***عکسهای گرفته شده توسط شما در بازی ها*** - صفحه 2
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13

موضوع: ***عکسهای گرفته شده توسط شما در بازی ها***

1. Zirax آواتار ها
    Zirax
    کاربر سایت
    Jul 2015
    45
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Admiral_Hunter فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    gtav
    تراکتور قدیمی
    روشن هم میشه !!!
    با تمام ـه اخترام ولی از نظر من ک فقط کانتر 1.6 . ی جامپایی میزدیم از این ور مپ به اونور ـه مپ یادش بخیر ولی کلا تو GTa ها فقط GTA 5

تو Half-Life ام Half-llife ای ک با کانتر بود

ماشین بارزی ها هم NFS : Mostwwanted 1

در جواب نگین خانومم میگم ک ما با این بازیا خاطره داریم ک شما دخترا هیچوقت درک نمیکنین

یادش بخیر میشستیم چار پنج ساعت پشت گیم نت پولشو میپیچوندیم به عشقه کانتر هییی کجایی ؟

یا مثلا Warcraaft : Dota چقد قشنگ بود یادمه تکی با چارتا باته Insane همشونو میزدم ولی چشام ر میومد هیرومم Viper . Traxes. Anti -mage . phantom assassin بودن
    #11 ارسال شده در تاريخ 2nd August 2015 در ساعت 22:45

2. 4 کاربر از این پست تشکر کرده اند :

3. Admiral_Hunter آواتار ها
    Admiral_Hunter
    کاربر سایت
    Jan 2011
    2,314
    1,171

نقل قول نوشته اصلی توسط Zirax فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    با تمام ـه اخترام ولی از نظر من ک فقط کانتر 1.6 . ی جامپایی میزدیم از این ور مپ به اونور ـه مپ یادش بخیر ولی کلا تو GTa ها فقط GTA 5

تو Half-Life ام Half-llife ای ک با کانتر بود

ماشین بارزی ها هم NFS : Mostwwanted 1

در جواب نگین خانومم میگم ک ما با این بازیا خاطره داریم ک شما دخترا هیچوقت درک نمیکنین

یادش بخیر میشستیم چار پنج ساعت پشت گیم نت پولشو میپیچوندیم به عشقه کانتر هییی کجایی ؟

یا مثلا Warcraaft : Dota چقد قشنگ بود یادمه تکی با چارتا باته Insane همشونو میزدم ولی چشام ر میومد هیرومم Viper . Traxes. Anti -mage . phantom assassin بودن
    half life_blue shift حتما منظورته که خیلی عالی بود 2بار بازی کردم

بهترین ماشینی با داستانی قوی داشت 2بار بازی کردم NFS : Mostwwanted
    war raft بازی نکردم ولی تو صیه میکنم حتما starcraft2 بازی کنید خیلی بازی استراتژیک توپیه
    قبل اینکه assassin بیاد بازی prince of persia بود که خیلی با حال بود
    #12 ارسال شده در تاريخ 3rd August 2015 در ساعت 09:17

4. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند :

5. Admiral_Hunter آواتار ها
    Admiral_Hunter
    کاربر سایت
    Jan 2011
    2,314
    1,171

وقتی بازی شروع میشه بعد سرقت در موقع فرار با ماشین نرسیده به پل اولی از کنار گاردریل از جاده خارج شید به زیر پل برید
    فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    #13 ارسال شده در تاريخ 6th August 2015 در ساعت 09:04

6. یک کاربر از این پست تشکر کرده است :

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)