در ساعت 13:28

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)