لینک‌های نوفالو چگونه بر سئو سایت تاثیر می‌گذارند؟
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: لینک‌های نوفالو چگونه بر سئو سایت تاثیر می‌گذارند؟

 1. parvizb7 آواتار ها
  parvizb7
  کاربر سایت
  Jul 2017
  4
  0
  تشکر شده : 0

  Gadid لینک‌های نوفالو چگونه بر سئو سایت تاثیر می‌گذارند؟

  اکثر وبمسترها اینگونه می‌پندارند که با نوفالو کردن لینک‌های سایتشان راه نفوذ و انتقال اعتبار بسوی سایت های دیگر را بسته‌اند و دیگر کسی نمی‌تواند از سایت آن‌ها به نفع خودش سودی ببرد. امروز در این مقاله با پرسش های متفاوتی که از شما عزیزان خواهیم پرسید به جواب سوال تاثیر داشتن یا نداشتن لینک‌های نوفالو خواهیم رسید. قبل از شروع این درس، مقاله – فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ] – را حتما مطالعه بفرمایید.کد نوفالو دقیقا برای اینکار ساخته شده که اعتبار را به سایت مقابل انتقال ندهد. بیشتر سایت‌ها هم با استفاده از کد‌های آماده یا افزونه‌های مربوطه لینک های خروجی سایتشان را با لینک‌های نوفالو پُر کرده اند. حتی طراحان و برنامه نویسان وب نیز سعی میکنند در ساخت قالب‌های سایت اینگونه عمل کنند که فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ] نوفالو باشند.خب حالا فکرش را بکنید > با این حساب اکثر لینک‌ها بطور پیش فرض لینک‌های نوفالو هستند. وقتی بیش از ۷۰ درصد سایتها لینک‌های خروجی نوفالو دارند پس هنوز انتظار دارید گوگل آن را تحت تاثیر قرار ندهد؟ اگر اینگونه باشد پس شما هم انتظاری نداشته باشید که از لینک‌های خارجی نوفالو سایتتان امتیازی دریافت نمایید.از سال 2008 به بعد روال نوفالو شدن لینک ها شروع شده و از آن زمان تعداد لینک‌های فالو به حد خیلی کمی رسیده است. اکنون ما به این نتیجه می‌رسیم که گوگل ناچارا باید از بین لینک‌های نوفالو سایت‌ها را رتبه و رده بندی کند. اگر فکرش را بکنید می‌بینید واقعا عادلانه و عاقلانه نیست که گوگل از خیر لینک‌های نوفالو بگذرد و آن‌ها را در رتبه بندی سایت‌ها بی‌تاثیر بگذارد.تاثیر لینک‌های نوفالو

  انتظار نداشته باشید لینک‌های نوفالو درون مطالب سایت‌ها تنها به صرف نوفالو بودن در کاهش یا فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ] بی‌تاثیر باشند.
  هنوز هم نویسندگان و سایتهایی هستند که تفاوت فالو و نوفالو را نمی‌دانند و بدون در نظر گرفتن این موارد اقدام به ارسال مطالب همراه با لینک‌های خروجی می‌نمایند. اتفاقا اینگونه سایت ها کم نیستند و سایت های موفقی نیز هستند چرا که بدون هیچ ریاکاری و فقط به قصد ارائه به کاربر می‌نویسند. از این گونه سایتها می‌توان به سایتهای خبری اشاره نمود.
  سایت‌ها و انجمن‌های بزرگی هستند که اکثرا درون مطالبشان به سایت‌های مرجع و منابع دیگر اشاره دارند و لینک‌های آن‌ها را نوفالو می‌کنند. ایا فکر می‌کنید این لینک‌ها تاثیر گذار نیستند و گوگل آنها را در نظر نمیگیرد؟
  اصلا به نظرتان منظقی است زمانیکه لینک سایت شما در سایت مرجعی بصورت نوفالو قرار گرفت گوگل آن لینک را نبیند و توجهی به سایت شما ننماید؟
  با گوگل صادق باشید

  بزرگترین مشکل فعلی ما اینست که فکر میکنیم میتوانیم گوگل را دور بزنیم و آن را گول بزنیم. خود گوگل گفته سعی کنید نوشته هایتان برای کاربرانتان نوشته شده باشد نه برای موتورهای جستجو. پس در اینصورت عاقلانه نیست که تمام لینک های سایتمان به شکلی کاملا مصنوعی نوفالو باشند. قرار هم نیست که تمام لینک ها را آزاد بگذاریم تا اعتبار سایتمان را به نفع دیگران از دست بدهیم.بهتر است در کنار لینک های فالو سایت لینک‌های نوفالو نیز داشته باشیم تا ساختار و فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ] طبیعی جلوه نموده و گوگل حق را به حق دار بدهد.
  اگر همه بک لینک های شما فالو باشد آنوقت است که گوگل مشکوک میشود. اصلا مگر می‌شود همه لینک های یک سایت فالو باشند؟ خوب فکر کنید می‌بینید که برای طبیعی نشان دادن لینک های سایت باید لینک های نوفالو نیز داشته باشیم.
  سایت هایی هستند که با وجود تبلیغات گسترده اکثرا لینک های نوفالو دریافت می‌کنند حال چگونه انتظرار دارید که گوگل شما را فقط با لینک های فالو باور کند و به شما اجازه ورود به صفحه اول موتور جستجو را بدهد؟ سایتهای تبلیغاتی اصلا نیازی به فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ] ندارند چرا که دست برنده آنها برندینگ است. برندینگ برای آنها لینک طبیعی نوفالو زیادی ایجاد می‌کند و همینکار باعث رفتن به نتایج صدر گوگل می‌شود.گوگل هوشمندتر از آنست که فالو یا نوفالو بودن لینک را مدنظر قرار دهد. گوگل لینک ها را بر اساس موقعیت و جایگاه لینک خروجی و محتوای صفحه ای که لینک در آن قرار دارد و همچنین صفحه‌ای که لینک به آن اشاره دارد برای تاثیر دادن لینک ها تصمیم گیری میکند.
  #1 ارسال شده در تاريخ 15th July 2017 در ساعت 18:24

 2. arshia20000 آواتار ها
  arshia20000
  کاربر سایت
  Jul 2017
  2
  0
  تشکر شده : 0

  پیش فرض

  عالی بود
  #2 ارسال شده در تاريخ 17th July 2017 در ساعت 22:44

 3. arshia20000 آواتار ها
  arshia20000
  کاربر سایت
  Jul 2017
  2
  0
  تشکر شده : 0

  پیش فرض

  فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ] یک سامانه خریدوفروش فایل‌های قابل دانلود است. این سایت به کاربران کمک می‌کند تا با فروش فایل‌های تولیدی یا مازاد خود، کسب درآمد داشته باشند. بازاریابی و کسب درآمد از طریق ارجاع کاربر از امکانات دیگر این سامانه است، کاربرانی که دارای وب‌سایت یا وبلاگ پرمخاطبی هستند از طریق این بخش قادر به کسب درآمد خواهند بود.فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]درباره فایل مارکتفایل مارکت برای کسب درآمد کاربران از طریقفقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]، های دیگران را در اختیار آنان می‌گذارد، کاربرمی‌تواند فایل های مدنظر خود را به دو صورت فروش مستقیم فایل‌های خودش و همچنین وبلاگی و سایتی برای بازاریابی فایل‌های موجود در فایل مارکت ایجاد کند. تمامی امکانات پشتیبانی و پرداخت در فایل مارکت از قبل پیش‌بینی و تعبیه‌شده است.
  فایل‌های موجود در این سایت در گروه های مخنلف دسته‌بندی‌شده‌اند که تقریباً تمامی گروه‌های درسی و پژوهشی در آن گنجانده‌شده است. سایت از رابط کاربری مناسب و اجرای خوبی برخوردار است و بخش راهنما به‌خوبی کاربران را برای خرید یا فروش فایل پشتیبانی می‌کند.
  سایت فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ] فایل مارکت یکی از بهترین و اصولی ترین سایت های همکاری در فروش می باشد که شما از طریق آن میتوانید اقدام به ثبت نام و کسب درآمد نمایید.شما با ثبت نام در سیستم همکاری در فروش فایل فایل مارکت از سه طریق میتوانید اقدام به کسب درآمد نمایید:۱- بازاریابی فایل ها: که در این روش شما پس از ثبت نام اقدام به قرار دادن لینک منحصر به فرد محصولات در وبلاگ و یا سایت خود خواهید کرد و در ازای هر فروش ۵۰ درصد از کل مبلغ هر فروش را صاحب خواهید شد!۲-فروش فایل ها: در صورتی که شما فایلی را جهت فروش داشته باشید، از طریق این روش میتوانید پس از ثبت نام اقدام به قراردادن فایل در فایل مارکت نمایید. فایل شما در صورت تأیید گروه نویسندگان فایل مارکت در سایت قرار خواهد گرفت و شما در ازای هر فروش از فایل مذکور که توسط بازاریابان انجام گیرد صاحب درصد که خودتان انتخاب کردید از کل مبلغ هر فروش خواهید شد۳- اعطای بالاترین سود مشارکت به صورت ۵۰ درصد از کل فروش برایی بازاریابان
  — دارای فایل های منحصر به فرد و ثبت شده.فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
  #3 ارسال شده در تاريخ 21st December 2017 در ساعت 17:42

 4. parvizb7 آواتار ها
  parvizb7
  کاربر سایت
  Jul 2017
  4
  0
  تشکر شده : 0

  پیش فرض

  فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
  #4 ارسال شده در تاريخ 24th April 2019 در ساعت 09:52

 5. madaktosport آواتار ها
  madaktosport
  کاربر سایت
  Apr 2019
  13
  0
  تشکر شده : 0

  پیش فرض

  آرچینا چیه

  ---------------------------------------------

  فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
  فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
  فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
  #5 ارسال شده در تاريخ 30th April 2019 در ساعت 17:30

علاقه مندی ها (Bookmarks)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •